رونمایی از پروژه تازه آمدنیوز: موج جدید تخریب مدیران نظام آغاز شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نامه‌نیور
  4. سیاسی

رونمایی از پروژه تازه آمدنیوز: موج جدید تخریب مدیران نظام آغاز شد

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور |
به نظر می رسد موج جدید این نوع حملات به دلیل تلاش فراوان مدیران شستا برای وصول مطالبات و برخورد با فسادهای زنجیره ای بر جای مانده از گذشته است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز : درست در شرایطی که ایالات متحده و برخی کشورهای منطقه دشمنی خود را با جمهوری اسلامی عیان کرده و به صورت روزانه به تهدید کشور ما مشغول شده‌اند همزمان برخی عناصر داخلی نیز پروژه‌های تازه‌ای را برای حمله به نظام کلید زده‌اند. این عناصر داخلی با استفاده از اهرم جنگ روانی و ترویج دروغ و شایعات می‌کوشند با ایجاد تردید و فضای بی اعتمادی به مسولان کشور پایه‌های نظام را به گمان خود سست کنند.

دروغگویی در مورد مسولان البته در همه سال‌های بعد از انقلاب وجود داشته است اما در موج جدید این نوع از خصومت ورزی با نظام اینگونه عمل می‌شود که با استفاده از برخی عناصر داخلی دروغ هایی را منتشر کرده و سپس در فضای مجازی آن را گسترش می‌دهند. عملیات سنگینی را در پیش می‌گیرند تا مردم آن شایعات را باور کنند.

در این میان در چند وقت اخیر کانال ضد انقلاب آمد نیوز نقش فراوانی در این شکل از حمله به نظام بازی می‌کند.

در جدیدترین اقدام کانال تلگرامی ضد انقلاب «آمدنیوز» در خبری مدعی شد که مدارک تحصیلی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی مورد تأیید نیست و به کنایه گفت که آیا وزارت علوم صحت مدارک او را بررسی کرده است یا خیر؟

این سخنان توسط این کانال تگلرامی و برخی از مدعیان افشاگری در حالی است که سابقه شبکه‌هایی مانند آمدنیوز خود گواه آن است که در پی خبرها و تحلیل‌هایش چیزی جز عداوت با مردم و کشور ایران ندارد و ادعای اخیر مانند تمام ادعاهای پیشین رنگ و بوی نشر اکاذیب برای تخریب مسئولان نظام و ناامیدی مردم ایران را دارد؛ بنابراین انتظاری از سرویس‌های خارجی معاند نیست اما شاید باید افرادی که تحت عنوان افشاگری به نشر اکاذیب می‌پردازند و خوراک برای رسانه‌های معاندی مانند آمدنیوز فراهم می‌کنند توجه داشته باشند که انتشار اسناد مدارک تحصیلات آکادمیک به‌سرعت دروغ ایشان را آشکار می‌کند؛ به‌نحوی که در مورد اخیر باید گفت سالاری کارشناسی ارشد حقوق عمومی خود را از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اخذ کرد و سپس دوره دکتری خود را هم در همان دانشکده گذراند و حتی در آزمون جامع دوره دکتری توانست رتبه نخست را ازآن خود کند. او علاوه بر اینها دکتری رشته مدیریت را داراست (از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲) که این مهم مورد تأیید سازمان امور اداری و استخدامی است.

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

افزون بر این سالاری سابقه استانداری استان‌های بوشهر و گیلان را در کارنامه خود دارد؛ همچنین سوابق متعدد اجرایی در حوزه‌های مرتبط با توسعه اجتماعی مناطق آزاد اقتصادی و بنگاه‌داری دارد.

به نظر می‌رسد موج جدید این نوع حملات به دلیل تلاش فراوان مدیران شستا برای وصول مطالبات و برخورد با فسادهای زنجیره‌ای بر جای مانده از گذشته است.لینک کوتاهکپی لینک

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب14 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

رمزگشایی از جعبه سیاه دشمنان از زبان «روح الله زم»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱

ناگفته‌های جدید روح الله زم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ترامپ: ترکیه همسایه ماست!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، گاف جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هنگام بیان اظهاراتی در خصوص توافق آتش بس ترکیه در شمال سوریه گفت ترکیه قدرت نظامی بزرگی دارد. ترکیه دوست ما است. ترکیه همسایه ما است!! و عضوی از ناتو است..

نظرها

اخبار بیشتر