حسینی: تعویض شدنم طبیعی بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. ورزشی
حسینی: تعویض شدنم طبیعی بود

حسینی: تعویض شدنم طبیعی بود

ایمناخبرگزاری ایمنا |
بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: تیم هایی که در مقابل سپاهان بازی می‌کنند سبک بازی بسته ای را پیش می‌گیرند و ما باید تلاش خود را افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد رضا حسینی پس از تساوی صفر بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: بازی کاملا یک طرفه بود و تیم مقابل بسیار بسته بازی می‌کرد.

وی ادامه داد: بازی کردن در مقابل تیم هایی که بسته بازی می‌کنند، سخت است و باید از تک موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اضافه کرد: از این تساوی ناراحتم و امیدوارم بازی بعد جبران کنیم و از نظر من داوری مشکلی نداشت.

وی در رابطه با اولین بازی خود برای سپاهان، گفت: من بعد از یک مصدومیت سخت برگشتم و در اولین بازی نمیتوانم کیفیت لازم را داشته باشم. از هوادارن تشکر می‌کنم که پیگیر وضعیتم بودند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

بازیکن تیم فوتبال سپاهان، ادامه داد: مدت زیادی است ک در شرایط بازی حضور نداشتم و تعویضم طبیعی بود و مشکلی وجود نداشت.

حسینی در رابطه با دو تساوی آخر تیم سپاهان، اضافه کرد: تیم هایی که در مقابل سپاهان بازی می‌کنند سبک بازی بسته‌ای را پیش می‌گیرند و ما باید تلاش خود را افزایش دهیم. کد خبر ۳۹۰۲۲۱

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری10 ساعت قبل

طلسم تاریخی منامه شکسته می‌شود؟

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ سرمربی تیم ملی فوتبال، ویلموتس درباره تفاوت بازی با بحرین با بازی با مقابل کامبوج عنوان کرد: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است. ما دو بازی متفاوت داریم. اگر بازیکنان ما تصور کنند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبرو می‌شوند، باید به حریف احترام بگذاریم، ولی آمده‌ایم تاریخ را بالعکس کنیم. قطعا با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ سازی می‌کنند.

گل تیمو ورنر به استونی (استونی ۰-۳ آلمان)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

ضرورت ورزش برای پشت میزنشین‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیضرورت ورزش برای پشت میزنشین‌هاپشت میزنشینی در نگاه اول شغل راحت و بی دردسری است، اما هر چه سن کاری بالاتر می‌رود مشکلات آن بیشتر می‌شود.
ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم ایرانی السیلیه قطر به احتمال زیاد زمستان از این تیم جدا می‌شود و صحبت‌ بازگشت او به ایران مطرح است. یکی از این بازیکنان از دید این نشریه قطری کریم انصاری فرد، مهاجم ملی‌پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه بود. در این گزارش همچنین آمده است: السیلیه یکی از تیم هایی است که احتمالا تغییرات زیادی را در نیم فصل خواهد داشت. این در حالی است که این تیم فصل گذشته جزو سه تیم بالانشین جدول بود و به لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یافت. باید دید کریم قصد بازگشت به لیگ ایران در این مقطع را دارد یا همچنان ترجیح می‌دهد گزینه‌های خارجی را بررسی کند و بازگشتش را به تعویق بیاندازد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر