ترکیب کامل تیم Ninjas in Pyjamas رشته Dota ۲ اعلام شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
ترکیب کامل تیم Ninjas in Pyjamas رشته Dota ۲ اعلام شد

ترکیب کامل تیم Ninjas in Pyjamas رشته Dota ۲ اعلام شد

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
یک سال پس از بازگشت به صحنه‌ی رقابت‌های بازی Dota 2، تیم Ninjas in Pyjamas با یک ترکیب تازه به استقبال Dota Pro Circuit فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ می‌رود.

در تازه‌ترین اخبار مسابقات مطلع شدیم که تیم Ninjas in Pyjamas برای شروع Dota Pro Circuit فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ بازی Dota 2 دکمه‌ی ریست را فشرده و فهرست بازیکنانش را کاملا تغییر داده است. در این میان تنها پیتر «ppd» دگر، کاپیتان تیم، از ترکیب سابق NiP در فهرست باقی مانده است. این تیم با انتشار توییتی در این‌باره اظهار داشت:

فصل جدید با اهداف تازه. ترکیب تیم Ninjas in Pyjamas رشته Dota ۲ به‌روز شد.

پس از پایان کار Ninjas in Pyjamas در تورنمنت سالانه‌ی The International 9 که نتیجه‌ای جز حذف آن‌ها در مرحله‌ی گروهی نداشت، این تیم تصمیم گرفت تا به غیر از پیتر دگر، راهش را از بقیه‌ی بازیکنان جدا کند. کاپیتان این تیم یعنی ppd که قهرمانی در مسابقات The International 5 را در کارنامه دارد، یک ترکیب جدید برای NiP تشکیل داده است و برای این منظور از هم‌تیمی سابقش یعنی ساحیل «Universe» آرورا و سه بازیکن نوظهور با نام‌های الیور «skitter» لپکو، مالث «Biver» وینتر و نیکو «Gunnar» لوپز برای پیوستن به تیم دعوت به عمل آورده است که به‌ترتیب در پست‌های سه، یک، چهار و دو بازی خواهند کرد.

ساحیل آرورا پس از ترک تیم Forward Gaming در اواسط فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ به تیم دیگری ملحق نشده است. در طول چند سال گذشته مالث وینتر و الیور لپکو در کنار هم در اروپا و سپس در امریکای شمالی برای تیم Infamous بازی می‌کردند و پیش از مرحله‌ی مقدماتی مسابقات اینترنشنال ۹ از ترکیب تیم اینفیمس خارج شدند. نیکو لوپز نیز آخرین بار در ترکیب تیم Team Jinesbrus از منطقه‌ی جنوب‌شرقی آسیا حضور داشت. از ترکیب سابق تیم Ninjas in Pyjamas، آدریان «Fata» ترینکس و ناتا «۳۳» شاپیرا هر دو در یک تیم تازه که تاکنون نام آن اعلام نشده است، بازی خواهند کرد و این در حالی است که مارتین «Saksa» سازدوف این فصل را به استراحت می‌پردازد و مارکوس «Ace» هولگارد تابه‌حال به تیمی ملحق نشده است و رسما به عنوان بازیکن آزاد شناخته می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

