کیف قاپ حرفه‌ای در دام پلیس کرمانشاه افتاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اجتماعی

کیف قاپ حرفه‌ای در دام پلیس کرمانشاه افتاد

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری کیف قاپ حرفه ای و سابقه دار سابقه دار توسط عوامل انتظامی این شهرستان خبر داد.

کیف قاپ حرفه‌ای در دام پلیس کرمانشاه افتاد - 1

به گزارش رکنا، سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره کیف قاپی در شهرک تعاون بلافاصله ماموران کلانتری ۲۳ تعاون جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران کلانتری تعاون در محل یکی از شهروندان به ماموران مراجعه و عنوان کرد که یک دستگاه خودرو پراید اقدام به ربودن کیف دستی وی که حاوی مقداری وجه نقد و طلا بوده کرده و به سرعت نیز متواری شده است.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: ماموران کلانتری با دریافت این گزارش، به سرعت وارد عمل شده و توانستند با استفاده از شگردهای پلیسی مخفیگاه سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان گفت: تحقیقات از این فرد به منظور اعتراف احتمالی به سرقت های بیشتر همچنان ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مرگ ۲ دانش آموز خوش زبان ورنکشی در زلزله (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
سایت نصر نوشت: شب گذشته آذربایجان باری دیگر لرزید و مردم آذربایجان را در غم از دست دادن تعدادی از عزیزانشان به سوگ نشاند. زلزله ۵٫۹ ریشتری آذربایجان شرقی در بامداد گذشته موجب خسارات سنگینی در تعدادی از روستاهای ترکمنچای شهرستان میانه شد. ریحانه و زهرا دو دخترکی هستند که از وضعیت مدرسه شان انتقاد دارند. این کودکان هم حق دارند در فردای این سرزمین نقش ایفا کنند و به قول زهرا، «مملکت را درست کنند». همه آذربایجان سوگوار ریحانه و زهراست و جا دارد مردم عزیزمان به نحو احسن این دو گل پرپر شده آذربایجان و خانواده هایشان را عزیز شمارند.

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف2 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

از گود برداری تا خانه شهر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیاز گود برداری تا خانه شهراز سال ۹۵ یک گود عمیق در میدان امام خمینی خودنمایی می‌کند، گودی که گلایه‌های کسبه و رهگذران را در این منطقه به همراه داشته است.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
تحقیقات از دکتر داروسازی که متهم است همکارش را به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است آغاز شد. زنی جوان تیر سال جاری به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: از سوی دکتری داروساز و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او گفت: من خودم دکتر داروساز هستم و با مردی که به من تجاوز کرد هم‌کلاس و دوست بودیم. او مرا مورد تجاوز قرار داد و دوست دیگرش هم آمد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. گفته‌های متهم از سوی پزشکی‌قانونی رد شد، چراکه پزشکی‌قانونی اعلام کرد دختر جوان از سوی مرد داروساز مورد آزار و اذیت قرار گرفته و آثار آن باقی مانده است.

تدابیر برای کاهش آلودگی هوا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آلودگی که مشاهده می‌کنید معمولا در این فصل اتفاق می‌افتد اما تصمیمات اضطرای می‌تواند راهگشای مناسبی برای کاهش آلودگی شهرمان باشه؟

نظرها

اخبار بیشتر