قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | شنبه ۹۸/۰۶/۳۰
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | شنبه ۹۸/۰۶/۳۰

قیمت طلای ۱۸ عیار، طلای آبشده و اونس جهانی | شنبه ۹۸/۰۶/۳۰

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز؛ در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود ۱۵۱۷ دلار شد. همچنین در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۴۱۰ هزار تومان است.

به‌گزارش اقتصادنیوز؛ به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ و د رآغاز هفته بازار طلا و ارز با افزایش قیمت کار خود را آغاز کرد. امروز هر اونس طلا مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۵۰۴ (یک هزار و پانصد و چهار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۸۷ درصدی به ۱,۵۱۷ (یک هزار و پانصد و هفده) دلار رسید.

بیشتر بخوانید:قیمت دلار، سکه و طلا امروز شنبه ۹۸/۰۶/۳۰ | بازار طلا با رشد قیمت آغاز به کار کرد​

قیمت اونس طلا امروز

هر اونس طلا امروز با افزایش ۰٫۸۷ درصدی، از ۱,۵۰۴ (یک هزار و پانصد و چهار) دلار به ۱,۵۱۷ (یک هزار و پانصد و هفده) دلار رسید.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۵۱۷۱۳۰.۸۷امروز
۱,۵۰۴۱۱۰.۷۱روز قبل
۱,۴۹۳-۱۰-۰.۶۶۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار شاهد افزایش ۰٫۲۱ درصدی درصدی قیمت بوده است بطوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۴۰۹,۶۰۰ (چهارصد و نه هزار و ششصد) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ مصادف با ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۲۱ درصدی به ۴۱۰,۵۰۰ (چهارصد و ده هزار و پانصد) تومان رسید.

خبری: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

جدول قیمت 3 روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۴۱۰,۵۰۰۹۰۰۰.۲۱امروز
۴۰۹,۶۰۰۰۰۲ روز پیش
۴۰۹,۶۰۰۲,۱۰۰۰.۵۱۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت طلا و ارز امروز شنبه ۹۸/۰۶/۳۰ | ثبات نسبی قیمت دلار و افزایش نرخ طلا

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

همچنین هر گرم طلا ۲۴ عیار با افزایش ۰٫۲۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۵۴۷,۳۰۰ (پانصد و چهل و هفت هزار و سیصد) تومان معامله شد.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۵۴۷,۳۰۰۱,۲۰۰۰.۲۱امروز
۵۴۶,۱۰۰۰۰۲ روز پیش
۵۴۶,۱۰۰۲,۸۰۰۰.۵۱۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

آخرین نرخ مثقال طلا

در بازار امروز هر مثقال طلا نسبت به ۲ روز پیش، با ۴۰۰۰ تومان افزایش، ۱,۷۷۸,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و هفتاد و هشت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت 3 روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱,۷۷۸,۰۰۰۴,۰۰۰۰.۲۲امروز
۱,۷۷۴,۰۰۰-۲,۰۰۰-۰.۱۲۲ روز پیش
۱,۷۷۶,۰۰۰۱۴,۰۰۰۰.۷۸۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مسابقه پرسرعت‌ترین ماشین‌های خورشیدی جهان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل

لزوم واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
وزیر صمت: شرکت‌های خودرو ساز به شخص واگذار نمی‌شوند، اما برنامه وزارت صمت، واگذاری شرکت‌های خودروساز به بخش خصوصی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آقای رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیئت دولت، با اشاره به اینکه خروج برخی خودرو‌ها از خط تولید به ویژه خودور‌های پرتیراژ در دستور کار شرکت‌های خودرو ساز قرار دارد، افزود: از خانواده پراید و پژو خروجی خواهیم داشت، البته خودرویی مناسب، جایگزین آن خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. وی با بیان اینکه، شرکت‌های خودرو ساز، پیگیر اجرای این برنامه هستند گفت: ما نیز این موضوع را پیگیری و حمایت می‌کنیم، در مرحله نخست نیز خودرو پراید در مدلی که تعهدی برای آن وجود ندارد از چرخه تولید خارج می‌شود. وزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آقای رحمانی در خصوص وضعیت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی بخصوص شهرک‌های صنعتی اطراف تهران گفت: ما در بخش زیر ساخت‌های این شهرک‌ها، به ویژه در خصوص تامین برق با مشکل جدی مواجه هستیم البته در خصوص آب، خط انتقال در حال احداث و در مورد برق نیز نیاز به احداث پست است که وزارت نیرو به دلیل کمبود بودجه، امکان رفع این مشکل را ندارد.

فیلم | نشت نفت از نفتکش سابیتی واقعیت دارد؟

همشهریهمشهری1 روز قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
ضرورت اصلاح مقررات؟ بررسی آمارها نشان می‌دهد که ارزش برخی شرکت‌های بازار پایه طی یک سال و نیم گذشته بین ۱۰ تا ۵۰ برابر افزایش یافته است. استادیار دانشگاه صنعتی شریف در ادامه به بررسی چند نکته مهم در این بازار پرداخت و گفت: در طبقه‌بندی یا رنگ‌بندی جدید بازار، تنوع و ناهمگونی بسیار زیادی میان شرکت‌های هر دسته وجود دارد. بنابراین، اگرچه به‌نظر می‌رسد بخشی از دستکاری‌های احتمالی در بازار پایه ماهیت معاملاتی دارند، اما بخش عمده زمینه این دستکاری‌ها را باید در مبهم و غیرشفاف بودن این شرکت‌ها جست‌وجو کرد. متاسفانه تصور عمومی بر این است که وظیفه سازمان انجام فعالیت‌های ترویجی برای توسعه بازار و ورود سهامداران جدید به بازار است که به تبع آن این انتظار ایجاد خواهد شد که سهامداران که به اعتماد و تشویق سازمان وارد بازار شده‌اند، متحمل زیان نشوند. رسیدگی‌ به اعتراض‌هااز سوی دیگر در حالی عده زیادی از سهامداران بازار پایه معتقدند که قوانین جدید باعث کاهش ارزش سهام آنها و در نهایت موجب تضییع حقوق آنها شده است که در چنین شرایطی باید چه اقدامی از سوی آنها صورت گیرد.

ظریف: واقعا خیال می‌کنید ابزار نظامی است که کشور ما را حفظ کرده است؟ + فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
پاسخ‌های وزیر خارجه به ادعای مخالفان؛ ظریف: واقعا خیال می‌کنید ابزار نظامی است که کشور ما را حفظ کرده است؟ + فیلماقتصادنیوز؛ محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران در جلسه با فعالان شبکه‌های مجازی، به برخی ادعاهای مخالفان پاسخ داد. / خبرآنلاین

نظارت بر نصب نرخ نامه نان

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
در چند سال اخیر نرخ نان ثابت بوده و بدلیل افزایش هزینه‌ها، نانوایان تقاضای افزایش قیمت نان را داشتند که از اول مهرماه بخشنامه جدید نرخ نان اعلام شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ در چند سال اخیر نرخ نان ثابت بوده و بدلیل افزایش هزینه‌هایی مانند دستمزد کارگر، قیمت‌های آب و برق و هزینه‌های سربار، نانوایان تقاضای افزایش قیمت نان را داشتند که از اول مهرماه بخشنامه جدید نرخ نان اعلام شد. برای ساماندهی قیمت نان بر روی نرخنامه نان قیمت انواع نان با گندم یارانه‌ای و آزاد به همراه وزن چانه مشخص شده است؛ نصب نرخنامه در نانوایی‌ها برای شفافیت قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی است که سازمان حمایت در اجرای آن نظارت دارد.

نظرها

اخبار بیشتر