محاکمه ۱۱ مدیر به خاطر سیل گلستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

محاکمه ۱۱ مدیر به خاطر سیل گلستان

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان با اشاره به آغاز رسیدگی به اتهام ۱۱ مدیر متخلف در سیل اخیر استان گفت: دفاعیات متهمان اخذ شده و برخی از آنان با قرار تأمین آزاد هستند.

به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام سیدرضا سیدحسینی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: براساس گزارش سازمان بازرسی این ۱۱ مدیر در حوزه آب منطقه‌ای، گاز و بنیادمسکن هستند که جرم آنان همال در کار تضییع اموال عمومی است.

وی افزود: از این ۱۱ متهم، ۸ نفر از مدیران آب منطقه‌ای هستند که از مدیرعامل، معاونان و مدیران میانی را شامل می‌شود. همچنین یک مدیر در حوزه منطقه گاز که اتهامش درباره یکی از پروژه‌های گازرسانی و دو متهم نیز در حوزه مسکن هستند که در برآورد خسارت بعد از سیل دچار تخلف شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تصریح کرد: سازمان بازرسی این تخلفات را برای ما ارسال کرده و دفاعیات متهمان در دادسرای استان اخذ شده است و برخی از این افراد با قرار تامین آزاد هستند.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر مستندات سازمان بازرسی در حال بررسی کارشناسی‌های دیگر مراکز از جمله دانشگاه‌ها هستیم که میزان اهمال‌کاری مدیران و دستگاه‌ها مشخص شود.

سیدحسینی درباره تخلف دیگر مدیران هم افزود: پرونده تخلف این ۱۱ نفر برای ما ارسال شده و درباره تخلفات دیگر سازمان بازرسی گزارشی به ما نداده است. اتهامات برخی افراد در تهران و شورای رسیدگی به تخلفات اداری بررسی خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

(ویدئو) راز برخورد عجیب خودرو‌ها با شی نامرئی فاش شد!

فراروفرارو18 ساعت قبل
دوربین‌های مدار بسته در چین ویدئویی عجیب را ضبط کردند. در این ویدئو چند خودرو ناگهان به موجودی نامرئی برخورد می‌کنند. پس از منتشر شدن این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها شایعات متفاوتی در خصوص بوجود آمدن این پدیده مطرح شد. اما این ویدئو راز چگونگی وقوع این حادثه را فاش می‌کند.

وضعیت بحرانی پل اسالم پس از سیل

تابناکتابناک19 ساعت قبل
پل اصلی شهر اسالم در شهرستان تالش در جریان سیل دو روز پیش گیلان به شدت سست شده و خطر ریزش آن جدی است. تصاویر ثبت شده از این پل را می‌بینید که در صورت طغیان رودخانه خطر فرو ریخته شدنش جدی است.

فیلم/ شکنجه زنان در یک مراسم سنتی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
برگزارکنندگان مراسمی سنتی در هندوستان بر این باور هستند که با زدن شلاق بر بدن زنان، این عمل موجب دور شدن شیاطین و همچنین جلوگیری از بیمار شدن آنها می‌شود.

فیلم/ راننده ناشی‌ و له شدن خودرو زیر کامیون!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
بی‌احتیاطی راننده خودروی سواری در کنترل صحیح خودرو، حادثه ساز شد. خودرو در یکی از خیابان‌های جزیره ایرلند حرکت می‌کرد که تغییر مسیر ناگهانی توسط راننده، باعث شد ماشین زیر یک دستگاه کامیون له شود.
رکنارکنا11 ساعت قبل
کوروش احمدیوسفی، معاون اجتماعی پلیس استان کرمان در خصوص شایعه اسید پاشی در کرمان گفت: به تازگی خبری تحت عنوان اسید پاشی در برخی نقاط شهر کرمان در بین کاربران فضای مجازی در حال انتشار و باز نشر است که با بررسی موضوع از سوی پلیس مشخص شد این موضوع صحت ندارد. او با اشاره به رصد مستمر شبکه‌های اجتماعی توسط کارشناسان پلیس فتا گفت: انتشار اینگونه اخبار غیرواقعی، چیزی جز تشویش افکار عمومی در پی ندارد و تلاش پلیس برای شناسائی و دستگیری عوامل انتشار این خبر کذب ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر