لوپتگی: رئال مادرید تیم فوق العاده‌ای است؛ هر بازی حکم یک هندوانه سربسته را دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
لوپتگی: رئال مادرید تیم فوق العاده‌ای است؛ هر بازی حکم یک هندوانه سربسته را دارد

لوپتگی: رئال مادرید تیم فوق العاده‌ای است؛ هر بازی حکم یک هندوانه سربسته را دارد

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
لوپتگی بحث انتقام را پیش نکشید.

طرفداری - جولین لوپتگی، سرمربی سویا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل رئال مادرید در لالیگا شرکت کرد.

به گزارش مارکا، لوپتگی گفت:

چه انتظاری از رئال مادرید دارم؟ ما بیشتر باید روی کاری که سویا می‌خواهد انجام بدهد، تمرکز کنیم. می‌دانیم که یک تیم فوق العاده رو به روی ما قرار می‌گیرد. تیمی با استعدادی شگفت انگیز که مجبورمان می‌کند در بهترین فرم باشیم. دوست دارم فردا سویایی را ببینم که می‌داند چطور حمله و دفاع کند.

بازی فردا یک چالش شخصی با چاشنی انتقام گیری است؟ وقتی سرمربی سویا هستید، همین برای انگیزه داشتن کافی است. امیدوارم سال‌ها در سویا باشم. همین که پای سه امتیاز در میان است، برای انگیزه داشتن کافی است. گرچه طبعا بازی مقابل رئال مادرید به خودی خود ارزش امتیازات را بالاتر می‌برد. شخصا از تمام باشگاه‌هایی که در آنها کار کرده‌ام، خاطرات بسیار خوبی دارم. انسان مثبت نگری هستم. تلاش می‌کنم مسئولیت پذیر و جاه طلب باشم. یادمان نرود شخصیت‌های اصلی بازی، بازیکنان هستند نه مربیان.

در سایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

وضعیت زیدان در رئال مادرید؟ اگر حرف زدن، ایده‌ای درباره بازی فردا به دست می‌دهد، در خدمت شما هستم. بازی‌های فوتبال حکم یک هندوانه دربسته را دارند که تا شروع نشوند، نمی‌دانید داخل آن چیست و چه اتفاقی می‌افتد. مادرید و ما تیم‌های بزرگی هستیم. درباره هیچ تیمی جز سویا مایل به انجام ارزیابی نیستم. برای همه مربیان نهایت احترام را قائل هستم؛ از جمله زیدان.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
سرمربی عراق می‌گوید در صورت پیروزی برابر کامبوج جایگاه خوب و مطمئنی در گروه به دست خواهند آورد. تیم ملی ایران در منامه به مصاف بحرین می‌رود و عراق باید برابر کامبوج قرار بگیرد، تا به اینجای مسابقات تیم ایران با ۶ امتیاز صدرنشین است و بحرین و عراق با چهار امتیاز در جایگاه بعدی قرار دارند. کاتانچ سرمربی تیم ملی فوتبال عراق در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و این چنین صحبت کرد: من به نتیجه کامبوج برابر ایران فکر نمی‌کنم. یک پیروزی ما را در موقعیت خوبی در گروه قرار می‌دهد. قدم لرزان ممکن است این مسئله را برای ما دشوارتر کند و با تمام قدرت برای برد به میدان می‌رویم.
ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم ایرانی السیلیه قطر به احتمال زیاد زمستان از این تیم جدا می‌شود و صحبت‌ بازگشت او به ایران مطرح است. یکی از این بازیکنان از دید این نشریه قطری کریم انصاری فرد، مهاجم ملی‌پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه بود. در این گزارش همچنین آمده است: السیلیه یکی از تیم هایی است که احتمالا تغییرات زیادی را در نیم فصل خواهد داشت. این در حالی است که این تیم فصل گذشته جزو سه تیم بالانشین جدول بود و به لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یافت. باید دید کریم قصد بازگشت به لیگ ایران در این مقطع را دارد یا همچنان ترجیح می‌دهد گزینه‌های خارجی را بررسی کند و بازگشتش را به تعویق بیاندازد.
ایلناایلنا15 ساعت قبل
انکار نمی‌کنیم که خط دفاعی رقیب بسیار از هم‌ گسیخته و شکننده عمل‌کرد ولی این موضوع ذره‌ای از ارزش دو گل محبی نمی‌کاهد. ستاره جدید فوتبال ایران روی هر دو گل خود بسیار حرفه‌ای عمل‌ کرد؛ شاید بیشتر از سطح فوتبال آسیا. محبی در بوشهر گل دوم سپاهان را روی یک فرار دیدنی به‌ ثمر رساند؛ و شادی هم نکرد. سرمربی شاهین با اطمینان از محبی به‌ عنوان یکی از طلایه‌داران آینده تیم ‌ملی نام‌ برد. سبک بازی محبی بی‌شباهت به خسرو حیدری نیست.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری - در یکی دو سال اخیر، فعالیت‌های غیرفوتبالی بواتنگ باعث نارضایتی مدیران بایرن مونیخ شده است. به گزارش بیلد، بایرن مونیخ باز هم از فعالیت‌های غیرفوتبالی بواتنگ ناراضی است. این بار موضوع اصلی، سفر بواتنگ به نیویورک برای حضور در ضیافت ناهار ریحاناست. این خواننده مشهور آمریکایی کتابی جدید منتشر کرده و به افتخار انتشار آن، یک ضیافت ناهار ترتیب داده بود. خبرنگار بیلد، نظر مدیران بایرن مونیخ در مورد این سفر را جویا شد ولی آنها هیچ اظهار نظری نداشتند.

نظرها

اخبار بیشتر