تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس اندیشیده شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس اندیشیده شود

تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس اندیشیده شود

مهرخبرگزاری مهر |
شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه های دفاع مقدس در این استان اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی ظهر شنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار داشت: مدیران دستگاه‌ها در مراسمات هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس حضور داشته باشند.

وی با اشاره به مشکل قطعی آب در ایام پایانی سال گذشته، تاکید کرد: احداث مخزن آب در منطقه منظریه شهرکرد به منظور رفع مشکل آب در روزهای پایانی سال تسریع شود.

عباسی تصریح کرد: اکنون مجوز انجام کار عمرانی در شهر کاج داده شده و این نشان می‌دهد کم و کیف کار متفاوت از قبل است اما در آینده مشخص نیست چه خواهد شد.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: عدم جذب اعتبار برای استان صحت ندارد و نباید این موارد که موجب نگرانی اذهان می‌شود را نشر کرد.

وی در ادامه با اشاره به پیش رو بودن هفته دفاع مقدس، بیان کرد: دفاع مقدس فرصت ارزشمندی برای بیان حماسه‌های دفاع مقدس است.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: ارزش‌های دفاع مقدس باید در جامعه ترویج داده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | بازخوانی هشدار رهبر انقلاب به بهانه دستگیری روح‌الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در دل ایران، سرزمین‌های بیشماری را می‌توان یافت که رفته رفته رو به زوال می‌روند، روستاهایی که هرکدام در زمانی آباد بوده‌اند ولی کم‌کم با کوچ جمعیت جوان رو به مرگ رفته‌اند اما هنوز هم زیبا هستند و هر کوچه و پس کوچه‌شان داستانی برای گفتن دارد. امروز قصد داریم به یکی از این روستاها سر بزنیم.

آخرین خبرها از اربعین حسینی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر