تحلیلگر تلویزیون لندنی در سودای کمرنگ شدن اربعین امسال! / فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی

تحلیلگر تلویزیون لندنی در سودای کمرنگ شدن اربعین امسال! / فیلم

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
کارشناس ایران‌اینترنشنال گفت: به‌دلیل تظاهرات اعتراضی اخیر، امسال مراسم اربعین کوچکتر خواهد بود و ایرانیان کمتری نیز وارد عراق می‌شوند!

به گزارش افکارنیوز،

مجری ایران‌اینترنشنال در یکی از برنامه‌های این شبکه که به بررسی اعتراضات اخیر در عراق اختصاص داشت، ارتباط اعتراضات و تاثیر آن بر روی پیاده‌روی اربعین را به میان آورد که کارشناس برنامه با عنوان کردن تحلیل‌های که سندی مبنی برصحت آن ارائه نشد، از کمرنگ شدن مراسم اربعین امسال گفت!

غسان عاشور کارشناس ایران‌اینترنشنال افزود: «به‌دلیل تظاهرات اعتراضی اخیر، امسال مراسم اربعین کوچکتر خواهد بود! هم راه شیعیان بغداد و مناطق شمالی عراق به‌سمت کربلا مسدود است و هم ایرانیان کمتری وارد عراق می‌شوند!»

این تحلیلگر در بخشی از سخنانش با نسبت دادن «لجبازی» به مردم عراق گفت: " برخی به دلیل اینکه دولت ایران و عراق خواستار شرکت مردم در مراسم پیاده روی اربعین هستند در این مراسم شرکت نمی‌کنند! "

در خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

اما شرکت‌کنندگان در مراسم اربعین هر ساله هدف و انگیزه حضور خود را «محبت» همیشگی‌شان به حضرت امام حسین(ع) عنوان می‌کنند.

طبق آمار رسمی اعلام شده میزان تقاضای ایرانیان برای ورود به خاک عراق جهت شرکت در مراسم اربعین، نسبت به سال گذشته بیش از چهار برابر افزایش داشته است.

فیلم صحبت‌های تحلیلگر ایران‌اینترنشنال

ایران اینترنشنال رسانه‌ای وابسته به سعودی است که در ماه مه ۲۰۱۷، در لندن آغاز به کار کرد. گاردین پیشتر در مورد پشتیبانی محمد بن سلمان و سعد القحطانی از این رسانه‌ی فارسی زبان نوشته بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آمریکایی‌ها «اینجا را ترک کنید تا زنده بمانید»

مهرمهر1 روز قبل

حریم بان شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، با وجود این سامانه نظارت دائمی و بر خط مدیران شهری بر حریم شهر امکان پذیر می‌شود. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

کتاب‌سوزی با نام علم / تبریزیان کیست و چرا کتاب مرجع پزشکی را آتش زده؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل

یخ بستن آب پشت سد حسنلوی در شهر نقده آذربایجان غربی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل

بیش‌فعالی را بشناسیم/ یک بیماری بحران زا که در کودکی نادیده گرفته می‌شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
مهمترین نشانه‌های بیش‌فعالی، فعالیت بیش از حد، تمرکز پایین، ناتوانی دنبال کردن کارها و رفتارهای ناگهانی هستند. خانواده‌ای که کودک‌شان او از بیش‌فعالی و نقص توجه رنج می‌برد. مهم‌ترین نشانه‌‌های بیش‌فعالی، فعالیت بیش از حد، تمرکز پایین، ناتوانی دنبال کردن کارها و رفتارهای ناگهانی هستند. این اختلال به سه نوع تقسیم می‌شود: کمبود توجه، بیش‌‌فعالی و ترکیبی از این‌دو. این نشانه‌‌ها در کودکان پیش از دوازده سالگی قابل تشخیص است و شیوع آن در پسران بیشتر از دختران است.

تمرینات اختصاصی علی کریمی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر