وزیر علوم و وزیر میراث فرهنگی به همدان سفر می‌کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
وزیر علوم و وزیر میراث فرهنگی به همدان سفر می‌کنند

وزیر علوم و وزیر میراث فرهنگی به همدان سفر می‌کنند

مهرخبرگزاری مهر |
همدان - وزیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور در مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی «راه ابریشم» یکم مهرماه به همدان سفر می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور در مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی «راه ابریشم» یکم مهرماه به همدان سفر می‌کنند.

آیین افتتاحیه اجلاس جهانی «راه ابریشم» با حضور ۴۰ میهمان خارجی از ۱۴ کشور جهان برگزار خواهد شد که این مهمانان از کشورهای فرانسه، ازبکستان، آذربایجان، چین، روسیه، کره‌جنوبی، ژاپن، بوتان، ترکیه، سوئیس، قرقیزستان، تاجیکستان، قزاقستان و نپال در این نشست‌ها حضور خواهند یافت.

همچنین میهمانانی نیز از سران سازمان جهانی یونسکو در همدان حاضر می‌شوند و در بخش‌های مختلف به سخنرانی خواهند پرداخت.

شهرداری همدان در راستای میزبانی این اجلاس کمیته‌های علمی، پشتیبانی، اسکان و پذیرایی، تبلیغات و فضاسازی شهری، اطلاع‌رسانی و رسانه، اجرایی، تشریفات، حمل و نقل و سمعی و بصری را فعال کرده است.

اجلاس جهانی «راه ابریشم» یکم تا هفتم مهرماه در همدان برگزار خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین میرزایی اظهار کرد: «تا اواسط آبانماه نتایج اعتراضات را در قالب پیامک ارسال می‌کنیم و بنده درخواست دارم هر کس که دغدغه رسانه را پاسخ می‌دهد، باید ابهامات را از ما بپرسد.» وی ادامه داد: «اینگونه نیست که طرح حذف دهک‌های بالا پیچیده شده و از همیشه ابهام بیشتری دارد. این تحلیل یک نماینده مجلس است.» وی با بیان این مطلب افزود: «در دولت‌های مختلف قرار بود این طرح عملی شود ولی اطلاعات لازم در دستگاه‌ها موجود نبود. وضعیت بانک‌های اطلاعاتی فاجعه است؛ خب این باید از سوی مجلس پیگیری می‌شد ولی به یاری خدا امروز این وضعیت تصحیح شده است.» میرزایی در پاسخ به این سوال که بر اساس اطلاعات موجود چه تعداد از یارانه بگیران باید از دریافت مبالغ نقدی محروم شوند، گفت: «این افراد حدودا بین ۲۴ تا ۲۴٫۵ میلیون نفر و در قالب سه دهک بالای درآمدی هستند.» وی خاطرنشان کرد: «امروز روی بحث اعتراضات متمرکز هستیم. در میان این افراد کسانی هستند که می‌گویند ورشکست شده‌اند. فرایند برای محرز شدن باید طی شود که اگر ما در برابر این خوداظهاری بی اعتنایی کنیم، اجحاف است و لذا باید دست به بررسی میدانی بزنیم.» انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی15 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – بازیکنان انگلیس در بازی این تیم در بلغارستان آماج توهین‌های نژادپرستانه قرار گرفتند، و بازی دو تیم به همین دلیل دو بار در نیمه اول متوقف شد. داور مسابقه پس از صحبت با هری کین، کاپیتان انگلیس درخواست کرد که از بلندگوهای ورزشگاه اعلام شود: «به دلیل رفتار نژادپرستانه که در جریان بازی تداخل ایجاد می‌کند، داور می‌گوید که ممکن است بازی را متوقف کند. تردید نکنید که اگر رفتار نژادپرستانه ادامه داشته باشد، بازی متوقف یا لغو می‌شود.» تایرون مینگس، بازیکن انگلیس موضوع توهین‌ها را به داور چهارم اطلاع داد و گفت: «صدایشان را می‌شنوی؟» انگلیس در آن هنگام دو بر صفر پیش بود. بازی به همین دلیل برای بار دوم متوقف شد، و بیشتر طرفدارهایی که توهین می‌کردند ورزشگاه را ترک کردند. یوفا اعلام کرده که اولین گام داور در مبارزه با نژادپرستی، هشدار دادن است.

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا23 ساعت قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
سرمربی رئال مادرید به یک مراسم در دوبی دعوت شد و درباره هوش مصنوعی در ورزش صحبت کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، زین الدین زیدان، دوشنبه به قطر سفر کرد تا در مراسم هوش مصنوعی در ورزش دوبی شرکت کند. سرمربی رئال مادرید درباره تصمیمات و تجربه‌اش با هوش مصنوعی در ورزش حرفه‌ای صحبت کرد. هوش مصنوعی نقش مهمی را ایفا می‌کند اما همچنان در زندگی بشر مهم‌تر است تا ورزش. زیدان افزود: هوش مصنوعی برای مربیان مفید بوده است و آنها می‌توانند در رابطه با تمرینات زمان کمتری را صرف کنند.
ایلناایلنا22 ساعت قبل
یک مقام صهیونیست مدعی شد که گزینه‌های نظامی علیه ایران روی میز استبه گزارش ایلنا به نقل از میدل ایست مانیتور، «گابی اشکنازی» فرمانده سابق ستاد کل عملیات نیروهای جنگی رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت: بزرگ‌ترین تهدید برای اسرائیل عدم وحدت است نه ایران. وی در ادامه گفت: اسرائیل هیچ تصمیمی برای پایان دادن به مقابله با حماس در نوار غزه ندارد. اشکنازی همچنین با تکرار برخی یاوه‌گویی‌ها در مورد ایران مدعی شد: همواره گزینه‌ها و اقدام‌های نظامی علیه ایران، با هدف جلوگیری از دستیابی آن‌ها به سلاح هسته‌ای، روی میز است. وی در ادامه افزود: راز قدرت ما وحدت ماست. زمانی که وحدت ملی از بین رود، اسراییل از بین می‌رود و این خطری برای کل صهیونیسم است.

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف16 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

نظرها

اخبار بیشتر