پاسخ ربیعی به قرارداد نجومی برای تصویرسازی در نهاد ریاست جمهوری +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

پاسخ ربیعی به قرارداد نجومی برای تصویرسازی در نهاد ریاست جمهوری +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
در ویدیو زیر پاسخ ربیعی، سخنگوی دولت در نشست خبری در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر قرارداد نجومی برای تصویرسازی در نهاد ریاست جمهوری را می‌بینید ؛

حجم ویدیو: ۵۴٫۸۸M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۲۴دانلود ویدیو

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
درواقع فرایند کار این افراد اینگونه است که با ارسال پیامک‌هایی و دریافت اطلاعات کامل کارت بانکی شخص حساب فرد را به طور کامل خالی می‌کنند. اعتمادآنلاین|‌ از زمان شروع طرح «الزام استفاده از کارت سوخت شخصی» تاکنون، پیامک‌هایی با عناوین مختلف با موضوع کارت سوخت برای برخی از افراد ارسال می‌شود و متاسفانه کسانی که به این پیام‌ها روی خوش نشان دادند، طعمه کلاه‌برداران شده‌اند. درواقع فرایند کار این افراد اینگونه است که با ارسال پیامک‌هایی و دریافت اطلاعات کامل کارت بانکی شخص حساب فرد را به طور کامل خالی می‌کنند. البته پس از ارسال اینگونه پیام‌ها، با گذشت مدت زمانی پیام دیگر برای آگاه‌سازی و اعلام هشدار برای افراد ارسال می‌شود. هزینه مصوب برای صدور کارت هوشمند سوخت، مبلغ ۱۰ هزار تومان است که به صورت حضوری در دفاتر پلیس +۱۰ یا هنگام تحویل کارت هوشمند سوخت توسط مأموران پست دریافت می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر در نامه‌ای سرگشاده به سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به وضعیت صنفی و حرفه‌ای این روزهای تئاتر کشور ابراز نگرانی کرد. اعتمادآنلاین| انجمن منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر در نامه‌ای سرگشاده به سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به وضعیت این روزهای تئاتر کشور ابراز نگرانی کرد. پس نخستین خواسته ما از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که چند سطر پیش رو را، نه سیاه‌نمایی که هشداری بی‌واسطه و از سر دلسوزی ببینید. قطعا بحران اقتصادی برای هنرمندان تئاتر - و لاجرم برای شما - امری جدید نبوده و نیست اما متاسفانه امروز به اوج تازه‌ای نزدیک می‌شود که می‌توان آن را «خطر ورشکستگی اقتصادی و فرهنگی تئاتر» نامید. شما به واسطه سال‌های فعالیت خود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قطعا به خوبی آگاهید که عرصه فرهنگ و هنر، فراتر از از امکانات و زیرساخت‌ها، تا چه حد به سرمایه «نیروی انسانی» وابسته است.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
آنچه مشخص است بازار خودرو طی رویه یک‌سال گذشته با تاثیرپذیری از دو بازار سکه و ارز با نوسان همراه می‌شد به‌طوری‌که با هر تغییری در نرخ ارز و سکه قیمت‌ها در بازار خودرو نیز با تحولاتی همراه می‌شد. ریشه این موضوع نیز تا حدودی به سرمایه‌گذاری دلالان در بازار خودرو مرتبط بود. در مورد دلایل افزایش قیمت با توجه به عرضه مناسب خودروها از سوی خودروسازان بسیاری از فعالان بازار اظهار بی‌اطلاعی ‌کردند. اما اگر خودروساز در افزایش قیمت‌ها دست نداشته باشد، چه دلیل دیگری برای این اتفاق مطرح است. در این زمینه برخی از فعالان بازار از ورود دوباره دلالان به بازار خودرو سخن می‌گویند و اینکه واسطه گران با ناامیدی از تلاطمات دوباره سکه و ارز بار دیگر به بازار خودرو روی آورده‌اند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ساعت قبل
در هفته منتهی به بیستم اکتبر، بیت‌کوین ۵٫۱ درصد افت کرد، طلا اما با رشد ۰٫۱۳ درصدی مواجه شد. با مذاکرات جدید میان چین و آمریکا و همچنین برگزیت، دلار در برابر سایر ارزها تضعیف شد و قیمت نفت هم افت ۱٫۳ درصدی را تجربه کرد.
فارسفارس22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمود حجتی در نامه‌ای خطاب به معاونین وزیر، رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها و رؤسا و مدیران عامل سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های وابسته با اشاره به تفاهم‌نامه وزارت جهاد کشاورزی با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برای ارتقاء بهره‌وری آب، تصریح کرد: به منظور افزایش تولید و تقویت امنیت غذایی کشور با توجه به ظرفیت محدود منابع آبی، لزوم اعمال مدیریت کارآمد و اقتصادی در مصرف بهینه آب و استفاده از حداکثر ظرفیت‌های موجود برای افزایش تولیدات بخش کشاورزی ضروری است. وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: مقتضی است با مشارکت فعال و بهره گیری از تجربیات نیروهای متخصص، مخصوصأ جلب و مشارکت ذینفعان در تحقق اهداف توافقنامه، اجرای برنامه در اولویت وظایف قرار گیرد. وی، برقراری ارتباط منسجم و مستمر با دبیرخانه تفاهم‌نامه مشترک را ضروری دانست و خواستار تشکیل مرتب کارگروه ارتقاء بهره‌وری آب، هماهنگ با دبیرخانه شد. قابل ذکر است شروع فعالیت‌های اجرایی برنامه از پاییز سال آینده بوده و با توجه به مشخص بودن جایگاه، وظایف و انتظارات هر حوزه در این حرکت فراگیر، زمان باقیمانده تا شروع اجرای برنامه دوره آمادگی محسوب می‌گردد. انتهای پیام/

یارانه چه افرادی واریز نشد؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر