کارهای خیر خانم بازیگر جنجالی اخیر+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
کارهای خیر خانم بازیگر جنجالی اخیر+عکس

کارهای خیر خانم بازیگر جنجالی اخیر+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
صبا کمالی با انتشار این عکس نوشت:

حتی اگر بدانم فقط یک روز به پایان جهان مانده است ….. باز هم درخت سیبم را خواهم کاشت.

نویسنده ناشناس فاطمه‌ی قشنگم

یکی از بهترین دوستانم است و بهش افتخار میکنم. سال ۸۷ من و فاطمه در خیریه‌ای واقع در یافت اباد همدیگه رو پیدا کردیم. فاطمه بدون داشتن دست کامل، سنتور مینواخت و من شیفته‌ی او شدم. بهم گفت اسم هنری من صبا ست. تعجب کردم و از اونزمان اسمش توی موبیل من هست صبا سنتوری.

سالها پیش رفتیم برای زلزله‌ی ورزقان. (عکسهای مربوط به کمک رسانی رو بعدا میذارم)

اولین سفر فاطمه بود که بدون خانواده‌اش انجام میشد و به دعوت من اومد. فاطمه دختری پرشور، باهوش، هنرمند و خوبیهای دیگر.

تنها چیزی که در او دیده نمیشود، معلولیت اوست.

یادم است ساعت ۵ صبح پرواز داشتیم …. آنقدر در هواپیما خندیدیم همه کلافه و بسیار کنجکاو شده بودند که ساعت ۵ صبح چه مطلبی اینهارا اینقدر میخنداند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

من و فاطمه گاهی اشک میریزیم ولی همیشه میخندیم ….. به همه چیز دنیا …. به همه آدمهای کوچک …. به اتفاقات احمقانه … …. به زیباییها …. به زشتیها ….. به همه و همه میخندیم.

من و فاطمه نمونه دو دختر سرزنده و پرانگیزه هستیم.

خدایا شکرت که مارو اینگونه آفریدی.

صبا سنتوری عزیزم آرزوی جهانی شدنت را دارم.

عکسها و زلزله ورزقان: سال ۹۱

منبع خبر : آخرین خبر صبا کمالی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساخت باریک‌ترین ساختمان بیروت به خاطر دشمنی دو برادر

3+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز16 ساعت قبل
چه شوم، چه ترسناک اینک، بر این کناره دشت، اینک این کوره راه ساکت بی رهرو آنک، بر ان کمرکش کوه، آنک ان کوچه باغ خلوت و خاموشت از یاد روزگار فراموشت پاییز جان! چه سرد، ‌ چه درد آلود چون من تو نیز تنها ماندستی ای فصل فصل‌های‌ نگارینم سرد سکوت خودرا بسراییم پاییزم! ای قناری غمگینم مهدی اخوان ثالث فصل من پاییز
پارس نیوزپارس نیوز23 ساعت قبل
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین نشست هم‌اندیشی سیف جمالی سرپرست کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با طراحان و تولیدکنندگان صنعت مد و لباس برگزار شد. در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیف جمالی سرپرست کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و اسماعیلی مسئول واحد تولید و توزیع و ​جمعی از طراحان ​و تولیدکنندگان و فعالان حوزه مد و لباس حضور داشتند. سرپرست کارگروه ضمن عرض خیرمقدم به حضار ابتدا در خصوص عدم اجرای قوانین موجود در آئین‌نامه از سوی وزارت صمت و سازمان صدا و سیما انتقاداتی داشت و در ادامه بر ارتباط فی مابین طراحان و تولیدکنندگان گفت: شرح وظایف و ماموریت‌های ویژه‌ای برای این هم‌اندیشی اتخاذ شده که امیدواریم به ارتباط لاینقطع تولیدکنندگان و طراحان بی‌انجامد. در این جلسه حاضران مشکلات و موانع پیش‌رو را مطرح کردند و در انتهای جلسه نیز مقرر شد، ​اسماعیلی دبیر برگزاری این هم اندیشی‌ها به پیگیری این مشکلات پرداخته و گزارشاتی را برای جلسات آینده آماده کنند.

نظرها

اخبار بیشتر