فیلم/ فرود کوکتل مولوتف بر سر خبرنگار!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. حوادث

فیلم/ فرود کوکتل مولوتف بر سر خبرنگار!

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
در ادامه ناآرامی ها و تظاهرات در هنگ کنگ یک کوکتل مولوتف بر سر خبرنگاری فرود آمد.گفتنی است پس از انتشار تصاویری از دیدار یک دیپلمات آمریکایی با رهبران معترضان هنگ‌کنگ، انگشت اتهام به سمت واشنگتن است.

در ادامه بخوانید

فیلم/ شکنجه زنان در یک مراسم سنتی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
برگزارکنندگان مراسمی سنتی در هندوستان بر این باور هستند که با زدن شلاق بر بدن زنان، این عمل موجب دور شدن شیاطین و همچنین جلوگیری از بیمار شدن آنها می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
روزنامه شرق: هذیان‌گویی زنی در خواب راز تعرض دوست شوهرش را برملا کرد و باعث شد شوهر او دوستش را با ۱۴ ضربه چاقو به قتل برساند. عظیم در تحقیقات اعتراف کرد که با همکاری فردی به نام شکور اقدام به قتل شهاب کرده است. او اتهام قتل عمدی را قبول کرد و یک‌بار دیگر مدعی شد، چون فکر می‌کرد مقتول به همسرش تعرض کرده، مرتکب قتل شده است. این یعنی شما از موتور شکور بنزین کشیده‌اید و شکور هم در جریان قتل بوده است. دو متهم نتوانستند به این استدلال قاضی جوابی بدهند، اما عظیم باز تأکید کرد که شکور نقشی در قتل نداشته است.

وضعیت بحرانی پل اسالم پس از سیل

تابناکتابناک17 ساعت قبل
پل اصلی شهر اسالم در شهرستان تالش در جریان سیل دو روز پیش گیلان به شدت سست شده و خطر ریزش آن جدی است. تصاویر ثبت شده از این پل را می‌بینید که در صورت طغیان رودخانه خطر فرو ریخته شدنش جدی است.

(ویدئو) راز برخورد عجیب خودرو‌ها با شی نامرئی فاش شد!

فراروفرارو17 ساعت قبل
دوربین‌های مدار بسته در چین ویدئویی عجیب را ضبط کردند. در این ویدئو چند خودرو ناگهان به موجودی نامرئی برخورد می‌کنند. پس از منتشر شدن این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها شایعات متفاوتی در خصوص بوجود آمدن این پدیده مطرح شد. اما این ویدئو راز چگونگی وقوع این حادثه را فاش می‌کند.
ایلناایلنا15 ساعت قبل
این مقام انتظامی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این تصادف بین ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ رخ داده است. وی تصریح کرد: در این حادثه دلخراش، ۲ نفر از سرنشینان سواری پژو به علت شدت جراحات وارده فوت و ۲ نفر دیگر نیز مصدوم که به کمک ماموران امدادی جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند. رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس راه، علت این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده یکی از خودروهای پژو اعلام کردند.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سیف اله نوایی رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض از دستگیری سارقان زورگیر بزرگراه اشرفی اصفهانی خبر داد و گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۴۰ باغ فیض پس از گشت زنی در محدوده کلانتری به یک دستگاه موتورسیکلت که پلاک آن به وسیله تکه پارچه‌ای مخدوش شده بود، مشکوک شدند. وی افزود: ماموران گشت زن که برای بررسی علت مخدوشی پلاک به سمت موتورسیکلت حرکت کردند، بلافاصله پس از رویت ماموران توسط راکبان، آن‌ها اقدام به فرار کرده و در بزرگراه اشرفی اصفهانی به سمت جنوب حرکت کردند. سرهنگ نوایی ادامه داد: طی تعقیب گریز موتوری، ماموران کلانتری به سمت راکبان موتور سیکلت نزدیک شدند که راکب پشتی موتورسیکلت با استفاده از قمه به مامور پلیس موتورسوار ضربه زده که در این لحظه در یک اقدام به موقع از سوی مامور پلیس، موتورسیکلت متهمان متوقف و هر دو متهم دستگیر شدند. وی افزود: پس از بازرسی بدنی از متهمان، ۴ دستگاه تلفن همراه مسروقه فاقد سیمکارت و یک قبضه سلاح سرد کشف شد و متهمان در بازجویی‌ها به سرقت تلفن‌های همراه شهروندان در بلوار میرزابابایی محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی اعتراف کردند. به گفته رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض برای متهمان پرونده با عنوان سرقت تلفن همراه تشکیل و متهمان نیز تحویل پایگاه دوم آگاهی پایتخت داده خواهد شد تا مراحل قانونی درخصوص این دو انجام شود.

نظرها

اخبار بیشتر