«فاطمه خ» معروف به «سحر تبر» به چه جرمی دستگیر شد؟ +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی

«فاطمه خ» معروف به «سحر تبر» به چه جرمی دستگیر شد؟ +فیلم

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز؛ فاطمه. خ معروف به «سحر تبر» که در سال‌های اخیر یکی از چهره‌های سرشناس در اینستاگرام محسوب می‌شود، به اتهام آنچه «ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه گری و تشویق جوانان به فساد» عنوان شده است، با دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد./ خبرآنلاین

این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد ایران به اصلاح ساختار نیاز دارد

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
فسادهای اقتصادی که به طور سریالی در کشور پدید می‌آید هم مورد توجه همگان است. مهدی غضنفری وزیر اسبق صمت هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: مشکلات اقتصادی فعلی بیانگر ناتوانی در این بخش است گویا سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حد یک شعار باقی مانده است. رسیدن به اهداف سیاست‌های مقاومتی یک شیوه حکمرانی منظم می‌خواهد که متاسفانه درکشور وجود ندارد و شیوه مورد استفاده ما درحال حاضر فاقد یک ساختار منسجم است. دیگر کشورهای دنیا قبل از ما به اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی رسیده‌اند و وام را به عرضه مسکن می‌دهند. آقای سعدوندی هم در سوی دیگر استودیو گفت: یکی از مشکلات بزرگ در ساختار نظام این است که کسانی که قرار است سیاست‌های اقتصادی را اصلاح کنند منادیان حفظ وضع موجودند.
ایسناایسنا1 روز قبل
به گزارش ایسنا، بازارهای محلی گیلان که از آن به نام بازارهای هفتگی گیلان نیز نام برده می‌شود، به‌طور منظم و مستمر از دیر باز با تنوع محصولات کشاورزی، صنعتی و با توجه به فصول مختلف سال در شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستاهای بزرگ و مهم گیلان برپا می‌شود. بازارهای هفتگی گیلان، پابرجاترین نوع بازارهای دوره‌ای است که بخشی از یک سنت قدیمی هستند. این بازارها مناسب‌ترین مکان برای خرید و فروش بدون واسطه و خالی گذاشتن جیب دلالان است. معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گیلان ادامه داد: ارزش محصولات لبنی و صنایع دستی هم در بازارهای محلی گیلان، به طور میانگین ۱۵ تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازارهای ثابت و فروشگاهها است. خانزاده افزود: در بازارهای محلی، برخی فروشندگان کالاهای صنعتی مثل پارچه را خریده و در این بازارها، دست کم ۵ تا ۱۰ درصد ارزانتر از فروشگاه‌ها، عرضه می‌کنند.

لزوم واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وزیر صمت: شرکت‌های خودرو ساز به شخص واگذار نمی‌شوند، اما برنامه وزارت صمت، واگذاری شرکت‌های خودروساز به بخش خصوصی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آقای رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیئت دولت، با اشاره به اینکه خروج برخی خودرو‌ها از خط تولید به ویژه خودور‌های پرتیراژ در دستور کار شرکت‌های خودرو ساز قرار دارد، افزود: از خانواده پراید و پژو خروجی خواهیم داشت، البته خودرویی مناسب، جایگزین آن خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. وی با بیان اینکه، شرکت‌های خودرو ساز، پیگیر اجرای این برنامه هستند گفت: ما نیز این موضوع را پیگیری و حمایت می‌کنیم، در مرحله نخست نیز خودرو پراید در مدلی که تعهدی برای آن وجود ندارد از چرخه تولید خارج می‌شود. وزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آقای رحمانی در خصوص وضعیت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی بخصوص شهرک‌های صنعتی اطراف تهران گفت: ما در بخش زیر ساخت‌های این شهرک‌ها، به ویژه در خصوص تامین برق با مشکل جدی مواجه هستیم البته در خصوص آب، خط انتقال در حال احداث و در مورد برق نیز نیاز به احداث پست است که وزارت نیرو به دلیل کمبود بودجه، امکان رفع این مشکل را ندارد.

مسابقه پرسرعت‌ترین ماشین‌های خورشیدی جهان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
ایسناایسنا21 ساعت قبل
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: قیمت مرغ کیلویی ۱۲۹۰۰ تومان است و با توجه به هزینه‌های جانبی نهایت هر کیلو به مبلغ ۱۳۵۰۰ تومان به مصرف کننده می‌رسد. همچنین شهرستان اردستان رتبه اول تولید گوشت مرغ در استان اصفهان را دارد. با توجه به مصرف سرانه مرغ که ۲۷ کیلوگرم است سالانه ۱۳۰ هزار تن در استان مصرف می‌شود. استان اصفهان سالانه ۶۰ هزار تن مصرف تخم‌مرغ دارد و بیش از ۴۰ هزار تن به استان‌های دیگر صادر می‌کند. آنچه مصوب ستاد تنظیم بازار است قیمت مرغ کیلویی ۱۲۹۰۰ تومان است و با توجه به هزینه‌های جانبی نهایت هر کیلو به مبلغ ۱۳۵۰۰ تومان به مصرف کننده می‌رسد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان پیشنهاد داد: پیام خوزستان - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در واکنش به افزایش قیمت مواد معدنی، گفت: باید میزان معینی از درصد سود برای فروش مواد معدنی تعیین شود تا شاهد افزایش قیمت این مواد به هر شکلی نباشیم. امیرحسین نظری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش قیمت مواد معدنی، اظهار کرد: با توجه به تورمی که از سال گذشته شروع شد و همه اصناف را در بر گرفت، شاهد افزایش قیمت مواد معدنی در بازار هستیم. وی افزود: با توجه به قیمت‌گذاری‌هایی که در گذشته انجام می‌شد، نرخ سود معمول در نظر گرفته شده برای فروش مواد معدنی ۲۰ تا ۲۵ درصد بوده است اما اکنون شرایط متفاوت شده و شاهد در نظر گرفتن سودهای متفاوتی برای مواد معدنی هستیم. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: متاسفانه با توجه به نرخ تورم در بعضی از صنوف، نرخ مواد معدنی گاه تا صد درصد افزایش قیمت داشته است و در این زمینه پیشنهاد می‌شود میزان معین از درصدی سود برای فروش مواد معدنی تعیین شود. نظری بیان کرد: برای در نظر گرفتن سود مشخص، باید ارائه آنالیز قیمت مواد معدنی از درب واحد و همچنین هزینه حمل بر اساس کیلومتر به صورت جداگانه محاسبه شود و سپس مجموعا این محصول با سود تعیین شده به فروش برسد.

نظرها

اخبار بیشتر