رفع مشکلات سامانه «تی تک» تا پایان سال
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

رفع مشکلات سامانه «تی تک» تا پایان سال

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رییس سازمان غذا و دارو: در سامانه «تی تک» مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم تا آخر سال بخش اعظمی از این مشکلات رفع شود
رفع مشکلات سامانه «تی تک» تا پایان سال - 0

آقای محمد رضا شانه ساز در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه نشست نمایشگاه ایران فارما گفت: در مورد سامانه «تی تک» یک قرارداد وجود دارد که ما با دست اندرکاران آن جلسات متعددی برگزار کردیم و قرارداد بازبینی شد، بعضی از مشکلاتی را که به سامانه مربوط بود شناسایی کردیم و بدنبال برطرف کردن آن‌ها هستیم.

وی افزود: یکی از مشکلات رعایت نکردن محدویت‌های قانونی در سامانه بود، یعنی به طور مثال یک مسؤول فنی می‌توانست در شرکت‌های متعدد برود و دارو ثبت کند و یا هم زمان مسؤول فنی چند شرکت باشد.

آقای شانه ساز افزود: یکی دیگر از مشکلات سامانه دسترسی برخی کارشناسان در بعضی ادارات کل سازمان غذا و دارو به اقلام و کالا‌هایی بود که ارتباطی به آن اداره نداشت و نباید چنین دسترسی ایجاد می‌شد که هم اکنون ما در حال هماهنگی برای برطرف کردن این موارد هستیم.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

یادآور می‌شود؛ سامانه «تی تک» سامانه‌ای است که قرار است دارو‌ها و تجهیزات پزشکی وارداتی و تولید داخل در آن ثبت شود و اقداماتی نظیر کنترل پروانه‌های تأسیس، بهره‌برداری، مسؤول فنی، ساخت کارخانه‌ها و واحد‌های تولیدی در داخل کشور را کنترل و اصالت کالا‌ها را نیز مشخص کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
راهپیمایی اربعین حسینی، امسال هم مانند سال‌های گذشته نمادی از اقتدار و اتحاد میان مسلمانان شده است. این خبر در حال تکمیل است …طنین لبیک یا حسین میلیونها زائر سیدالشهدا از چهار گوشه جهان در جاده‌های اربعینراهپیمای اربعین حسینی، امسال هم مانند سال‌های گذشته نمادی از اقتدار و اتحاد میان مسلمانان شده است. در این میان دو ملت ایران و عراق، که بیشترین سهم را در این راهپیمایی عظیم از آن خود کرده‌اند، بهره بیشتری از این اتحاد و انسجام برده‌اند. طریق الحسین علیه السلامسالم زاده، از میانه‌های عمودهای طریق الحسین علیه السلام، نمی‌از یم این اتحاد را به تصویر کشیده است. سردار سلامی: سپاه آمادگی دارد با تعطیل کردن همه سرویس‌های حمل و نقل سپاه در همه شهرها، اتوبوس‌ها و امکانات حمل و نقل عمومی برای تسهیل تردد زائران به مرز‌ها گسیل کند.

فیلم | اعتراض و پیاده نشدن مسافران پرواز نجف_تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

آخرین خبرها از اربعین حسینی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر