جای چند نفر از مسئولین در جهنم است؟! + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین

جای چند نفر از مسئولین در جهنم است؟! + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
فیلمی که در ادامه مشاهده می‌کنید، صحبت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان درباره نوع رفتار مسئولین و روایاتی درباره این موضوع را نشان می‌دهد.

اعتمادآنلاین| فیلمی که در ادامه مشاهده می‌کنید، صحبت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان درباره نوع رفتار مسئولین و روایاتی درباره این موضوع را نشان می‌دهد.

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | کدو تنبل غول‌آسا؛ سنگین‌تر از میتسوبیشی

همشهریهمشهری15 ساعت قبل

چرا دستگیری «روح الله زم» مهم است؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
رودست به سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، رژیم صهیونیستی و فرانسه با دستگیری این مهره‌ی به شدت تحت مراقبت نیروهای امنیتی حریف۲. آرامش بیشتر فضای موجود در آستانه انتخابات مجلس و حذف یک عنصر دروغ پراکن همانند آنچه به اقرار خود برای پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و با هدف افزایش نارضایتی انجام داد۳. رو شدن مهره‌های داخلی همکار با شبکه دشمن در ادامه‌ی بررسی‌های فنی روح الله زم و پرده برداری از اربابان این شخص حقیردر آینده با چه اخباری غافلگیر خواهیم شد؟! سپاه، نامی که پشت دشمنان داخلی و خارجی این سرزمین و انقلاب را به لرزه درآورده …. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلود

«دیشموک»، پایتخت آتش بی دود در اقلیم وطن و چه بسا کره خاکی!

تابناکتابناک1 روز قبل
اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید! این روایت شهری محصور در کوه‌های زاگرس است که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه سر بر می‌آورد …اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید، اما دریغ! به گزارش «تابناک»، این روایت «دیشموک» است؛ شهری محصور در کوه‌های زاگرس که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه برآمده، به ویژه آن‌هایی که گرمای زندگی در وجودشان رو به نابودی گذارده است.
تابناکتابناک7 ساعت قبل
یک منبع آگاه ارشد اطلاعاتی به نشریه «میدل ایست آی» اظهار کرده که طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات و برادر کوچکتر ولیعهد این کشور، طی یک مأموریت مخفی با هدف کاهش تنش و بحران در خلیج فارس ۴۸ ساعت را در تهران گذرانده است. یک منبع آگاه ارشد اطلاعاتی به نشریه «میدل ایست آی» اظهار کرده که طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات و برادر کوچکتر ولیعهد این کشور، طی یک مأموریت مخفی با هدف کاهش تنش و بحران در خلیج فارس ۴۸ ساعت را در تهران گذرانده است. نشریه میدل ایست آی با دفتر رسانه‌ای سفارت امارات متحده عربی در لندن تماس گرفته تا از جزئیات این ملاقات اطلاعات کسب کند اما تا زمان انتشار خبر پاسخی دریافت نکرده است. همچنین هنگامی که انگلیس، آلمان و فرانسه تلاش کردند تا با تلاشهای ایالات متحده برای افزایش درگیری نظامی در خلیج فارس مقابله کنند، انور قرقاش، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی از تلاش‌های دیپلماتیک آنها تمجید کرد. قرقاش گفت: «امارات متحد عربی به هر ترتیب از درگیری با ایران جلوگیری کرده است.

فیلم/ حذف بازیگر زن سینما بعد از سفر اربعین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 ساعت قبل
افسانه بایگان، بازیگر سینما و تلویزیون: پس از سفر اربعین بخشی از جامعه هنری من را کنار گذاشت و کارهایی را که قرار بود انجام دهم را لغو کردند.

نظرها

اخبار بیشتر