دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد

دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد

مهرخبرگزاری مهر |
کاشان – استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدعلیرضا تراشیون پیش از ظهر جمعه در جمع عزاداران حسینی هدف از خلقت را بندگی دانست و اظهار داشت: بندگی با تربیت دینی محقق می‌شود در حالی که تربیت دینی به نرم افزارها و سخت افزارهایی نیازمند است که مهمترین عامل تاثیرگذار بر روی تربیت دینی نیز محیط است.

وی تاثیرگذارترین محیط را خانواده دانست و افزود: شیاطین هر لحظه سعی می‌کنند تا بنیان خانواده را سست کنند و این محیط را تحت تاثیر قرار دهند اما ارکان خانواده یعنی پدر و مادر باید با تاسی از آموزه‌های دینی تمامی این توطئه‌ها را خنثی کنند.

دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دشمن قصد دارد تا نظام خانواده ایرانی اسلامی را به هم بریزد، ابراز داشت: برخی تفکرات انحرافی همانند تفکر فمنیستی در جامعه در حال گسترش است.

وی با بیان اینکه باید با هرکس بر اساس ویژگی‌های آن فرد با وی رفتار کرد، گفت: این تفکر در اسلام، «عدالت» نام دارد اما تفکر فمنیستی با رفتار بر اساس ویژگی‌های رفتاری فرد مخالف است و به زنان القا می‌کند که همانند مردان رفتار کرده، مانند آنها لباس بپوشند و امورات مختص به مردان را بر عهده بگیرند.

تفکر فمنیستی آسیب هایی را به دنبال دارد

تراشیون با بیان اینکه تفکر فمنیستی آسیب هایی را به دنبال دارد، اظهار داشت: در جامعه آمریکا که خود را مهد دموکراسی عنوان می‌کند، بر اساس آمار بهداشت جهانی بیش از ۴۰ میلیون انسان افسرده زندگی می‌کند و یکی از بزرگترین آرزوی زنان به دنیا آوردن فرزند بدون دغدغه است.

استاد حوزه و دانشگاه ضمن اشاره به نگاه ویژه اسلام به زنان و دختران ابراز داشت: در کشور سوئد که پرچم دار دفاع از حقوق زنان است، ۵۷ درصد از نوزادانی که به دنیا می‌آیند پدر و مادرشان نامشخص است در حالی که قبل از رواج این نوع تفکر، خانواده در غرب و اروپا جایگاه والایی داشت.

خسارت به نظام تربیتی خانواده از دیگر معضلات نظام فمنیستی است

تراشیون خسارت به نظام تربیتی خانواده را از دیگر معضلات نظام فمنیستی دانست و اظهار داشت: در نظام فمنیستی خانواده به تدریج تنها به یک محل خواب تبدیل می‌شود و فرزندان از مهر و محبت پدر و مادری چیزی درک نمی‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) حوادث تلخ در اعتراضات بنزینی یکشنبه شب ملارد

فراروفرارو1 روز قبل

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در این میان ۳ فراکسیون سیاسی مجلس میزبان اعضای‌شان بودند. جعفرزاده ایمن‌آبادی که خود این پیام را در فراکسیون قرائت کرده به «اعتماد» می‌گوید که «پیام رهبری مثال ضربه‌گیر عمل کرده است. علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی افزایش قیمت بنزین گفت: نگرانی مردم این است که این تصمیم تبعاتی برای سایر قیمت‌ها داشته باشد. رییس مجلس اضافه کرد: ان‌شاءالله در مسیر بحث‌هایی که روزهای بعد کمیسیون‌های مجلس دارند مشکلات حل شود. نکته قابل‌توجه دیگر در این متن پیام رهبری به نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که از سوی لاریجانی قرائت شده است.

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
دکتر شیرین هانتر (Shireen Hunter)، نویسنده و استاد دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی درمقاله‌ای که از سوی سایت دیپلماسی ایرانی برای خوانندگان برگزیده و ترجمه شده با صراحت می‌نویسد آمریکا و اروپا از این گامهای برداشته شده ایران نترسیدند. هیچ یک از اقدامات ایران تا اینجای کار تهدیدی جدی برای ایالات متحده یا اروپا ایجاد نمی‌کردند، اما می‌توانند ضرر سنگینی برای ایران به دنبال داشته باشند. چنین اقدامی همچنین سبب می‌شود معدود طرف‌های تجاری ایران از جمله چین و روسیه با آن درگیر شوند. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای هم آنقدری نگران کننده نیست که باعث تغییر رفتار آمریکا و اروپا شود. عقب نشینی ایران از تعهدات هسته‌ای صرفا موضع سیاستمداران جنگ طلب در آمریکا و اروپا را قدرتمند می‌کند و بازیگران خاورمیانه را به سمت حمله پیشگیرانه سوق می‌دهد. سیاست‌های فرهنگی ایران هزینه اقتصادی سنگینی برای این کشور داشته و به فرار سرمایه به امارات، ترکیه، اروپا، آمریکا و حتی کشورهایی همچون ارمنستان و گرجستان انجامیده‌اند.

جریان فناوری کشور در مسیر خدمت رسانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
جریان فناورانه در فضای علمی کشور روان است و با شتاب فراوان در مسیر خودکفایی و خود اتکایی ادامه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ استفاده از شبکه ملی اطلاعات و اجرای ساختارهای کسب و کارهای نوپا در بسته‌های بومی و داخلی راهبردی است که فناوران کشور پیش گرفتند تا از خروج اطلاعات به شبکه‌های خارجی جلوگیری کنند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری10 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

کودتای انریکه برای کنار زدن مورنو

روزنو3 دقیقه قبل

مورینیو: احترام تاتنهام را نگه داشتم چون می‌دانستم روزی یکی از اعضای این تیم می‌شوم! / همیشه با تعصب به وایت‌هارت لین می‌رفتم

تسنیم6 دقیقه قبل

سپاه: دستگیری سرشاخه‌های کلیدی آشوب در ۴ استان کشور

فرارو7 دقیقه قبل

واکنش «پنس» به شهادت سفیر آمریکا علیه ترامپ

الف8 دقیقه قبل

سقوط پل هوایی کمربندی شرق اصفهان/ اتوبان مسدود است

ایمنا11 دقیقه قبل