تصویری از همنشینی وزرای دفاع روحانی و احمدی نژاد در یک مراسم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. سیاسی
تصویری از همنشینی وزرای دفاع روحانی و احمدی نژاد در یک مراسم

تصویری از همنشینی وزرای دفاع روحانی و احمدی نژاد در یک مراسم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
مراسم بزرگداشت وزرا، فرماندهان و ۱۰۵۶ شهید وزارت دفاع و تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت صنایع دفاعی کشور برگزار شد.

مراسم بزرگداشت وزرا، فرماندهان و ۱۰۵۶ شهید وزارت دفاع و تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت صنایع دفاعی کشور شامگاه یکشنبه ۷ مهرماه با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار حسین دهقان وزیر سابق دفاع، سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و وزیر دفاع دولت احمدی نژاد و جمعی از خانواده معظم شهدا در سازمان صنایع ایران برگزار شد.

تصویری از همنشینی وزرای دفاع روحانی و احمدی نژاد در یک مراسم - 1

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

تصویری از همنشینی وزرای دفاع روحانی و احمدی نژاد در یک مراسم - 4

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم| شمخانی خطاب به خانواده قربانیان اعتراضات بنزینی: نگران نباشید/ ما از جنس شما و خادم مردم هستیم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - کنگره آمریکا قرار است طرحی را در قالب لایحه بودجه دفاعی آمریکا به تصویب برساند که خواستار تحریم دولت سوریه، ایران و روسیه استکنگره آمریکا خواستار تحریم دولت سوریه، ایران و روسیه شدطرحی که خواستار اعمال تحریم‌های جدید از سوی دولت آمریکا علیه دولت «بشار اسد»، رئیس‌جمهور سوریه، ایران و روسیه است در آستانه تصویب در کنگره و تبدیل شدن به قانون است. به نوشته واشنگتن‌پست، طرح مذکور خواستار اعمال تحریم‌های جدید علیه مقام‌های دولت سوریه، مقامات نظامی این کشور و دیگر پرسنل نزدیک به «بشار اسد» است. طرح مذکور، به علاوه خواستار اعمال تحریم علیه بخش‌های دولتی اقتصاد سوریه و همچنین موسسات خصوصی است که با ارتش سوریه همکاری می‌کنند. واشنگتن‌پست نوشته این به معنی آن است که ارتش روسیه، پیمانکاران آن در سوریه و یا شرکت‌های انرژی روسیه می‌توانند به بهانه کمک به دولت سوریه به هر نحو تحت تحریم قرار گیرند. همین اصل برای طرف‌های ایرانی که در حال همکاری با دولت سوریه هستند نیز صادق است.

فیلم | زورگیری خشن از یک زن، زد و خورد در سخنرانی قالیباف و دردناک‌ترین اتفاق هفته!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
امروزه می‌توان از اعتیاد بعنوان یکی از مشکلات و معضلات اجتماعی بشر در زندگی مدرن نام برد. با ورود انواع مواد مخدر صنعتی و پایین آمدن سن گرایش افراد به مصرف مواد مخدر، زنگ خطر برای خانواده‌ها و جوامع بشری به صدا درآمده است.
فردا نیوزفردا نیوز1 ساعت قبل
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سال ۹۵ بحث قانون عدم به کارگیری بازنشستگان در مجلس تصویب شد و در سال ۹۶ اصلاح این قانون انجام گرفت، اما در حد شعاری بیش نبود. خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی شامگاه پنجشنبه در اختتامیه سومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری اظهار داشت: حقیقتا در کشور ما آن‌گونه که باید و شاید به جوانان خلاق و تحصیل کرده بها داده نشده است چراکه در بسیاری از اوقات شعار در این زمینه داده‌اند، اما متاسفانه در عمل جور دیگر نمایان شده است. وی بیان کرد: از سال ۹۵ بحث قانون عدم به کارگیری بازنشستگان در مجلس تصویب شد و در سال ۹۶ اصلاح این قانون انجام گرفت، اما در حد شعاری بیش نبود. نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خیلی از مواقع افراد بازنشسته از کارشان استعفا داده‌اند تا به‌جای آن‌ها نیرو‌های جوان مشغول به کار شوند، اما متاسفانه شخص بازنشسته دیگری جایگزین آن‌ها شد که این موضوع نوعی قانون‌شکنی محسوب می‌شود. وی ادامه داد: نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در کشور می‌تواند بسیار موثر باشد چراکه اگر در فرمایشات رهبری توجه کرده باشیم متوجه می‌شویم که به نقش جوانان و رویکرد جوان‌گرایی تاکید کرده‌اند.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
دبیر شورای روابط خارجی با ببان اینکه کشور به این جمع‌بندی رسیده که سیاست همسایگی‌مان را توسعه دهیم، تاکید کرد: برای موفق بودن و داشتن روابط خوب با کشورها باید مناسبات اقتصادی داشت. تحریم‌ها به کشور فشار وارد کرده و در چنین شرایطی همسایگان کارگشا هستند. روس‌ها در شمال ایران عضو پیمان امنیتی شانگهای هستند یعنی همسایه ما عضو دو پیمان مهم امنیتی و نظامی است و این مساله موجب شده تا ما سیاست امنیتی را درباره همسایگان داشته باشیم. دیروز آقای انصاری معاون اقتصادی وزارت خارجه می‌گفت ما سومین صادرکننده سیب هستیم اما در صادرات آن مانده‌ایم. وی با تاکید بر اینکه ما نیازمند روش‌های جدید در پیشبرد دیپلماسی هستیم، ابراز داشت: بردن کشور به ویژه سیاست اقتصاد پایه در مناسبات همسایگی به سود ما است و باید زمینه و شرایط آن فراهم شود.

نظرها

اخبار بیشتر