نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار ایران باشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. سیاسی

نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار ایران باشد

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار ایران باشد - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - ساری - مشاور مقام معظم رهبری در صنایع دفاعی گفت: نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار کشور ایران باشد و عقب‌نشینی و شکست دشمن را در پی داشته باشد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین دهقان روز یکشنبه در حسینیه سپاه بابل در جمع بسیجیان و رزمندگان بیان کرد: ترامپ یک تاجر است که تنها به فکر جبران کسری بودجه کشور خود است و در هر مذاکره‌ای به دنبال سودی برای کشور خود است.

سردار دهقان افزود: نظام سلطه به دنبال آن است که ملت ما را به تسلیم و ذلت بکشاند تا کشورهای دیگر مسیری را که ایران رفته تکرار نکنند.

وی بیان داشت: مسیری که ایران انتخاب کرده است یک مسیر درست و انقلابی است و پاسخ ملت ما آن است که به هیچ عنوان زیر بار زور نمی‌رود و روحیه انقلابی خود را حفظ می‌کند.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

دهقان افزود: کشور ما در هشت سال دفاع مقدس تجربه کرد که ملت ایران باید روی پای خود بایستد و این اصل را هم در دفاع مقدس ثابت کردیم.

وی گفت: نظام سلطه به خوبی می‌داند که ملت ایران دارای کرامت انسانی است و با ایمان بالای خود هر توطئه‌ای را خنثی می‌کند.

سردار دهقان در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: دشمن به هیچ عنوان دست از دشمنی خود بر نمی‌دارد و امروز جنگ اقتصادی، سیاسی و تبلیغاتی را به راه انداخته است.

مشاور مقام معظم رهبری در صنایع دفاعی گفت: کشور ایران در هشت سال دفاع مقدس درس‌های خوبی آموخته است و به خوبی می‌داند که چگونه باید از خود دفاع و توطئه دشمن را خنثی کند.

۷۳۴۳/۱۸۹۹

نتیجه هر مذاکره باید حفظ اقتدار ایران باشد - 15

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

باور استعدادها، راهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و اروپا

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دستاورد‌ها و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان گفت: نیرو‌های علمی و دانش بنیان باید مورد توجه قرار گیرند، در این جلسه مسائلی در رابطه با مشکلات این شرکت‌ها اعم از در حوزه تامین اجتماعی، فضای کسب و کار، مالیات، گمرک و مجوز‌ها مطرح شد، اما مگر غیر از دولت این موضوع به جای دیگری ربط دارد، چرا باید کاری کنیم فضای کسب و کار مشکل پیدا کند، دولت می‌تواند لایحه فوریتی در این باره به مجلس بیاورد و مشکلات را حل کند. آقای پزشکیان با بیان اینکه رئیس دولت و معاون وزیر می‌گویند وضعیت کسب و کار بد است و ما رتبه صد و چندمی در فضای کسب و کار داریم چه کسی باید این وضع را اصلاح کند، ادامه داد: ما در دو موضوع هسته‌ای و موشک‌ها نگاه ویژه و تعهد سیاسی داشتیم و با قدرت حرفمان را در دنیا به کرسی نشاندیم و امروز می‌دانید قادریم کارمان را انجام دهیم، مسوولان ارشد مملکت باید بپذیرند با دانشمندان و جوانان می‌شود مملکت را درست کرد اگر پیشنهادی برای حل مشکلات دارند می‌توانند آن را به مجلس بیاورند ما هم با تمام قدرت آماده همکاری هستیم. آقای پزشکیان گفت: نیازمند عزم و اراده ملی و اعتماد به جوانان هستیم، برای حل مشکلات شرکت‌های دانش بنیان کارگروهی متشکل از وزارتخانه‌های اقتصاد، کار، علوم، بانک مرکزی و سازمان ثبت تشکیل و با کمیسیون‌های مربوط به مجلس هماهنگی شود، به این شرکت‌ها اختیاراتی داده شود و با تعهد و عزم و اراده از آن‌ها حمایت و دفاع کنیم. نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است مقابل آمریکا و تحریم‌ها بایستیم باید به مغز‌ها و استعداد‌ها باور داشته باشیم، اگر آن‌ها را باور و حمایت کنیم، آمریکا، اروپا وهیچ قدرتی نمی‌تواند ما را زمین گیر کنند بلکه از بحران هم نجات پیدا می‌کنیم؛ راه نجات ممکلت علم و دانش است و نمایندگان نیز با قدرت پشتیبان این امر هستند.

دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی

مهرمهر17 ساعت قبل
الفالف1 روز قبل
گروه سیاسی الف، ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۰۹۱۸۱۴۸عباس عبدی: اصلاح‌طلبان در انتخابات حضور جدی نخواهند داشتعباس عبدی، تحلیلگر سیاسی درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات به روزنامه ایران گفت: «مسأله مهم اصلاح‎طلبان هستند. به‌همین‌دلیل درحال‌حاضر می‌بینیم با گذشت ۶ ‌سال از انتخاب روحانی، موقعیت و پایگاه اجتماعی همه اصلاح‌طلبان به‌شدت افول کرده است. ضرغامی گفت: یک ماه و دو ماه و برخی وقت‌ها ۴ ماه طول می‌کشید تا بانک مرکزی بررسی کند که آقای روحانی انشاالله این‌ها را نمی‌دانسته تا خطای ایشان کمتر شود، اتفاقا قسط آخر زمان آقای روحانی بود و آقای سیف هم در جریان است. با توجه به وقایع اخیر و خصوصا اتفاقات آبان ماه سال جاری این انتظار میرفت که دانشجویان واکنش‌های تندی در قبال رئیس جمهور داشته باشند. البته حضور رئیس جمهور نکته‌ی دیگری نیز به همراه داشت.
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که صادرات آهن اسفنجی واحدهای تولیدی فولاد را به سوی تعطیلی سوق داده است، گفت: صادرات آهن اسفنجی را متوقف کنید. وی در تذکری به وزیر صنعت بیان کرد: ‌۲۰ درصد از واحدهای تولیدی که به شیوه‌ القائی فولاد تولید می‌کنند به دلیل صادرات آهن اسفنجی و در اختیار نگرفتن این آهن برای این واحدها در حال تعطیلی هستند. به همین دلیل لازم است صادرات آهن اسفنجی متوقف شده و ابتدا به تولید داخلی توجه کنیم. نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان عنوان کرد: ‌ آبرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه مورد توجه وزیر نیرو باشد. لازم است وزیر نیرو از طریق شرکت آب و فاضلاب روستایی از محل صندوق توسعه ملی این موضوع را مورد توجه قرار دهد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
در سال ۲۰۱۷، جوانان یک عملکرد قدرتمندانه داشتند و به حزب کارگر کمک کردند که به‌اندازه‌ای کرسی در پارلمان به دست بیاورند تا حزب محافظه‌کار نتواند راسا دست به تشکیل دولت بزند. در همین راستا هم‌اینک حزب کارگر به‌دنبال ایجاد پایگاه در شهرهای شلوغ است که عمدتا طرفدار اتحادیه اروپا هستند. بسیاری از کسانی که قصد دارند به حزب کارگر رای بدهند، جزو رای اولی‌ها به حساب می‌آیند. دانشجویان می‌توانند در دو نقطه برای حضور ثبت‌نام کنند، یکی در شهر اصلی و دیگری در شهر دانشگا‌هشان. افزون بر این، به‌رغم افزایش ثبت‌نام جوانان برای حضور در انتخابات عمومی ۱۲ دسامبر، آمار جوانانی که برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند، هنوز دو سوم کمتر از افراد سالخورده‌ای است که برای حضور در انتخابات عمومی ثبت‌نام کرده‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
هرگز صحبت از خوش‌بینی ساده‌انگارانه و فریب افکار عمومی نیست، سخن از آن است که تلخی برخی واقعیات آنقدر کافی است که برای افزودن بر تلخی سبقت نگیریم؛ سخن از آن است که هر ابهامی را با تفسیری مأیوس‌کننده به افکار عمومی عرضه نکنیم. روزگار تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری بی‌سابقه، بر ماست که در دولت، کارآراتر، کم‌خطاتر، دقیق‌تر و صریح‌تر باشیم و بر خردمندان جامعه است که شهروندان را در صف نخست مواجهه با پیامدهای روانی تحریم، همراه باشند. بی‌گمان دولت حتی در این فرساینده‌ترین تجربه تحریمی نیز صلح و تعامل گسترده با جهان را سزاوار ایرانیان می‌داند و همچنان انزوا را بزرگترین تهدید برای منافع ملی برمی‌شمارد. دولتی که هماره در پی تأمین صلح و امنیت بوده، صدای صلح‌طلبی ایرانیان در شبکه‌های اجتماعی را پشتیبان اهدافش می‌داند و قابل باور نیست که خود را خلع سلاح کند و این صدا را خاموش. حق ارتباط با جهان، فراتر از آن است که دولتی بتواند آن را از شهروندان سلب نماید.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

چه کسی جایگزین فتحی در استقلال شد؟

خبری15 ساعت قبل

اعتراض هواداران تیم استقلال به فسخ قرارداد سرمربی ایتالیایی این تیم

خبری1 روز قبل

استراماچونی ایران را ترک کرد!

خبری1 روز قبل

توبه مرد در سرنوشت سیاه زن همسایه

خبر فوری17 دقیقه قبل

فیلم/ دور ریختنی‌هایی که چرخ کردند و به مردم فروختند!

مشرق‌نیوز18 دقیقه قبل

هوملس: فاوره احساسات و انرژی خود را به ما منتقل کرد؛ بورکی برابر اسلاویاپراگ در سطح کلاس جهانی ظاهر شد

طرفداری23 دقیقه قبل

ارنستو والورده: اضطراب گل نزدن در نیمه دوم روی کار اینتر تاثیر گذاشت؛ آنها برای حضور در جمع ۱۶ تیم به اندازه کافی خوب بودند

طرفداری23 دقیقه قبل

عکس روز: پیاده‌روهای پردود سیدنی

همشهری25 دقیقه قبل

حضور تاج و سلطانی فر در مجلس برای شفاف سازی قراردادهای استراماچونی و ویلموتس؛ وزیر ورزش طرفداری از هر تیمی را تکذیب کرد

طرفداری32 دقیقه قبل

چگونه از خراب‌شدن کارت حافظه جلوگیری کنیم؟ | راهنمای حل مشکلات مربوط به مموری‌کارت

همشهری36 دقیقه قبل