اسکان بیش از ۷۰ هزار نفر روز در مدارس کرمانشاه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
اسکان بیش از ۷۰ هزار نفر روز در مدارس کرمانشاه

اسکان بیش از ۷۰ هزار نفر روز در مدارس کرمانشاه

ایسناخبرگزاری ایسنا |
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اسکان بیش از 70 هزار نفر روز در مدارس استان در تابستان امسال خبر داد.

جهانگیر صفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: تابستان امسال ۹۵۰۴ خانوار با جمعیت ۳۴ هزار و ۲۱۱ نفر در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان کرمانشاه اسکان داده شدند.

صفری با اشاره به استقبال مسافران تابستانی از مراکز اقامتی آماده شده از سوی آموزش و پرورش استان، افزود: پیش بینی می‌شد تابستان امسال آمار میهمانان اسکان یافته در مدارس استان به ۶۰ هزار نفر روز برسد که بر اساس آمارهای موجود ۷۰ هزار و ۸۲۸ نفر روز در مدارس و اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان اسکان پیدا کردند.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: تابستان سال گذشته آمار اسکان مسافران تابستانی در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان حدود ۶۰ هزار نفر روز بود.

وی گفت: تابستان امسال ۵۲۹ اتاق برای اسکان میهمانان فرهنگی در استان در نظر گرفته شده بود که ۵۸ اتاق آن خانه معلم و مابقی کلاس‌های درس مدارس بود.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

صفری افزود: امسال کلاسهای درس در دو گروه «ویژه» و «الف» برای اسکان میهمانان فرهنگی در تابستان آماده شده بود که کلاس‌های «ویژه» دارای تختخواب، پتو، وسایل گرمایشی و سرمایشی، یخچال و تلویزیون بوده و کلاس‌های گروه «الف» نیز همه امکانات کلاسهای گروه «ویژه» بجز تختخواب را دارا بودند.

وی ادامه داد: اگرچه فرهنگیان برای اسکان در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش در اولویت بودند، اما امکان استفاده کارکنان سایر ادارات در این اقامتگاه‌ها با ارائه کارت شناسایی فراهم شده بود، ضمن اینکه در صورت خالی بودن ظرفیت این مراکز امکان استفاده خانواده‌های با مشاغل آزاد هم وجود داشت.

صفری با اشاره به اتمام اسکان مسافران تابستانی در مدارس استان کرمانشاه، گفت: اسکان در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش استان از ۲۵ خرداد آغاز شد و تا پایان روز ۲۳ شهریور ادامه داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ترور مجری تلویزیون در کردستان عراق (+ فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
آمانج بابانی مجری شبکە تلویزیون «ان آر تی» کردستان عراق و لانە محمد همسرش بە همراە فرزندشان ترور شدند. به گزارش عصرایران به نقل از تلویزیون NRT، این حادثه در ورودی ترمینال «شارزور» در شهر سلیمانیه روی داده و هر ۳ قربانی نیز بر اثر اصابت گلوله به سر، جان خود را از دست دادند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ویدیوی از محل ترور و خودروی که آمانج بابایی و خانواده اس در در آن ترورشدند.

ماجرای فاطمه معتمدآریا با افسردگی / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

​تیزر جدید «پیلوت» منتشر شد / ببینید

برنابرنا1 روز قبل
با گذشت بیش از دو هفته از آغاز اکران «پیلوت»، تیزر جدید این فیلم سینمایی منتشر شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سومین فیلم سینمایی ابراهیم ابراهیمیان از اوایل مهر ماه در سینماهای کشور روی پرده رفت و به تازگی با افزایش مخاطبان و سانس‌هایش روبرو شده است. در فیلم «پیلوت» جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، بهدخت ولیان، پریوش نظریه و بانیپال شومون ایفای نقش می‌کنند. ساخت تیزر: بهزاد طهماسبی

پویش تنظیم موتورخانه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

چرا باید ماجرای «حذف زبان انگلیسی» و «رفع حصر از آن» را جدی نگرفت و رها کرد؟!

تابناکتابناک23 ساعت قبل
از «زبان انگلیسی، زبان خیلی از منابع علمی دنیاست و هیچ وقت حذف نخواهد شد» تا «در زمان طاغوت زبان انگلیسی اجباری بود که از دید ما ضرورتی ندارد و معتقدیم باید انتخاب زبان را آزاد بگذارند»، در مناظره این نمایندگان استدلال‌های متفاوت و مختلفی بیان می‌شود، اما آنچه جالب توجه است، بی اطلاعی مخالف و برگزار کننده مناظره از اصل طرح است! مجادله‌هایی که ماجرا را به شبکه‌های اجتماعی و بستر جامعه کشانده و به صف کشی موافقان و مخالفان منجر شده است. ایراداتی که ظاهرا طرح فوق موجب شده همه بر آن‌ها چشم بپوشند. رویکردی که مجابمان می‌کند بیشتر در ماجرا دقیق شده و تلاش کنیم چرایی مهم شدن این طرح را بررسی کنیم. نگرانی عمیقی که در خبرگزاری مجلس شورای اسلامی نیز بازتاب یافته و از قضا به نمایش رویدادی جالب توجه منجر شده است.

نظرها

اخبار بیشتر