پرداخت ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تعمیر واحدهای سیل‌زده شادگان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
پرداخت ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تعمیر واحدهای سیل‌زده شادگان

پرداخت ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تعمیر واحدهای سیل‌زده شادگان

مهرخبرگزاری مهر |
شادگان - رئیس ستاد بازسازی معین هرمزگان در مناطق سیل‌زده شادگان، از پرداخت ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای تعمیر واحدهای سیل‌زده این شهرستان خبر داد.

یونس جعفری نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در مجموع ۹۵۰ فقره تسهیلات تعمیری و احداثی برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پرداخت کمک‌های بلاعوض به سیل‌زده‌های شادگان، افزود: تاکنون ۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض به سیل‌زده‌های شهرستان پرداخت شده است.

جعفری نیا در پایان گفت: در مجموع برای تعمیر واحدهای سیل‌زده شادگان در قالب تسهیلات بانکی و بلاعوض بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ شکنجه زنان در یک مراسم سنتی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
برگزارکنندگان مراسمی سنتی در هندوستان بر این باور هستند که با زدن شلاق بر بدن زنان، این عمل موجب دور شدن شیاطین و همچنین جلوگیری از بیمار شدن آنها می‌شود.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در آیین تکریم و معارفه معاون مهندسی ناجا ضمن اینکه معاونت مهندسی را یکی از معاونت‌های اثربخش و مهم در ناجا دانست، اظهار داشت: این معاونت هر مقدار که از ابراز و اختیارات به روز شده برخوردار باشد در پیشبرد اهداف سازمان تاثیرش بیشتر خواهد بود. این مقام ارشد انتظامی ضمن بیان این مطلب که تامین مسکن کارکنان از اولویت اصلی ناجا است، گفت: مسکن ملکی کارکنان و خانه‌های سازمانی باید به صورت جدی پیگیری شود و امیدواریم در یک برنامه مدون سه ساله بتوانیم به این هدف برسیم. وی اشاره کرد: معاونت مهندسی باید نظارت بر پروژه‌های عمرانی را به صورت سختگیرانه اعمال نمایند به خصوص در ساخت پاسگاه‌ها و برجک‌ها که مشکل فیزیکی نداشته باشند و جانمایی مناسبی برای استفاده کارکنان اعمال شود. وی همچنین ادامه داد: نهضت تامین مسکن و راه‌اندازی قرارگاه جهادی مسکن که در ناجا صورت گرفته به صورت جدی توسط بنده پیگیری می‌شود و این امر یکی از دغدغه‌های مهم است. شایان ذکر است در این مراسم، ضمن تقدیر از تلاش‌های سردار درویش، سردار محمدرضا اسحاقی به عنوان معاون مهندسی ناجا معارفه شد.
الفالف1 روز قبل
علاج واقعه قبل از وقوع باید می‌شدعلی ساری اهل دشت آزادگان و نماینده مردم اهواز در گفت و گو با خبرنگار الف درباره سرنوشت و وضعیت امروز سیل زدگان خوزستان گفت: سیل در خوزستان طبیعتش با جاهای دیگر فرق می‌کند. ساری ادامه داد: بنابراین باید با توجه به نیاز آب پایین دست سدها آب رها شود و بیش از آن آب پشت سد ذخیره شود. بر این اساس در مدیریت آب سدها باید بیشتر از حداکثر ظرفیت لازم آب ذخیره نشود و البته حد مینیمومی و حداقلی نیز وجود دارد که آب پشت سد نباید از آن کمتر باشد. در واقع لازم بود در حد مورد نیاز آب پشت سدها می‌ماند و بقیه آن به تالاب شادگان و هورالعظیم سرازیر می‌شد و به همین سادگی سیل خوزستان رخ نمی‌داد. ساری درباره میزان خسارات ناشی از سیل در خوزستان گفت: مسئولان در زمان وقوع سیل اعلام کردند که سیل زدگان در هتل‌های لاکچری هستند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
ساعت۲۴-خشونت فرزندان علیه والدین موضوعی است که غالبا از سوی والدین پنهان نگه داشته می‌شود، تکریم فرزند در جامعه امروز نیز به حالت اوج خود رسیده است. مشاهدات از زندگی روزمره حکایت از پدران و مادرانی دارد که اختلاف با فرزندانشان از مهم‌ترین دغدغه‌های زندگی روزمره‌شان است. اما سیر خشونت علیه فرزندان از اوایل دهه ۱۹۳۰ مسیر وارونه را در پیش گرفت. امروزه فرزندان در هرم اقتدار خانواده بیش از پیش سهیم هستند و می‌توانند نظارت و اقتدار والدین را به صورت‌های مختلف به چالش بکشند. پاسخگویان در سطح خرد به تاثیر این پدیده بر هر دو طرف کشمکش یعنی فرزندان و والدین اشاره می‌کنند.

فیلم/ راننده ناشی‌ و له شدن خودرو زیر کامیون!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل
بی‌احتیاطی راننده خودروی سواری در کنترل صحیح خودرو، حادثه ساز شد. خودرو در یکی از خیابان‌های جزیره ایرلند حرکت می‌کرد که تغییر مسیر ناگهانی توسط راننده، باعث شد ماشین زیر یک دستگاه کامیون له شود.

نظرها

اخبار بیشتر