بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر

بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
پس از چند روز گرمای شدید در کشور، امروز بارش شدید باران موجب آبگرفتگی معابر منطقه احمدآباد شهرستان رودسر شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، پس از چند روز گرمای شدید در همه استان‎های کشور، امروز بارش شدید باران در شهرستان رودسر موجب خنک شدن هوا و آبگرفتگی معابر منطقه احمدآباد این شهرستان شد.

بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 2بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 4بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 5بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 6بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 7بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 9بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 10بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 11بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 12بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر رودسر گیلان به روایت تصویر - 13

عکس از امید رجبی‌‎پور کشایه

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

نوسان در بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب14 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر