فیلم | عاقبت شوخی سعید بیابانکی با محسن چاوشی!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اقتصادی

فیلم | عاقبت شوخی سعید بیابانکی با محسن چاوشی!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
سعید بیابانکی نمی دانست که یک انتقاد توئیتری از محسن چاوشی که تازه خیلی سریع هم پاکش کرده، اینچنین بیتی از اشعار مولانا را برایش سوژه می کند تا دیگر حتی به شوخی هم چاوشی را متهم به شوآف نکند!

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی بحرین ۱-۰ ایران (مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲)

طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رهیاب گستر تهران که در هفته نهم مقابل سایپا شکست خورد فردا میزبان دختران کویر مس کرمان است که با یک امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. شاگردان معصومه رضازاده در صورت شکست تیم کرمانی می‌توانند یک پله صعود کرده و در جایگاه ششم قرار گیرند. در عین حال سایپای صدرنشین که فاصله امتیازی کمی با مس رفسنجان دارد به مصاف پویندگان فجر شیراز می‌رود که در جایگاه هشتم جدول است. مس رفسنجان هم باید با تیم قعرنشین شهروند ساری مصاف کند. دریژنو فرخشهر که تا هفته دهم لیگ‌ برتر امتیازی کسب نکرده و در قعر جدول است به مصاف ملی حفاری ایران تیم سوم جدول می‌رود.

فیلم | اعتراض و پیاده نشدن مسافران پرواز نجف_تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
در جریان کنفرانس مطبوعاتی گرت‌ ساوت‌گیت پس از دیدار انگلیس و بلغارستان، یک روزنامه‌نگار بلغار صحبت‌های او را قطع کرده و با لحنی عصبانی مدعی شد بازی بر خلاف ادعای او بسیار دوستانه بوده. ولی در جریان صحبت‌های ساوت‌گیت، یک روزنامه‌نگار بلغار با داد و فریاد به میان حرف او پرید و گفت اتهام نژادپرستی او صد درصد غیر واقعی است. این روزنامه‌نگار بلغار در صحبت‌های خود گفت: " این حرف‌ها صد درصد غیر واقعی است. مجری کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ گفت: «از اینکه نظرتان را دادید تشکر می‌کنیم ولی ما به کنفرانس مطبوعاتی ادامه خواهیم داد و در غیر این صورت همین الان کنفرانس را قطع خواهیم کرد و تمام خواهیم کرد». روزنامه‌نگار بلغار در ادامه گفت: «بازی در جوی بسیار دوستانه برگزار شد» و کنفرانس مطبوعاتی ساوت‌گیت ادامه پیدا کرد.
فوتبالیفوتبالی6 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- پرسپولیسی‌ها بی صبرانه منتظر خوش قولی دروازه بان ملی پوش خود هستند. به گزارش فوتبالی، علیرضا بیرانوند دروازه بان اول سرخ‌ها چند روز قبل از اعزام با تیم ملی به بحرین برای بازی برابر این تیم در گفتگویی تلویزیونی در برنامه زنده اعلام کرد پس از بازگشت کاروان تیم ملی از بازی برابر بحرین برای مذاکره نهایی و تمدید قرارداد با پرسپولیس جلسه ویژه‌ای را با انصاری فرد برگزار می‌کند، مساله‌ای که تحقق آن می‌تواند نگرانی بزرگی را برای پرسپولیس و هوادارانش از بین ببرد. حالا همه منتظر تحقق قول بیرانوند برای تمدید با پرسپولیس هستند. این در حالی است که قرار است در تمدید دوباره بیرو با پرسپولیس همچنین بند فسخ در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی مناسب گنجانده شود.

نظرها

اخبار بیشتر