زنم به خاطر مهریه مرا به زندان تهران انداخت و خودش صیغه یک مرد شد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. حوادث
زنم به خاطر مهریه مرا به زندان تهران انداخت و خودش صیغه یک مرد شد!

زنم به خاطر مهریه مرا به زندان تهران انداخت و خودش صیغه یک مرد شد!

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت 24-مجرم سابقه دار که پس از جدایی از همسرش وی را در یک فروشگاه و مقابل دوربین های مداربسته با ضربات متعدد چاقو کشته بود در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پسر و دخترش برای وی حکم قصاص خواستند.

رسول ۵۳ ساله که هشت سابقه درگیری در پرونده‌اش دارد پنجم دی ماه در حالی که چند ماه از جدایی از همسرش به نام فاطمه گذشته بودوی را در فروشگاه پوشاک با ضربات متعدد چاقو کشت و همانجا از سوی شاهدان بازداشت.

این مرد در بازجویی‌ها به قتل Murder همسر سابقش اعتراف کرد و به بازسازی صحنه جرم Crime پرداخت. وی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه پدر و مادر قربانی برای داماد سابقشان حکم قصاص خواستند. پدر قربانی که نابیناست به قضات دادگاه گفت: این مرد در ۲۰ سال زندگی مشترک با دخترم همیشه او را اذیت می‌کرد. به همین خاطر حاضرم تنها خانه‌ام را بفروشم تا تفاضل دیه را بدهم و این مرد اعدام execution شود.

سپس پسر ۱۷ ساله مقتول رو به روی قضات ایستاد. وی که دست‌هایش به شدت می‌لرزید و به سختی صحبت می‌کرد گفت: برای پدرم تقاضای قصاص دارند دختر قربانی نیز برای علی حکم اعدام خواست.

وقتی متهم که آثار کبودی زیر چشمانش نمایان بود در جایگاه ویژه ایستاد گفت: من و فاطمه عاشق یکدیگر بودیم که باهم ازدواج کردیم. دو سال اول زندگی خوب و آرامی داشتیم اما بعد از مدتی اختلاف‌های مان شروع شد. من با برادر زنم مشکل داشتم و همین موضوع باعث شدت گرفتن اختلاف‌های من و فاطمه شده بود.

وی ادامه داد: مسافرکشی می‌کردم و زندگی ام را می‌گذراندم امابعد از چند سال به خاطر درگیری با همسرم و حرف‌های او یک مغازه سمساری گرفتم و در آنجا مشغول به کار شدند ولی همسرم هر بار بهانه‌ای می‌آورد. تا اینکه او مهریه‌اش را خواست ومن را به خاطر مهریه و نفقه به زندان Prison انداخت. چند بار از او خواستم تا رضایت دهد و از زندان آزاد شوم. من قول داده بودم اگر آزاد شوم گذشته‌ام را جبران می‌کنم اما فاطمه قبول نمی‌کرد. تا اینکه او غیابی از من جدا شد و حضانت دختر و پسرم را هم به عهده گرفت. من اما بعد از آزادی از زندان به خاطر دختر و پسرم بارها از او خواستم تا سر زندگی برگردد اما قبول نمی‌کرد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی

این متهم گفت: همسرم در یک فروشگاه پوشاک مشغول به کار بود. یک بار مقابل فروشگاه رفتم تا با او صحبت کنم اما همسرم دزدگیر مغازه را به صدا درآورد و همه اهالی محل به مغازه رفتند و من هم از ترس فرار Escape کردم. اما مدتی بعد وقتی فهمیدم او به عقد موقت یک مرد درآمده است صبح زود به مغازه‌اش رفتم. فاطمه بار دیگر می‌خواست دزدگیر مغازه را به صدا درآورد اما این بار دزدگیر خراب بود. من سعی کردم با او صحبت کنم اما قبول نکرد به همین خاطر چند ضربه چاقو به او زدم ولی ضربه‌ها کشنده نبود.

با ادعای این مرد قضات دادگاه فیلم دوربین مدار بسته فروشگاه را نمایش دادند. در فیلم مشاهده می‌شد علی با ضربات متعدد چاقو همسر سابقش را کشته بود. متهم بعد از دیدن این فیلم گفت: من چیز زیادی از ماجرا به خاطر ندارم اما باور کنید من همسرم را دوست داشتم و نمی‌خواستم او را بکشم.

سپس علی در پاسخ به سوال قضات دادگاه در مورد علت کبودی زیر چشمانش گفت: دو روز پیش با چند نفر از هم بندی‌های دعوا کردم. آنها دوازده نفری به سرم ریختند و مرا به شدت کتک زدند و کبودی زیر چشم به خاطر همین درگیری است.

رکنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا23 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

کلاهبرداری میلیونی مرد عرب‌نما از دختر جوان در یکی از هتل‌های تهران+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
چندی قبل دختر جوانی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از کلاهبرداری یک جوان عرب نما در یکی از هتل‌های شمال تهران خبر داد. همین سرنخ کافی بود تا پسر جوان در عملیات پلیسی دستگیر شود و این جوان که اصالتا ایرانی است با توجه به تسلط داشتن زبان انگلیسی توانسته بود در نقش یک عرب اعتماد دختر جوان را جلب و سپس اقدام به خالی کردن حساب دختر جوان کرده است. میثم ۳۰ ساله که مادرش از کشورهای عربی است ادعا می‌کند که دختر جوان قصد سرکیسه کردن مرا داشت و من خودم دست به کار شدم و برای ادب کردن دخترفریبکار حسابش را خالی کردم. الان به چه جرمی دستگیر شدی؟ خالی کردن حساب دختر جوان. بنا بر این گزارش، کسانیکه در دام این فریبکار عرب نما گرفتار شده‌اند برای پیگیری به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
افشای جنایتاین دختر پس از بهبودی نسبی به ماموران گفت: شوهر عمه‌ام اعتیاد شدید داشت و چند بار به خاطر قاچاق مواد مخدر به زندان افتاده بود. شوهر عمه‌ام در زندان بود که عمه‌ام از او طلاق گرفت. از چند ماه قبل من هم به آرایشگاه زنانه رفتم و کنار عمه‌ام کار می‌کردم. شوهر عمه سابقم یکی از دوستانش را که فروشنده تفنگ بود به من معرفی کرد. با اعتراف‌های پسر دانشجو شوهر عمه سابقش به نام فرهاد بازداشت شد و معاونت در قتل را گردن گرفت.

تصاویر: سیلاب در شرق گیلان

17+
انتخابانتخاب1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر