رونق تولید و اشتغال در گرو حرکت صنعت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اقتصادی
رونق تولید و اشتغال در گرو حرکت صنعت

رونق تولید و اشتغال در گرو حرکت صنعت

زهرا سعیدی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: صنعت این فرصت را دارد که جهش بلندی برای ظرفیت های تولیدی داشته باشد و اشتغال را رونق دهد.

اعتمادآنلاین| زهرا سعیدی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، صبح امروز (شنبه) در بیست و چهارمین آیین تجلیل از واحدهای نمونه صنعت و معدن استان اصفهان، گفت: حضور این جمع نشانگر مشکلات متعدد بخش صنعت است، البته افراد می‌توانند کشور را از فشار تحریم‌ها نجات دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این مراسم، اظهار کرد: صنعت این فرصت را دارد که جهش بلندی برای ظرفیت‌های تولیدی داشته باشد و اشتغال را رونق دهد.

در وبسایت خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان | جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

زهرا سعیدی با اشاره به تصویب قانون برون پذیری در قانون ششم توسعه، گفت: با این وجود از استان‌های همجوار مهندس متخصص می‌پذیریم، درحالیکه اولویت باید پذیرش نیروهای بومی باشد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس همچنین با اشاره به گرانی لوازم التحریر در سال تحصیلی جاری، افزود: هوای دانش آموزان را باید داشته باشیم، چراکه برخی حتی نمی‌توانند یک دفترچه ساده خرید کنند.

منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم | اسکورت پوتین در عربستان سعودی | پوتین پس از ۱۲ سال وارد ریاض شد

همشهریهمشهری1 روز قبل

مصوبات جلسه علنی مجلس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نوبت صبح جلسه علنی امروز کلیات طرح اصلاح تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری را تصویب کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نوبت صبح جلسه علنی امروز کلیات طرح اصلاح تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری را تصویب کردند.

روحانی: حقوق‌ها غیرعادلانه بود، ولی نجومی نه +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف1 روز قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

نظرها

اخبار بیشتر