تلاش همه جانبه سعودی‌ها برای ایجاد فتنه میان مردم عراق و زائران ایرانی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اجتماعی

تلاش همه جانبه سعودی‌ها برای ایجاد فتنه میان مردم عراق و زائران ایرانی + فیلم

سعودی‌ها برای ایجاد فتنه میان مردم عراق و زائران ایرانی، از هیچ تلاشی کوتاه نمی‌کنند.
تلاش همه جانبه سعودی‌ها برای ایجاد فتنه میان مردم عراق و زائران ایرانی + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، سران عربستان سعودی با هم‌فکری و کمک سران آمریکایی‌ها، در روزهای پیاده روی اربعین، تلاش می‌کنند میان مردم عراق و زائران ایرانی، فتنه ایجاد کنند؛ اما حضور پرشور و چشمگیر زائران در شهرهای مختلف عراق، نشان از بیهوده بودن تلاش‌های سعودی‌ها است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خبری: برترین اخبار اجتماعی در ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ مرثیه‌خوانی میثم مطیعی در محضر رهبر انقلاب

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
جسد جوینده گنج بعد از ۴۸ ساعت از عمق پنجاه متری غاری در عسگرآباد خوی بیرون کشیده شد. به گزارش رکنا، جسد جوینده گنج بعد از ۴۸ ساعت از عمق پنجاه متری غاری در عسگرآباد خوی بیرون کشیده شد. جوینده گنج دو روز قبل به همراه سه نفر دیگر به غاری در نزدیکی عسگرآباد برای یافتن گنج رفته بودند که این فرد به چاهی به عمق پنجاه متری سقوط میکند. تلاش نیرو‌های امدادی مدیریت بحران در روز‌های گذشته به ثمر ننشست، اما امروز در ادامه این تلاش‌ها بعد از ۴۸ ساعت جسد جوینده گنج ۴۸ ساله از چاه خارج شد. سه همکار این جوینده گنج نیز دستگیر شدند.

پاسخ هوشمندانه فریبا نادری به اتهام ریاکاری در سفرش با چادر به کربلا + فیلم

رکنارکنا15 ساعت قبل
فریبا نادری یکی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون که چند سال پیش در پیاده روی عظیم و باشکوه اربعین حسینی شرکت کرده بود در جواب سوال مهندسی شده خبرنگار، که به او گفت برای ریاکاری با چادر به این سفر رفته است پاسخ هوشمندانه‌ای داد و گفت: چادر را به حرمت امام حسین (ع) در آن مسیر به سر کردم. وی خطاب به مجری که به اصرار سعی دارد نیت این بازیگر از سفر اربعین را زیر سوال ببرد می‌گوید: شما انتظار دارید من چه لباسی بپوشم که ریا نشود اگر شینیون می‌کردم خوب بود؟ اینکه می‌گویید پوشیدن چادر یک شو بود برای من مهم نیست و شما را به خدا واگذار می‌کنم. این بازیگر سینما و تلویزیون همچنین گفت: امیدوارم فرصت این شو برای همه پیش بیاید و اگر شما به پیاده روی نرفته‌اید سعادت نصیبتان شود و به قول خودتان به این شو بروید؛ من اسم پیاده روی اربعین را شو نمی‌گذارم. حضور در پیاده روی اربعین فرصتی بود که خداوند به من عطا کرد تا اشتباهاتم را جبران کنم و تا جوانم بتوانم از اشتباهات خودم بازگردم و بار گناهانم را سبک کنم؛ این سفر یک موهبت الهی بود که نصیب من شد. فریبا نادری عنوان کرد: اگر نیت من ریاکاری و شو بود وقتی در کربلا بودم یک عکس سلفی می‌گرفتم و زیر آن می‌نوشتم من و امام حسین (ع) یهویی!
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین14 ساعت قبل
معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله، ضمن خودجوش توصیف کردن اعتراضات مردمی در نقاط مختلف لبنان گفت: این تظاهرات از بحران اقتصادی و معیشتی حکایت دارد که مردم با آن روبه‌رو هستند. اعتمادآنلاین| معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله، ضمن خودجوش توصیف کردن اعتراضات مردمی در نقاط مختلف لبنان، گفت: این تظاهرات از بحران اقتصادی و معیشتی حکایت دارد که مردم با آن روبه‌رو هستند. دعموش افزود: باید در مسوول دانستن دیگران دقت داشت زیرا جایز نیست دولت کنونی را مسوول فساد و ناکامی ۳۰ سال اخیر دانست و یا حزب الله را که پرچم دار مبارز با فساد است، مسوول اقداماتی دانست که آن را رد می‌کند. او در توضیح این مطلب ادامه داد: مواضع حزب الله از همان آغاز روشن و مبنی بر مخالفت با هرگونه مالیات جدید بر قشر فقیر و متوسط در قالب بودجه یا غیر از آن بوده است. حزب الله این سیاست را در قبال بودجه ۲۰۱۹ اعلام و اکنون نیز در خصوص بودجه ۲۰۲۰ همان موضع را دارد.

فیلم/ وصف رهبر انقلاب از جاماندگان اربعین: گرچه دوریم به یاد تو سخن می‌گوییم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | لحظه سقوط یک زن به ریل مترو چند ثانیه قبل از رسیدن قطار

خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
امور مربوط به مهاجرت، درخواست ویزا، فرآیند گرفتن ویزا، اقامت و … از جمله موضوعاتی است که دارای حساسیت بالایی بوده و گاهی انجام اشتباهات جزئی در انجام آن‌ها باعث بروز مشکلات جبران‌ناپذیر برای افراد می‌شود. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور برای کار و تحصیل را دارید یا می‌خواهید برای اهداف کوتاه مدت نظیر تفریح و دیدار خانواده به کشورهای خارجی سفر کنید بسیار مهم است که انجام امور سفر خود را به موسسات باسابقه و معتبر بسپارید.

نظرها

اخبار بیشتر