تبریک کنایه دار علی دایی به والیبالیست‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
تبریک کنایه دار علی دایی به والیبالیست‌ها

تبریک کنایه دار علی دایی به والیبالیست‌ها

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
علی دایی با انتشار این عکس نوشت:

قهرمانی والیبال در آسیا را به تمام بازیکنان، مربیان و دست اندرکاران که با حضور پرشور بانوان و آقایان هوادار تیم ملی با شکوه انجام گرفت را تبریک عرض می‌کنم

منبع خبر : آخرین خبر علی دایی

در خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز14 ساعت قبل
این آتشکده در سال ۱۳۰۳ بنیانگذاری شد و قدمت آن بیش از ۹۰ سال برآورد شده است. راه‌اندازی این آتشکده تقریبا ۱۰ سال به طول انجامید و بزرگ‌ترین موزه مردم‌شناسی جهان نامیده شد. تنها موزه مردم شناسی زرتشتیان جهان در این آتشکده قرار گرفته است. این موزه در سال ۱۳۷۰ به کوشش بهدینان فرزانه، هرمزدیار اوشیدری و مهیندخت سیاوشیان پی ریزی و در سال ۱۳۸۰ پایان یافت. اگر به فرهنگ زرتشتیان و راه و روش زندگی آن‌ها علاقه دارید، بازدید از این مجموعه را به هیچ وجه از دست ندهید.
پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
کجاروکجارو1 روز قبل
یکی از مأموران ایمنی ساحل در شهرستان لس آنجلس موفق به ابداع سیستم ساده‌ای شده است که در شرایط اضطراری می‌تواند به افراد ناشنوا هشدار دهد. او «سیستم روشنایی تخلیه‌ی اضطراری ساحل» (Beach Emergency Evacuation Lights System) را اختراع کرد؛ این سیستم که به اختصار سیستم بیلز (BEELS) گفته می‌شود، از یک‌سری نورافکن چرخان برای هشدار خطر به افراد ناشنوا و کم‌شنوا در ساحل تشکیل شده است. کنیچی هاسکت، رئیس بخش غریق‌نجات در سازمان آتش‌نشانی لس آنجلس، می‌گوید: سیستم بیلز، فوق‌العاده است و از عملیاتی‌شدن آن بسیار خوشحالم. سیستم بیلز مجهز به بلندگوهایی با آمپلی‌فایر است که اطلاعیه‌های صوتی را به زبان انگلیسی و اسپانیایی اعلام می‌کند. رندی دین برای طراحی سیستم بیلز با سازمان‌های مختلف شهرستان لس آنجلس همکاری داشت و از آن مهم‌تر، از متخصصان جامعه‌ی ناشنوایان استفاده کرد.

۱۰ تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک از طبیعت در سال ۲۰۱۹

7+
انتخابانتخاب17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر