عکس بامزه از کودکی علی دایی در کنار پدرش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
او کمی پیش از من از پله‌ها بالا رفته بود و جای پای رنگ رنگش روی پله‌ها مانده بود … پاییز را می‌گویم …. پاییز شگفت انگیزش.

۱۲ اشتباهی که در سفر به بانکوک باید از آن دوری کنید

8+
کجاروکجارو1 روز قبل

در عرض چند دقیقه آگاهی خود را از دنیا گسترش دهید

19+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل

۱۰ تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک از طبیعت در سال ۲۰۱۹

7+
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
مدتی پیش رئیس پلیس اعلام کردند؛ دیگر باپوشش نادرست وخلاف عرف هنرمندان نیز برخورد خواهیم کرد!!! چه برخوردی!؟ دیگر چگونه باید درجامعه، نشست‌های مطبوعاتی و …حاضرشوند که باقانون وحدود پوشش مغایرت داشته باشد که اقایان تمایلی به برخورد با هنجارشکنان داشته باشند!!!! طبعامحتوای فیلم‌ها بسیار ضعیف وتکراری است که عوامل به هرچیزی برای دیده شدن وفروش بیشتر دست میزند تاشاید مردم را به این بهانه به سینماهابکشند! وقتی اجازه چاپ کتاب را بدون بررسی محتوا به کسی که صرفاشناخته شده است می‌دهیم! وقتی بیشتر از داستان فیلم ویاسریال بفکر اکران باشکوه و شواف هستیم!

نظرها

اخبار بیشتر