امین قاسمی‌نژاد: مجسمه نسازید، حمایت کنید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایران ورزشی
  4. تکنولوژی
امین قاسمی‌نژاد: مجسمه نسازید، حمایت کنید

امین قاسمی‌نژاد: مجسمه نسازید، حمایت کنید

ایران ورزشیخبرگزاری ایران ورزشی |
سمیرا شیرمردی/ بازی شهر‌خودرو و فولاد خوزستان از خیلی جهات می‌تواند جذاب باشد. اول اینکه تقابل مربیان ۲ تیم در نوع خود جالب است. در یک طرف یحیی گل‌محمدی قرار دارد که قبلا در پرسپولیس بوده و در طرف دیگر جواد نکونام که یکی از استقلالی‌های ۲ آتشه به حساب می‌آید. رویارویی رحمتی و نکونام و البته سروش رفیعی با فولاد خوزستان هم که جای خود دارد اما در کنار اینها تقابل امین و محمد قاسمی‌نژاد می‌توانست همه چیز را جذاب‌تر کند. امین قاسمی‌نژاد وینگر چپ شهر‌خودرو است که اگر بتواند به میدان برود، مقابل محمد قاسمی‌نژاد که وینگر راست فولاد است می‌توانست به جذابیت بازی اضافه کند. تقابل پسر دایی و پسر عمه‌ای که فصل گذشته در پدیده کنار هم بازی می‌کردند و این فصل یکی در شهر‌خودرو و دیگری در فولاد است. امین قاسمی‌نژاد وینگر شهر‌خودرو در مورد این بازی، شرایط خودش و شهر‌خودرو، بحث ساخته شدن مجسمه‌هایشان و … صحبت‌های جالبی دارد.

سمیرا شیرمردی/ بازی شهر‌خودرو و فولاد خوزستان از خیلی جهات می‌تواند جذاب باشد. اول اینکه تقابل مربیان ۲ تیم در نوع خود جالب است. در یک طرف یحیی گل‌محمدی قرار دارد که قبلا در پرسپولیس بوده و در طرف دیگر جواد نکونام که یکی از استقلالی‌های ۲ آتشه به حساب می‌آید. رویارویی رحمتی و نکونام و البته سروش رفیعی با فولاد خوزستان هم که جای خود دارد اما در کنار اینها تقابل امین و محمد قاسمی‌نژاد می‌توانست همه چیز را جذاب‌تر کند. امین قاسمی‌نژاد وینگر چپ شهر‌خودرو است که اگر بتواند به میدان برود، مقابل محمد قاسمی‌نژاد که وینگر راست فولاد است می‌توانست به جذابیت بازی اضافه کند. تقابل پسر دایی و پسر عمه‌ای که فصل گذشته در پدیده کنار هم بازی می‌کردند و این فصل یکی در شهر‌خودرو و دیگری در فولاد است. امین قاسمی‌نژاد وینگر شهر‌خودرو در مورد این بازی، شرایط خودش و شهر‌خودرو، بحث ساخته شدن مجسمه‌هایشان و … صحبت‌های جالبی دارد.

امین قاسمی‌نژاد: مجسمه نسازید، حمایت کنید - 2

---

ظاهرا وضعیت مصدومیتت بهتر است و گفته می‌شود می‌توانی زودتر از موعد هم برگردی. به بازی با فولاد می‌رسی یا اینکه از هفته پنجم می‌توانی به میدان بروی؟

الان تقریبا ۳۹ روز است که از مصدومیت من می‌گذرد. از همان روزی که مصدوم شدم و گفتند کشیدگی همسترینگ دارم، می‌دانستم که حداقل ۴۰ روز از تیم دور می‌شوم که با تلاش پزشکان تیم، شرایط بهتری پیدا کردم و زودتر هم توانستم کارم را شروع کنم. الان ۴، ۵ روز است که با تیم تمرین می‌کنم چون بافت عضلاتم شکل گرفته. از شنبه هم به طور کامل با تیم هستم. در واقع من از چند روز قبل تمریناتم را با تیم شروع کردم اما وقتی خسته می‌شدم برای اینکه فشار زیاد نشود، زودتر کنار زمین می‌آمدم که از شنبه دیگر با تیم به طور کامل تمرین خواهم کرد. با این شرایط بعید می‌دانم مقابل فولاد بتوانم بازی کنم اما از هفته پنجم آماده بازی هستم.

با وجود اینکه شهر‌خودرو یکی از بهترین گلزنانش را ندارد اما در 3 هفته ابتدایی لیگ خیلی خوب کار کرد و توانست 9 امتیاز بگیرد و صدر جدول بایستد.

خدا را شکر بچه‌ها خیلی خوب با هم هماهنگ شدند و بازی می‌کنند. ما در ۲ بازی اول خیلی خوب امتیاز گرفتیم اما در بازی با ماشین‌سازی کار سخت شد چون تمرکز بازیکنان خوب نبود. تقریبا چند بازیکن سرحال بودند و بقیه تمرکز نداشتند که با این حال توانستیم ۳ امتیاز خوب بگیریم. ماشین‌سازی هم نشان داد تیم خیلی خوبی است که توانست استقلال را هم شکست دهد. به هر حال ما کار سختی داشتیم اما ۳ امتیاز را گرفتیم و صدر جدول ماندیم.

با وجود اینکه رقبای سختی دارید اما تنها تیم ۹ امتیازی هستید. خودتان هم فکر می‌کردید با وجود تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتور که هزینه‌های زیادی کردند، بتوانید اینطور امتیاز بگیرید؟

امسال خدا را شکر تمرینات‌مان به موقع بود. البته لیگ دیر شروع شد که این مسأله باعث شد ضرر کنیم و من ۴ بازی اول فصل را از دست بدهم اما بچه‌ها توانستند کمک کنند و بهترین نتایج را به دست بیاوریم. تیم خوب ما جای پیشرفت دارد و امسال می‌توانیم کاری کنیم که بهتر از سال قبل باشیم. آن هم زمانی که خیلی از تیم‌ها هزینه‌هایشان را چندین برابر کردند. در حالی که ما شاکله فصل قبل را حفظ کردیم و فقط چند بازیکن به تیم اضافه شدند که آنها هم جزو بهترین‌ها هستند. با این شرایط، رفته رفته بهتر می‌شویم و بهتر نتیجه می‌گیریم. مخصوصا مقابل تیم‌های بزرگ باید همه امتیازات را به دست بیاوریم که بتوانیم صدر جدول باقی بمانیم. ما این فصل جام حذفی، پلی‌آف آسیا و لیگ قهرمانان آسیا را نیز در کنار لیگ برتر داریم اما خودمان می‌دانیم امسال بهتر از سال قبل هستیم.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی روز ایران و دنیا

صحبت هزینه شد و خیلی‌ها معتقدند شهر‌خودرو هم این فصل هزینه‌های زیادی کرد. درست است؟

فکر نمی‌کنم. من فکر می‌کنم تیم‌هایی مثل تراکتور، سپاهان، استقلال، پرسپولیس و حتی ذوب‌آهن و فولاد خوزستان چندین برابر ما هزینه کردند. الان قرارداد بازیکنان جوان ما زیاد نیست و سال قبل قراردادهای ما خیلی پایین بود که این فصل هم اینطور نبود که خیلی بالا برود. در واقع مبلغی تعیین کردند که از آن سطح بالاتر نرفتند. پس اینطور نیست که بگوییم شهر‌خودرو هزینه‌های زیادی کرد.

امین قاسمی‌نژاد: مجسمه نسازید، حمایت کنید - 13

---

این هفته مقابل فولاد بازی دارید و اگر به این بازی می‌رسیدی به نظر می‌رسید یکی از جذاب‌ترین اتفاقات هفته رقم می‌خورد. وقتی شما و پسر دایی‌‌ات مقابل هم قرار می‌گرفتید.

بله، البته فکر می‌کنم محمد این فصل پشت مهاجم بازی می‌کند اما اگر وینگر راست بود با توجه به اینکه من هم وینگر چپ هستم، بازی متفاوتی می‌شد. محمد یک فصل اینجا کنار ما بود و خیلی خوب کار کرد و این فصل هم در فولاد است. در این ۲، ۳ بازی که از او دیدم، می‌بینم همچنان یکی از بهترین‌ها است. امیدوارم محمد و تیمش مقابل ما ببازند و بعد از آن در همه بازی‌هایشان برنده باشند.

با این شرایطی که دارید و از همه تیم‌ها برد می‌خواهید، فکر می‌کنید می‌توانید این فصل به قهرمانی برسید؟

اگر اتفاق بدی رخ ندهد ما خیلی خیلی بهتر از فصل قبل هستیم و می‌خواهیم قهرمان شویم. البته الان زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم و باید تمرکزمان را روی بازی‌های پیش رو بگذاریم اما انگیزه زیادی برای رسیدن به قهرمانی داریم.

راستی، باز هم بحث ساختن مجسمه‌هایتان پیش آمده و ظاهراً قرار است به زودی این اتفاق بیفتد.

