تیپ اسپورت پسر پولدار سریال آنام+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
عشق به امام حسین و ائمه (ع) زمین و زمان نمی‌شناسد و عاشق که باشی سختی بر تو آسان می‌شود. نذر کرده هر سال اربعین در خدمت زوار باشد. او ادامه می‌دهد: کارم فقط واکس زدن است، کفش زائران پیاده و همه مراجعان را تمیز می‌کنم و واکس می‌زنم. وی می‌گوید: امسال همسرم نیز نذر کرد و گفت من هم اربعین می‌آیم و همراه تو کفش زائران را واکس می‌زنم. «حسین وحدانی مقدم» افزود: حدود دو هفته است که با موکب «عاشقان حسین» مهمان نجف اشرف بوده و به زوار خدمت می‌کند.
کجاروکجارو18 ساعت قبل
دو قلعه‌ی باشکوه هوهن شوآنگائو و نوی شوان اشتاین بر فراز تپه‌های باواریا آلمان و در میان انبوهی از جنگل‌های زیبا قرار گرفته‌اند که به خاندان سلطنتی باواریا تعلق داشتند. او در اتاقش در قلعه‌ی هوهن شوآنگائو می‌نشست و با تلسکوپ به روند ساخت‌وساز قلعه‌ی رویایی و منحصربه‌فردش یعنی قلعه‌ی نوی شوان اشتاین نگاه می‌کرد. در هر صورت، طراحی فوق‌العاده‌ی قلعه‌ی هوهن شوآنگائو، آن را از سایر قلعه‌های اروپا متمایز می‌کند و مطمئنا ارزش دیدن دارد. چنانچه از حمل‌ونقل عمومی استفاده می‌کنید، با قطار به شهر فوسن بروید و بعد با اتوبوس راهی هوهن شوآنگائو شده و در ایستگاه قلعه‌های هوهن شوآنگائو - نوی شوان اشتاین از اتوبوس پیاده شوید. قلعه نوی شوان اشتاینبازدید از فضای داخلی قلعه‌ی هوهن شوآنگائو فقط از طریق تورهای گروهی امکان‌پذیر است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
سوپ‌های مختلف سبزیجات بپزیدتهیه سوپ راهکار بسیار خوبی برای مصرف سبزیجات مختلف در کنار هم است. نودل سبزیجات را تجربه کنیدپخت نودل سبزیجات ساده‌ترین و فوق العاده‌ترین راه برای افزودن سبزیجات به رژیم غذایی است. افزودن سبزیجات به سس‌هاسس‌هایی بر پایه سبزیجات تهیه کنید. سبزیجات کبابیکباب سبزیجات، غذایی عالی است آن را امتحان کنید. به سالاد تن ماهی‌تان سبزی اضافه کنیدافزودن سبزیجات به سالاد تن ماهی، راهکار فوق العاده‌ای برای مصرف سبزیجات بیشتر با طعمی جدید است.

استان بالی در یک نگاه

11+
کجاروکجارو23 ساعت قبل
همشهریهمشهری1 روز قبل
این مطالعه شامل ۴۲۰ شرکت کننده دارای اضافه وزن و چاق بوده که به دو گروه افرادی که زود غذا می‌خوردند و افرادی که دیر غذا می‌خوردند، تقسیم شده بودند. افرادی که زود غذا می‌خوردند پیش از ساعت ۳ بعدازظهر و افرادی که دیر غذا می‌خوردند پس از ساعت ۳ بعدازظهر ناهار می‌خوردند. افرادی که دیر غذا می‌خوردند هم‌چنین به نسبت افرادی که زود غذا می‌خوردند صبحانه‌های کم‌کالری‌تری خورده یا بیشتر از خوردن صبحانه صرف نظر می‌کردند. در نتیجه اگر قصد کاهش وزن دارید سعی کنید تا حد ممکن کالری مورد نیاز خود را در ساعات اولیه روز دریافت کنید. برای وعده شام میزان غذای خود را نصف کنید یا از میزان کربوهیدرات در این وعده بکاهید.

نظرها

اخبار بیشتر