با وجود داشتن سه بازیکن از منطقه‌ی آمریکای شمالی، به نظر می‌رسد که تیم Ninjas in Pyjamas در این فصل برای منطقه‌ی اروپا بازی خواهد کرد؛ زیرا اردوگاه آموزشی و سازمان آن‌ها در سوئد مستقر است. البته درحال‌حاضر هیچ سخنی در این خصوص به میان نیامده است، اما مرحله‌ی مقدماتی اولین رویدادهای ماینور و میجور این فصل دوتا 2 که به‌صورت مشترک در تاریخ ۱۳ مهر (۵ اکتبر) برگزار می‌شود، این موضوع را مشخص خواهد کرد و مسیر آن‌ها برای مسابقات اینترنشنال آتی تعیین می‌کند. شما می‌توانید در ادامه‌ی مطلب فهرست بازیکنان تیم NiP را مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.الیور "skitter" لپکونیکو "Gunnar" لوپزساحیل "Universe" آرورامالث "Biver" وینترپیتر “ppd” دگر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب18 ساعت قبل
اما جالب است بدانید که بدن شما در صورت پیر شدن به شما هشدار می‌دهد که باید مراقب باشید. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، برخی علائم به شما می‌گویند که علی رغم این که سن بالایی ندارید اما سن بدنتان از شما پیشی گرفته است. ریزش مو داریدبه نظر می‌رسد ریزش مو یک تهدید جدی برای سلامتی به نظر می‌رسد. البته گاهی ریزش مو به عللی مثل کمبود ویتامین، استفاده از برخی داروها، شیمی درمانی یا حتی استرس و افسردگی مرتبط است اما اگر بی دلیل ریزش مو دارید یا موهایتان نازک و سفید شده‌اند بهتر است بیشتر از ویتامین‌ها استفاده کنید و مراقب سلامتی خود باشید. چروک شدن پوستیکی از رایج‌ترین علامتهای پیر شدن پوست این است که پوستتان چروک شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.

۱۰ تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک از طبیعت در سال ۲۰۱۹

7+
انتخابانتخاب21 ساعت قبل
همشهریهمشهری16 ساعت قبل
قی چشم مخلوطی از ترشحات مخاطی، سلول‌های پوست، چربی پوست و اشک است که در طول خواب از چشم خارج شده است. اگر رنگ قی چشم سفید یا کرم‌رنگ باشد، طبیعی است، اما اگر ترشجات به رنگ سبز یا زرد باشند، غیر طبیعی شمرده می‌شوند و ممکن است نشانه‌ای از التهاب ملتحمه یا عارضه مزمن چشمی باشند. اگر قی چشم شما به این رنگ‌ها باشند، باید به متخصص چشم مراجعه کنید.
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
این مطالعه شامل ۴۲۰ شرکت کننده دارای اضافه وزن و چاق بوده که به دو گروه افرادی که زود غذا می‌خوردند و افرادی که دیر غذا می‌خوردند، تقسیم شده بودند. افرادی که زود غذا می‌خوردند پیش از ساعت ۳ بعدازظهر و افرادی که دیر غذا می‌خوردند پس از ساعت ۳ بعدازظهر ناهار می‌خوردند. افرادی که دیر غذا می‌خوردند هم‌چنین به نسبت افرادی که زود غذا می‌خوردند صبحانه‌های کم‌کالری‌تری خورده یا بیشتر از خوردن صبحانه صرف نظر می‌کردند. در نتیجه اگر قصد کاهش وزن دارید سعی کنید تا حد ممکن کالری مورد نیاز خود را در ساعات اولیه روز دریافت کنید. برای وعده شام میزان غذای خود را نصف کنید یا از میزان کربوهیدرات در این وعده بکاهید.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
اخیرا شایعاتی مطرح شده است، مبنی بر این که دختر نیکول کیدمن تصمیم دارد کارگردان باشد. اما این شایعات از کجا آغاز شد؟ اخیرا نیکول کیدمن در جریان گفتگو با رسانه‌ها به فرزندان خود اشاره کرد و گفت دختر یازده ساله وی و کیت اربن به هنر بسیار علاقه مند است. این صحبت‌ها باعث شد که بسیاری از افراد تصور کنند نیکول کیدمن در حال تشویق دخترش به کارگردانی است. اما نیکول کیدمن پس از این سخنان اعلام کرده صحبت‌های وی متفاوت‌تر از منظورش تعبیر شده است. درواقع او نگفته که دوست دارد دخترش حتما کارگردان باشد اما تاکید کرده که دوست دادرد دخترش در هر مسیری که مایل است وارد شود، موفق باشد.

نظرها

اخبار بیشتر