من چندان در جریان این مسأله نیستم اما مجسمه بزنند که چه بشود؟ به جای این کار، بهتر است حمایت کنند تا تیم با آرامش کارش را دنبال کند و به اهدافش برسد. ما هواداران خیلی خوبی داریم که همیشه حامی‌مان بودند که امیدوارم مسئولان به خاطر همین هواداران هم که شده از ما حمایت کنند. آقای حمیداوی واقعا تنهاست و نباید این انگیزه از او گرفته شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می‌آید که چه اتفاقی رخ می‌دهد و نوزادان فضایی چه ظاهری دارند؟ تاکنون بیش از ۶۰ زن به فضا سفر کرده‌اند، اما هیچ کدام در زمان سفرشان، باردار نبودند و نتوانستند جاذبه‌ی صفر و زایمان در هوا بصورت معلق را تجربه کنند؛ البته احتمال این وجود دارد که یک روزی انسان‌ها در فضا صاحب فرزند شوند، البته برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌آید که چه اتفاقی رخ می‌دهد و نوزادان فضایی چه شمایلی دارند؟ افزون بر این زایمان بصورت معلق در فضا چه تفاوتی با زایمان در زمین خواهد داشت؟ زایمان در فضایکی از تفاوت‌های ملموس زمین و فضا، جاذبه‌ی نزدیک به صفر محیط است. بدون شک برای به دنیا آمدن بچه، مادر نیازمند گرانش زمین خواهد بود، چرا که بدون این امر مهم، زایمان کار سخت‌تری خواهد بود؛ همچنین، اگر روزی زنان بتوانند به طور دائم در فضای بیرون از زمین زندگی کنند، برخی از خطرات معمول دوران بارداری که در زمین تجربه می‌کنند، بزرگ‌تر خواهد بود؛ چرا که بدون وجود گرانش زمین، زنان به مرور تراکم استخوانی خود را از دست خواهند داد. دانشمندان بر این باورند که فضانوردان به ازای هر یک ماه ماندن در فضا، به مرور یک تا دو درصد از تراکم استخوانی خود را از دست می‌دهند. این موضوع به مراتب اهمیت بالایی در زایمان مادران دارد، زیرا استخوان لگن مادر به دلیل فشار‌های ممتد در زمان ممکن است دچار شکستگی شود. به همین منظور پزشکان به برخی زنانی که استخوان‌های شکننده‌ای دارند توصیه می‌کنند تا از زایمان طبیعی منصرف شوند؛ این توصیه به این معناست که ممکن است زایمان در فضا به روش‌های دیگری انجام شود.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

(ویدئو) عجیب‌ترین اسپیکر دنیا

فراروفرارو15 ساعت قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد9 ساعت قبل
حالا اما تکنولوژی ارتباطی و اینترنت هوایی در حال تغییر شرایط است و به‌نظر می‌رسد خطوط هوایی هم تصمیم به تغییر استراتژی گرفته‌اند. خطوط هوایی آمریکا، در مورد تجهیز به این صفحات نمایش در هواپیماهای کوچک که پروازهای کم مسافت‌تری انجام می‌دهند، نظرهای متفاوتی دارند. خطوط هوایی معتقدند این صفحات نمایش باید حذف شود، می‌گویند که این تجهیزات علاوه‌بر هزینه، دردسرهای دیگری نیز دارد. توسعه اینترنت پرسرعت هوایی یکی از دلایل حرکت خطوط هوایی به سمت عرضه اینترنت روی هوا و جایگزین کردن آن با سیستم‌های سرگرمی فعلی است. به لطف تکنولوژی‌های جدید ماهواره‌ای و پرتاب ماهواره‌های تازه حالا اینترنت پرسرعت به‌تدریج در حال عمومیت یافتن در خطوط هوایی است و هزینه تمام شده آن برای خطوط هوایی هم بسیار کمتر از گذشته است.
هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه23 ساعت قبل
در ارزیابی دوره پنجم، همانند چهار دوره گذشته از مدل بلوغ مرحله‌ای برای ارزیابی استفاده شده که مشتمل بر پنج مرحله حضور در وب، تعاملی، تراکنشی، یکپارچگی و مشارکتی می‌باشد که مرکز در سه مرحله بلوغ تعاملی، تراکنشی و مشارکتی و در تمامی خدمات ارزیابی شده شامل سامانه جامع تجارت، مدیریت نظام تدارکات الکترونیکی دولت، اعطای مجوز دفتر ثبت نام گواهی الکترونیکی، صدور و ابطال انواع گواهی الکترونیکی و صدور مجوز نماد اعتماد الکترونیکی امتیاز ۱۰۰ درصد و در نهایت امتیاز نهایی ۸۹٫۶۳٪ را کسب نموده است. براساس گزارش ارائه شده از سازمان فناوری اطلاعات در این خصوص مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بالاترین رتبه ارائه خدمات الکترونیکی را در بین زیرمجموعه‌‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت به خود اختصاص داده است. جهت دریافت «گزارش نتایج پنج مرحله ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی»، اینجا کلیک نمایید.
مهرمهر23 ساعت قبل
اما اکنون به نظر می‌رسد شرکت چینی Tencent نیز به برخی از این اطلاعات دسترسی دارد. کاربران متوجه شده‌اند iOS۱۳ و احتمالا نسخه‌های بعد از iOS۱۲٫۲ برخی اطلاعات کاربران را به مرورگر ایمن تنسنت (Tencent Safe Browsing) ارسال می‌کنند. هنوز مشخص نیست آیا تنست اطلاعات کاربران خارج از چین را جمع آوری می‌کند یا خیر. البته این بدان معنا نیست که تنسنت اطلاعات وب گردی کاربران آمریکایی را جمع آوری می‌کند. اما کارشناسان نگران آن هستند که این شرکت چینی از اطلاعات کاربران برای نظارت بر آنها استفاده کند.

نظرها

اخبار بیشتر