کسانی به عنوان شهردار انتخاب شوند که دغدغه مردم را داشته باشند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
کسانی به عنوان شهردار انتخاب شوند که دغدغه مردم را داشته باشند

کسانی به عنوان شهردار انتخاب شوند که دغدغه مردم را داشته باشند

مهرخبرگزاری مهر |
بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: کسانی به عنوان شهردار انتخاب شوند که دغدغه مردم را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه کنگان اظهار داشت: امام حسین سخی و کریم بود و به ایتام و فقرا کمک می‌کرد. سایر ائمه نیز چنین بودند و به فقرا و ایتام کمک می‌کردند و در شب و ناشناس این کمک‌ها را می‌بردند. اینها درس زندگی امام حسین است و باید این کارها را در زندگی مان بیاوریم.

وی وظایف منتظران امام زمان را فعال بودن و احساس تکلیف کردن دانست و اضافه کرد: منتظر امام زمان باید در برابر جامعه مردم و خانواده احساس مسئولیت کرد برای اصلاح جامعه بکوشد فضایل و اخلاقیات را ترویج کند و با رذایل مبارزه کند و این براساس تقوا و ایمان باشد.

امام جمعه عسلویه با نقل فرازی از بیانات رهبر انقلاب در درس خارج بیان کرد: برخی در داخل گوش شان به حرف ترامپ است که می‌گوید بیایید مذاکره کنید. آقا فرمودند مذاکره بین ایران و آمریکا در هیچ سطحی برگزار نمی‌شود. کی می‌خواهید بفهمید؟ مگر دشمن مردم هستید؟ هیچگونه مذاکره‌ای اتفاق نخواهد افتاد.

وی افزود: رهبر انقلاب فرمودند هوشیاری عمیق مردم در برابر توطئه‌های دشمن باعث شده چهل سال دشمن به هدفش نرسد. تنها راه تکیه به مردم و جوانان است و باید به ظرفیت داخلی چشم بدوزیم و به دست‌های پلید دشمن که دراز می‌شود و لبخندهای آنان توجه نکنید.

هاشمی‌نژاد تاکید کرد: هدف آنها از مذاکره تحمیل خواسته‌های خودشان است. دلشان برای ما نسوخته است و دلسوز ملت نیستند. آمریکابه کدام کشور پا گذاشته که برای ملت آنجا دلسوزی کرده است؟ سیاست فشار حداکثری پشیزی ارزش ندارد. داخلی‌ها بدانند یک صدا بحث مذاکره با آمریکا را کنار بگذارند این حرف‌ها کهنه شده است.

وی به افتتاح شهرداری بیدخون اشاره کرد و افزود: دو شهرداری بیدخون در عسلویه و بهارستان در جم افتتاح شد. خوشحالیم که یک شهر به شهرهای شهرستان اضافه شد از وزیر کشور استاندار نماینده مجلس و فرماندار تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: مسئولین و شورای این شهر در انتخاب شهردار دقت شود که وقت مردم تلف نشود، مثل بعضی شهرها نباشد که وقت مردم تلف شود. کسی انتخاب شود که تعهد و تخصص داشته باشد و دست پاک باشد. دغدغه خدمت به مردم داشته باشد، دلسوز واقعی مردم باشد.

وی اضافه کرد: در انتخاب شهردار کسی انتخاب شود که به محیط اشراف داشته باشد، کاربلد و آشنا باشد و از سرمایه‌های انسانی شهرستان باشد. به خارج از شهرستان فکر نکنند و از ظرفیت داخل شهرستان استفاده کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

«دیشموک»، پایتخت آتش بی دود در اقلیم وطن و چه بسا کره خاکی!

تابناکتابناک1 روز قبل
اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید! این روایت شهری محصور در کوه‌های زاگرس است که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه سر بر می‌آورد …اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید، اما دریغ! به گزارش «تابناک»، این روایت «دیشموک» است؛ شهری محصور در کوه‌های زاگرس که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه برآمده، به ویژه آن‌هایی که گرمای زندگی در وجودشان رو به نابودی گذارده است.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر