مجلس در برخورد با نجومی‌بگیران تعارف ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. سیاسی

مجلس در برخورد با نجومی‌بگیران تعارف ندارد

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت 24- عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه ما به صورت جدی پیگیر راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران هستیم، گفت: مجلس در برخورد با نجومی‌بگیران تعارف ندارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه ما به صورت جدی پیگیر راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران هستیم، گفت: مجلس در برخورد با نجومی‌بگیران تعارف ندارد.

اکبر رنجبرزاده درباره پرداخت حقوق نجومی به برخی از مدیران، اظهار داشت: حقوق و مزایای همه افراد باید به صورت شفاف در معرض دید مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران هنوز راه‌اندازی نشده است، گفت: دولت باید هرچه سریعتر این سامانه را راه‌اندازی کند و از سوی دیگر در صورتی که برای مجلس محرز شود که ارگان و دستگاهی به کارکنان خود حقوق بالایی می‌دهد، این موضوع را پیگیری کرده و با خاطیان برخورد می‌کنیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما در برخورد با نجومی‌بگیران تعارف نداریم، تصریح کرد: مجلس به صورت جدی پیگیر راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران است و نمایندگان به صورت مرتب در تذکرات، نطق‌ میان دستور و مصاحبه‌های خود خواستار راه‌اندازی این سامانه هستند و به صورت کتبی هم به دولت نامه نوشته‌ایم که این سامانه باید راه‌اندازی شود.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

رنجبرزاده گفت: قرار بر این است که مسئولان دولتی پس از تعطیلی مجلس در صحن علنی حضور یابند و گزارشی از اقدامات خود به ما ارائه کنند که قطعا از آنان می‌خواهیم که درباره آخرین وضعیت راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران هم به ما گزارش دهند.

وی با تاکید بر اینکه باید حقوق همه مدیران و مسئولان شفاف باشد، گفت: اصرار مجلس بر این است که همه دستگاه‌ها مبادرت به این کار کنند تا مردم بدانند که مدیران و مسئولان نظام چه مقدار حقوق دریافت می‌کنند و آیا میزان دریافتی آنان با عملکردشان مطابقت دارد یا خیر.

مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
همانطور که رهبری فرمودند، راه مذاکره ایران و عربستان از یمن می‌گذرد و برای این مذاکره ایران همچنان به طرح چهار ماده‌ای خود برای پایان درگیری در این کشور استوار است. نکته سوم از بیانات رهبری مبنی بر این است که با تهدید نمی‌شود به جایی رسید و هر کسی بخواهد تهدید کند، پشیمان خواهد شد. امروز سعودی‌ها برای خروج از باتلاق یمن، دست به دامان جمهوری اسلامی ایران شدند. سعودی‌ها باید از مواضع جنگ طلبانه و مغرورانه خود دست بردارند تا بتوانند با کشور قدرتمند ایران وارد مذاکره شوند. بنابر گزارش مهر، وی اقدام خصمانه حمله به نفتکش ایرانی توسط عربستان سعودی نوکر جیره خوار آمریکا و اسرائیل در منطقه را محکوم و بیان کرد: یقینا چنین اقداماتی بی پاسخ نخواهد ماند و سعودی‌ها باید منتظر سیلی محکم و خشن جمهوری اسلامی باشند.

فیلم/ مرثیه‌خوانی میثم مطیعی در محضر رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
فردا نیوزفردا نیوز10 ساعت قبل
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اربعین حسینی تکمیل کننده قیام سیدالشهدا (ع) به شمار می‌رود، لذا مومن شیعه‌ای که در روز اربعین قبر حضرت سیدالشهدا (ع) را زیارت یا متن زیارت تنامه را در روز اربعین از راه دور قرائت کند، یقینا واقعه عاشورا را مرور کرده است. آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه اگر زیارت اربعین را با تدبر و تامل قرائت کنیم یقینا در خط سید الشهدا (ع) قرار خواهیم گرفت، گفت: عبارت بذل مهجته فیک لیستنقذ عبادک من الجهالة در زیارت اربعین بیانگر این است که سیدالشهدا (ع) برای بصیرت افزایی بشریت قیام کردند. او تصریح کرد: سید الشهدا (ع) در روز عاشورا آخرین قطرات خون خود را در راه خدا بذل کرد، این مسیر امام حسین (ع) همان مسیر بصیرت افزایی است. آیت الله علم الهدی افزود: مردم به خاطر جهالت و بی‌بصیرتی خودشان در مقابل امام حسین (ع) ایستادند، لذا در روایات آمده است کسانی با حسین بن علی (ع) جنگیدند که دنیا آن­ها را فریب داده بود، آن‌ها برای ثمن کم دنیا در برابر سیدالشهدا (ع) ایستادند. آیت الله سید علم الهدی افزود: انسانی که غرق در بصیرت الهی شود یقینا، چون سیدالشهدا (ع) تا آخرین قطره خونش برای خداوند و دین الهی مایه خواهد گذاشت و آخرت را به بهای قلیل دنیا نخواهد فروخت.

دعوای رسانه‌ها بر سر دستگیری روح الله زم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب1 روز قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.
الفالف1 روز قبل
گزیده‌ای از نظرات مخاطبین «الف» را ذیل چهار مطلب پر بحث هفته به انتخاب تحریریه «الف» بخوانید. گروه سیاسی الف، ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۰ ۳۹۸۰۷۲۵۰۴۷خبر دستگیری رو‌ح‌الله زم، سرشبکه آمدنیوز با واکنش مخاطبین الف همرا شد. برخی دیگر از نظرات را می‌‌خوانید: *شما را بخدا خاوری و شیخ الاسلام و … رو هم اگه میتونین دستگیر کنین. *** «حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت» عنوان یادداشتی بود که درباره وظایف دولت در زمینه ورود زنان در ورزشگاه در الف منتشر شد. تعدادی از نظرات کاربران الف درباره این یادداشت خواندنی است: *احمدی نژاد گفت زنان به ورزشگاه برن ولی همین به اصطلاح معتدلین مخالفت کردند.

نظرها

اخبار بیشتر