سوپرایز تولد الهام پاوه نژاد با کیک پلاسیده! +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب3 ساعت قبل
این روزها بسیاری از کودکان دچار اضافه وزن و مشکلات چاقی هستند، به همین دلیل است که آمار بیماری هایی مثل دیابت و مشکل کبد چرب در این افراد به نسبت سالهای گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، بسیاری از والدین متوجه نیستند که کودکان نیز در معرض اضافه وزن و مشکلات سلامتی هستند و بی توجه به این موضوع به فرزندان خود غذاهای چرب و ناسالم می‌دهند. درواقع توصیه می‌شود والدین به جای کیک و خوراکی‌های آماده بین خوراکی‌های مدرسه کودکان میوه یا خوراکی‌های خانگی بگذارند. کودکان مبتلا به کبد چرب اغلب علائم بی حالی، اضافه وزن، جوش‌های چرکی در بدن و در علائم حاد زردی را از خود نشان می‌دهند. انجام ورزشهای مختلف در کنار رژیم غذایی کمک می‌کند کودکان کمتر با علائم خطرناک کبد چرب مواجه شوند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
با این حال باید ابتکار عمل نیز داشته باشیم و از تأثیر گران‌شدن قیمت بنزین بر چرخه صنعت گردشگری ایران جلوگیری کنیم. در این صورت از حجم سفرهای داخلی کشور نیز به‌دلیل افزایش قیمت بنزین کاسته نخواهد‌شد. با این حال گران‌شدن قیمت بنزین را در برخی موارد در صنعت گردشگری ایران می‌توان مثبت ارزیابی کرد. در این بخش اولین تاثیری که افزایش قیمت بنزین خواهد داشت، افزایش نرخ دستمزد راهنمایان است. درحقیقت براساس تجربه‌های قبلی این اتفاق خواهد افتاد و اولین چیزی هم که بعد از افزایش قیمت بنزین گران می‌شود هزینه حمل و نقل است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
شکی نیست که روغن زیتون، روغن پرخاصیتی است اما به هر حال مصرف زیاد آن توصیه نمی‌شود. روغن گیاهی دیگری است که این روزها نامش را در کنار روغن مشهور دیگری مانند روغن آفتابگردان زیاد می‌شنویم. این روغن نسبت به سایر روغن‌ها دارای کمترین میزان اسید چرب اشباع شده است و به همین دلیل به حفظ سلامت قلب کمک می‌کند. روغن ذرت هم به گروه روغن‌های پایدار تعلق دارد و می‌توانید آن را برای پخت و پز به کار ببرید. یکی از بهترین روغن‌های گیاهی است که به شما کمک می‌کند به وزن دلخواهتان نزدیک‌تر شوید و از ابتلا به بیماری‌های مفصلی دور بمانید.
رکنارکنا12 ساعت قبل
ریچارد برانسون با نام واقعی سر ریچارد چارلز نیکولاس برانسون، از مشهورترین کارآفرینان و سرمایه گذران بریتانیایی است که اخیرا فرمول پنجگانه خود در زمینه موفقیت در حوزه کارآفرینی را به اشتراک گذاشته است. از نظر برانسون ایده‌هایی وجود دارند که بسیار فریبنده، جذاب و باشکوهند، اما در نهایت منتهی به تولید محصولی نمی‌شوند که بتوان از آن استفاده‌ای به عمل آورد. پیامی ساده داشته باشیداز نظر برانسون راهبرد‌های بازاریابی بسیار پیچیده هستند، اما در هسته آن باید پیامی ساده داشته باشید. شخص خودتان را به بازار معرفی کنیدپیام خودتان را با معرفی خودتان به دنیا مخابره کنید. از نظر برانسون اگر از کار کردن لذت ببرید مسیر شما برای موفقیت بسیار کوتاه‌تر خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری10 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

مورینیو: احترام تاتنهام را نگه داشتم چون می‌دانستم روزی یکی از اعضای این تیم می‌شوم! / همیشه با تعصب به وایت‌هارت لین می‌رفتم

تسنیم4 دقیقه قبل

سپاه: دستگیری سرشاخه‌های کلیدی آشوب در ۴ استان کشور

فرارو5 دقیقه قبل

واکنش «پنس» به شهادت سفیر آمریکا علیه ترامپ

الف6 دقیقه قبل

آخرین تمرین تیم امید برگزار شد

نود12 دقیقه قبل

گرفتار شدن ۵۰ خودرو در برف خوزستان

رکنا12 دقیقه قبل