کاندیدای مدیر کلی آژانس چه تضمینی در قبال داوری بی‌طرفانه می‌دهد؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. اقتصادی
کاندیدای مدیر کلی آژانس چه تضمینی در قبال داوری بی‌طرفانه می‌دهد؟

کاندیدای مدیر کلی آژانس چه تضمینی در قبال داوری بی‌طرفانه می‌دهد؟

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به صحبت‌های «رافائل گروسی» کاندیدای مقام مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر داوری بی‌طرفانه نسبت به توافق هسته‌ای ایران اشاره و اظهار کرد: آژانس انرژی اتمی نسبت به قضاوت در مورد هسته‌ای ایران فراز و نشیب‌های فراوانی را سپری کرده است.

نفوذ صهیونیست‌ها سبب تاثیر گذاری بر آژانس انرژی اتمی شده است

وی در ادامه افزود: اتفاقا، لابی صهیونیست‌ها سبب تاثیر گذاری بر آژانس انرژی اتمی شده است و همین مسئله هم باعث می‌شود، که انرژی اتمی در قضاوت‌های خود در مورد ایران دچار شک و تردید شود، که وجود چنین نفوذی هم سبب نارضایتی ایران نسبت به آژانس انرژی اتمی شده است.

فرمایشات رهبر انقلاب در رابطه با ساخت بمب اتم فصل الخطاب است

نماینده مردم رشت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره ساخت بمب اتم اشاره و تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب ساخت بمب اتم و همچنین نگهداری آن را هم حرام دانسته‌اند؛ البته ناگفته نماند که ما در مقابله با دشمنان هیچ خوفی به خود راه نمی‌دهیم؛ چرا که برای منافع ملی کشورمان که یکی از شاخصه‌های آن امنیت ملی به شمار می‌رود، هر کاری که نیاز باشد انجام می‌دهیم، اما وقتی که رهبری انقلاب در رابطه با آن فتوای شرعی و دینی داده‌اند؛ دیگر در این زمینه جای هیچ‌گونه بحثی وجود ندارد و فرمایشات ایشان فصل الخطاب است.

خبری: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان | تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

اسرائیل و آمریکا به دنبال گرم کردن تنور تنش در منطقه خاورمیانه هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه افزود: پشت پرده شلوغ بازی‌های لابی صهیونیست‌ها و آمریکا در منطقه خاورمیانه داستان دیگری دارد، و این‌ها فقط به دنبال گرم کردن تنور تنش در منطقه هستند، تا همچنان از این آشفته بازار به منافع خود برسند.

کسانی که تاکنون مسئولیت آژانس را بر عهده داشتند؛ نسبت به ایران عادلانه عمل نکرده‌اند

جعفر زاده ایمن آبادی به صحبت‌های «رافائل گروسی» کاندیدای مقام مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر داوری بی‌طرفانه نسبت به توافق هسته‌ای ایران اشاره و اظهار کرد: همه کسانی که تاکنون مسئولیت آژانس را بر عهده داشتند و در آینده هم عهده دار آن خواهند بود، قضاوت عادلانه‌ای نسبت به ایران نداشتند؛ چرا که تجربه این موضوع را برای ما ثابت کرده است و قطعا؛ این‌ها به دلیل نفوذ صهیونیست‌ها در آینده هم نمی‌توانند به شعارهایی کی می‌دهند، پایبند باشند.

کاندیدای مدیر کل آژانس چه تضمینی در قبال داوری بی‌طرفانه نسبت به ایران می‌دهند؟

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: باید به کاندیدای مدیر کل آژانس انرژی اتمی گفت، که تضمین اجرایی در قبال این شعار می‌دهند؛ یعنی اینکه چگونه می‌توانیم آن را محک بزنیم و واقعا اگر بی‌طرفانه عمل نکرده‌اند، جرات و شهامت استعفا را دارند. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

فیلم | لحظاتی هولناک که طوفان ژاپن خانه و ماشین‌ها را هم می‌برد!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سفر به شهرهای جنوبی ایران همیشه جذاب است. شهرهایی که به خاطر گرم بودن آب و هوایشان مسافران را مجبور می‌کنند در فصل‌های خنک‌تری به این شهرها سر بزنند. سفر امروز ما سفر به بوشهر ایران است، بوشهری که جای جای آن دیدنی است. در این استان شهری قرار دارد که در فاصله‌ی ۹۵ کیلومتری شمال شرقی بوشهر و در حوزه‌ی آبریز رود حله قرار گرفته است: شبانکاره که از شهرهای تاریخی ایران است.

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

نخستین تصاویر از حضور رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین (ع)

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

فیلم | اسکورت پوتین در عربستان سعودی | پوتین پس از ۱۲ سال وارد ریاض شد

همشهریهمشهری13 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر