رقابت‌های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور به میزبانی سنندج آغاز شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

رقابت‌های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور به میزبانی سنندج آغاز شد

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
رقابت‌های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور به میزبانی سنندج آغاز شد - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - رقابت‌های بسکتبال قهرمانی رده زیر ۱۲ سال مناطق هشتگانه کشور از روز گذشته در سنندج آغاز شد و به مدت پنج روز نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های بسکتبال قهرمانی رده سنی زیر ۱۲ سال مناطق مختلف در هشت منطقه جداگانه شهریور ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار شد که با مشخص شدن تیم‌های برتر هر منطقه و صعود هشت تیم مرحله نهایی و قهرمانی این مناطق هشتگانه از روز گذشته در سنندج آغاز شده است.

بر این اساس، تیم‌های کردستان، تهران، توابع تهران، اصفهان، زنجان، هرمزگان، خوزستان و گلستان به عنوان هشت تیم برتر که از مرحله قهرمانی مناطق یک تا هشت کشور موفق به صعود شدند، در این رقابت‌ها حضور دارند و دیدارهای خود را از ساعت ۱۵ تا ۲۱ به مدت پنج روز در سالن آزادی شهر سنندج برگزار خواهند کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

مرحله نهایی رقابت‌های بسکتبال مناطق هشتگانه کشور نخست در دو گروه چهار تیمی (الف) و (ب) به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود و در مرحله فینال چهار تیم صعود کننده از مرحله گروهی ضربدری با یکدیگر رقابت خواهند کرد تا تیم‌های اول تا سوم مشخص شوند.

کردستان، تهران، توابع تهران و زنجان در گروه الف این رقابت‌ها و تیم‌های اصفهان، هرمزگان، خوزستان و گلستان در گروه ب قرار دارند که باید در مرحله گروهی با یکدیگر رقابت کنند.

رقابت‌های بسکتبال قهرمانی مناطق کشور به میزبانی سنندج آغاز شد - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای افزود: این مواد مخدر از حاملان مواد در پوشش مسافر کشف شد. جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ همچنین از دستگیری ۱۸۱ جیب بر در ایستگاه‌های مترو پایتخت در شش ماهه اول امسال هم خبر داد و گفت: سارقان در ساعات اوج حضور مسافران در ایستگاه‌های مترویی که از قبل نشانه رفته بودند، حاضر می‌شدند و با توجه به شلوغی محیط؛ برای سرقت تلفن همراه، وجوه نقد و جیب بری از شهروندان اقدام می‌کردند. متهمان شیوه‌های خاص مانند حواس پرانی و هل دادن مسافران اقدام به انجام سرقت می‌کردند. سرهنگ موقوفه‌ای تصریح کرد: تمام سارقان با تلاش عوامل گشت محسوس و نامحسوس پیاده در ایستگاه‌های مترو دستگیر شدند.
فردا نیوزفردا نیوز19 ساعت قبل
از همین‌ رو تمامی دستگاه‌های کشور پای کار آمده‌اند تا تسهیلات و خدمات لازم برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم و همچنین رفاه حال زائرین اربعین حسینی فراهم آورند. وی افزود: سپاه پاسداران برخی کارهای زیر ساختی مانند تعریض، آسفالت و بهینه سازی راه‌ها را پیش از آغار مراسم راهپیمایی انجام داده است و بار انجام این کار بیشتر به دوش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و یگان‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه بوده است. همچنین سپاه پاسداران برای کمک بیشتر به رفاه حال زائران عزیز ۲۲ موکب با ظرفیت خدمت رسانی به ۱۱۵ هزار زائر را نیز در خاک عراق احداث کرده است. سخنگوی سپاه گفت: در حوزه کمک به تامین اقلام فرهنگی و تبلیغات محیطی نیز سپاه پاسداران اقدامات خوبی انجام داده است که چاپ و توزیع ۲۰۰ هزار عکس شهدا نمونه‌ای از آن است. همچنین سپاه پاسداران مبادرت به سازماندهی و اعزام ۵۰۰۰ نفر خادم شامل برای خدمت در مواکب کرده است.

خطا در حذف یارانه بگیران، کمتر از ۷ درصد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره حذف یارانه برخی از یارانه بگیران افزود: اگر در این خصوص اشتباهی صورت گیرد، تلاش می‌کنیم به حداقل ممکن کاهش یابد ضمن اینکه این اشتباهات قابل جبران است. وی با بیان اینکه حذف یارانه مربوط به چند درصد از دهک‌های بالای درآمدی است که در این دوره اتفاق افتاد، گفت: در این خصوص گزارش‌های به ما رسیده است که آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از بررسی‌ها هر خطا و اشتباهی باشد، رفع می‌شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اما این درصد کم و ضریب خطای پایینی که وجود دارد نشان می‌دهد که دولت با استفاده از همه امکاناتش با دقت بیشتری عمل می‌کند تا هیچ خطایی سر نزند. وی گفت: همان طور که اشاره شد دولت با درک صحیح از شرایط جامعه و فشار نظام سلطه بر ایران با دقت کامل تلاش می‌کند با حداقل انحراف فقط نسبت به حذف یارانه افراد متمکن که دارای درآمد‌های بالا هستند اقدام کند و به هیچ وجه دولت و مجلس قصد حذف یارانه هیچ یک از افرادی را که دارای زندگی متوسط هستند، ندارد. آقای شریعتمداری با بیان اینکه تلاش ما این است که با دقت کامل عمل کنیم، گفت: یارانه ۱۶۶ هزار خانوار که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر می‌شود حذف شده است که آن‌ها نیز با بررسی‌های متعددی که صورت گرفته است، دارای تمکن مالی مناسبی هستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت زمان رسیدگی به شکایت افرادی که یارانه ان‌ها حذف شده است اشاره کرد و افزود: خطا‌های صورت گرفته بر اساس شکایت‌های رسیده کمتر از ۷ درصد از کل افرادی بودند که یارانه آن‌ها حذف شده است. ضمن اینکه به شکایت آن‌ها نیز رسیدگی می‌شود و معمولا ظرف یک ماه و نیم تا دو ماه به شکایت افراد جواب داده می‌شود، اما این آمار پایین نشان از دقت بالا دارد. وی درباره اصلاح برخی از مواد قانون تجارت نیز گفت: امیدوار هستیم با اجرای این قانون و نظارت بر آن رتبه جمهوری اسلامی در فضای کسب و کار حداقل ده رتبه افزایش پیدا کند.
ایسناایسنا1 روز قبل
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از اواخر وقت شنبه (۲۷ مهر ماه) با ورود سامانه جدید بارشی به کشور بارش خفیف باران در برخی مناطق غرب و شمال غرب آغاز می‌شود. در سایر مناطق کشور تا آخر هفته جوی پایدار حاکم خواهد بود. وی در ادامه گفت: از اواخر وقت شنبه (۲۷ مهرماه) با ورود سامانه جدید بارشی به کشور بارش خفیف باران در برخی مناطق غرب و شمال غرب آغاز می‌شود و روز یکشنبه (۲۸ مهرماه) با توجه به تشدید فعالیت این سامانه بارندگی به شکل رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد علاوه بر غرب و شمال غرب برخی مناطق واقع در سواحل غربی دریای خزر و مرکز کشور را نیز در بر می‌گیرد. ضیائیان در پایان با اشاره به وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۵ مهرماه) کمی ابری تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۵ و ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت جمعه (۲۶ مهرماه) کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۲۵ و ۱۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، سفرنامه‌های اربعین را اصلا باید در کتاب‌های مختلف از قلم‌های متفاوت خواند. روایت اول: مساله پدری در خلقتدر «سر بر خاک دهکده» می‌خوانیم: «به امام علی سلام می‌کنم. راز اینکه این سه نفر در یک ضریح مدفون هستند هرچه باشد برای من یک معنا را تداعی می‌کند. اگر به میدان کربلا نرسیم، یا برسیم و اتوبوس رفته باشد؟! خودمان را با یک وسیله به خروجی شهر یا همان میدان کربلا می‌رسانیم.

«فریدون» در زندان/ ماجرای ارتباط با «ابربدهکار بانکی» + فیلم

فارسفارس20 ساعت قبل
در میان اتهامات حسین فریدون، ارتباط خاص وی با رسول دانیال زاده (ابربدهکار بانکی) دیده می‌شود و گویا شاه‌کلید ورود به پرونده فریدون همین شخص باشد که اکنون متواری است. به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، حسین فریدون در راستای اجرای محکومیتش به پنج سال حبس تعزیری، صبح امروز راهی زندان اوین شد. به‌گفته سخنگوی قوه قضائیه، اتهام فریدون اخذ رشوه است. در میان اتهامات فریدون، ارتباط خاص وی با رسول دانیال زاده «ابربدهکار بانکی» دیده می‌شود و گویا شاه‌کلید ورود به پرونده فریدون همین شخص باشد که اکنون متواری است. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر