​مهابادی: بازیسازی مشکل داشتیم/ در نیمه اول بار فنی بالایی نداشتیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

​مهابادی: بازیسازی مشکل داشتیم/ در نیمه اول بار فنی بالایی نداشتیم

ایلناخبرگزاری ایلنا |
سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی در کنفرانس خبری بعد از بازی با فجرسپاسی شیراز شرکت کرد.

​مهابادی: بازیسازی مشکل داشتیم/ در نیمه اول بار فنی بالایی نداشتیم - 1

به گزارش خبرنگار خبرنگار ایلنا، داود مهابادی سرمربی فجر شهید سپاسی در پایان بازی مقابل ارمان گهر سیرجان به خبرنگاران گفت: ابتدا به بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید میگویم ولی در نیمه اول بازی بار فنی بالایی نداشت و بازیکنانم با عجله بازی کردند.

مهابادی گفت: نیمه اول در بازیسازی مشکل داشتیم که ان هم به نوع بازی فشرده تیم حریف مربوط می‌شد هرچند می‌توانستیم با دقت بیشتر عملکرد بهتری داشته باشیم.

در خبری بخوانید: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

مهابادی در رابطه با بازی در نیمه دوم ادامه داد: با صحبتهایی که بین دونیمه انجام دادیم روند بازی تغییر کرد و صاحب چندین موقعیت از کناره‌ها شدیم ولی در ضربات اخر بی دقت عمل کردیم.

مهابادی در مورد داوری گفت: سوتهای داور در نیمه اول در بهم ریختن تمرکز ما و بازیکنانم تاثیر گذار بود ولی تیم داوری در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری10 ساعت قبل

طلسم تاریخی منامه شکسته می‌شود؟

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ سرمربی تیم ملی فوتبال، ویلموتس درباره تفاوت بازی با بحرین با بازی با مقابل کامبوج عنوان کرد: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است. ما دو بازی متفاوت داریم. اگر بازیکنان ما تصور کنند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبرو می‌شوند، باید به حریف احترام بگذاریم، ولی آمده‌ایم تاریخ را بالعکس کنیم. قطعا با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ سازی می‌کنند.

گل تیمو ورنر به استونی (استونی ۰-۳ آلمان)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

ضرورت ورزش برای پشت میزنشین‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیضرورت ورزش برای پشت میزنشین‌هاپشت میزنشینی در نگاه اول شغل راحت و بی دردسری است، اما هر چه سن کاری بالاتر می‌رود مشکلات آن بیشتر می‌شود.
ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم ایرانی السیلیه قطر به احتمال زیاد زمستان از این تیم جدا می‌شود و صحبت‌ بازگشت او به ایران مطرح است. یکی از این بازیکنان از دید این نشریه قطری کریم انصاری فرد، مهاجم ملی‌پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه بود. در این گزارش همچنین آمده است: السیلیه یکی از تیم هایی است که احتمالا تغییرات زیادی را در نیم فصل خواهد داشت. این در حالی است که این تیم فصل گذشته جزو سه تیم بالانشین جدول بود و به لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یافت. باید دید کریم قصد بازگشت به لیگ ایران در این مقطع را دارد یا همچنان ترجیح می‌دهد گزینه‌های خارجی را بررسی کند و بازگشتش را به تعویق بیاندازد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر