سینما مثل یک حموم عمومی ست که هرکسی واردش می‌شود یک لنگ به او می‌دهند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ

سینما مثل یک حموم عمومی ست که هرکسی واردش می‌شود یک لنگ به او می‌دهند

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: داریوش ارجمند در خصوص ماجرای فساد اقتصادی در سینما طی مصاحبه ای مسائلی مطرح کرد.

به گزارش سینماپرس، داریوش ارجمند بازیگر عرصه سینما و تلویزیون طی مصاحبه‌ای نسبت به فساد مالی در سینما اعتراض کرده و گفت: چرا قصه تهیه کننده سریال شهرزاد را نمی‌سازند که در آن داماد آقای وزیر یک صندوق را از بانک زده و رفته بعد هم می‌گوید ۸۰۰ میلیارد که پولی نیست …

بازیگر سریال امام علی (ع) در ادامه بیان کرد:

نمی‌شود که هرکسی از امریکا آمده و پول قلمبه‌ای در جیب دارد هرکسی را می‌خواست اسیر کند، هرچه دلش می‌خواهد بسازد بعد هم برود.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

سینما الان مثل یک حموم عمومی ست که هرکسی واردش می‌شود یک لنگ به او می‌دهند …

سینمای ما باشرف‌ترین پدیده انقلاب ما بود برای اینکه آن سینمایی که ما داشتیم و سینمایی که من در آن رسیدم به ناخداخورشید و تلویزیونی که از مورچه داره من رسیدم به مالک اشتر در حضرت امام علی (ع)، این افتخار جامعه انقلابی بوده …

ما سرباز این جبهه هستیم باید حفاظت و حراست کنیم کسی که این کاره نیست، اگر پول خوب می‌دهند نرویم با او کارکنیم …

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گفتگو با رضا نریمانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.

استقبال خارجی‌ها از درمان در ایران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برنابرنا1 روز قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

زوارالحسین در مسیر اربعین

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
اکنون جهانیان اسلام را به نام اباعبدالله الحسین می‌شناسند؛ به پاس صبر، عزت و پایداری حضرت زینب (س) به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمده‌اند به یک قرار جمعی …راهشان پیدا؛ درست مثل خورشیدی که نظاره‌گر بود. هر کسی به طریقی سعی می‌کرد خادمان زائران اربعین باشد؛ موکب به موکب. حالا جهانیان اسلام را به نام اباعبدالله الحسین می‌شناسند؛ به پاس صبر، عزت و پایداری حضرت زینب (س). در مسیر معرفت حسینی می‌شود درس اخلاق، ایثار و آزادگی را فراگرفت. یا اباعبدالله الحسین (ع) در این مسیر قدم‌هایمان را استوار دار.

نظرها

اخبار بیشتر