وقوع تصادفی وحشتناک، عاقبت عجله پیرمرد برای عبور از عرض خیابان + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. حوادث

وقوع تصادفی وحشتناک، عاقبت عجله پیرمرد برای عبور از عرض خیابان + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
عجله یک پیرمرد برای عبور از عرض خیابان، به وقوع تصادفی وحشتناک منجر شد.
وقوع تصادفی وحشتناک، عاقبت عجله پیرمرد برای عبور از عرض خیابان + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، یک پیرمرد روس که قصد داشت با عجله از عرض خیابانی در شهر سن پترزبورگ عبور کند، تصادف وحشتناکی را خلق کرد.

همزمان با عبور پیرمرد، یک خودروی سواری در خیابان حرکت می‌کرد که به ناچار به او برخورد کرد و سپاس واژگون شد.

با وجود شدید بودن برخورد خودرو به عابر پیاده، پیرمرد زنده ماند و فقط کمی مجروح شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خبری: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ شکنجه زنان در یک مراسم سنتی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
برگزارکنندگان مراسمی سنتی در هندوستان بر این باور هستند که با زدن شلاق بر بدن زنان، این عمل موجب دور شدن شیاطین و همچنین جلوگیری از بیمار شدن آنها می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
روزنامه شرق: هذیان‌گویی زنی در خواب راز تعرض دوست شوهرش را برملا کرد و باعث شد شوهر او دوستش را با ۱۴ ضربه چاقو به قتل برساند. عظیم در تحقیقات اعتراف کرد که با همکاری فردی به نام شکور اقدام به قتل شهاب کرده است. او اتهام قتل عمدی را قبول کرد و یک‌بار دیگر مدعی شد، چون فکر می‌کرد مقتول به همسرش تعرض کرده، مرتکب قتل شده است. این یعنی شما از موتور شکور بنزین کشیده‌اید و شکور هم در جریان قتل بوده است. دو متهم نتوانستند به این استدلال قاضی جوابی بدهند، اما عظیم باز تأکید کرد که شکور نقشی در قتل نداشته است.

وضعیت بحرانی پل اسالم پس از سیل

تابناکتابناک17 ساعت قبل
پل اصلی شهر اسالم در شهرستان تالش در جریان سیل دو روز پیش گیلان به شدت سست شده و خطر ریزش آن جدی است. تصاویر ثبت شده از این پل را می‌بینید که در صورت طغیان رودخانه خطر فرو ریخته شدنش جدی است.

(ویدئو) راز برخورد عجیب خودرو‌ها با شی نامرئی فاش شد!

فراروفرارو17 ساعت قبل
دوربین‌های مدار بسته در چین ویدئویی عجیب را ضبط کردند. در این ویدئو چند خودرو ناگهان به موجودی نامرئی برخورد می‌کنند. پس از منتشر شدن این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها شایعات متفاوتی در خصوص بوجود آمدن این پدیده مطرح شد. اما این ویدئو راز چگونگی وقوع این حادثه را فاش می‌کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- جعفری چگنی گفت: صلح و سازش دو طایفه در شوش با تلاش اعضا شعبه ویژه سران عشایر شورای حل اختلاف و بزرگان و ریش سفیدان طوایف یک جوان محکوم به قصاص نفس را از چوبه دار نجات داد. رئیس دادگستری شوش در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار کرد: در سال ۱۳۹۴ دو جوان با هم درگیر می‌شوند و در اثر این درگیری یک نفر از آن‌ها به قتل می‌رسد و پس از این حادثه بین دو طایفه اختلاف شدیدی رخ می‌دهد و باعث سلب آسایش همدیگر شدند. رئیس دادگستری شوش در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار کرد: در سال ۱۳۹۴ دو جوان با هم درگیر می‌شوند و در اثر این درگیری یک نفر از آن‌ها به قتل می‌رسد و پس از این حادثه بین دو طایفه اختلاف شدیدی رخ می‌دهد و باعث سلب آسایش همدیگر شدند. وی افزود: پس از دستگیری قاتل و طی مراحل قانونی، حکم قصاص وی صادر و برای اجرا به اجرای احکام ارجاع داده شد. جعفری چگنی در ادامه اظهار داشت: جهت ایجاد صلح و سازش بین دو طایفه، اعضاء شعبه ویژه سران عشایر شورای حل اختلاف، بزرگان و ریش سفیدان طوایف با وساطت خود توانستند رضایت خانواده مقتول را جلب و بین این دو طایفه صلح و سازش ایجاد کنند و جوان محکوم به اعدام را از چوبه دار به واسطه همین مصالحه نجات دهند.
مهرمهر18 ساعت قبل
وی افزود: ۸ هزار و ۸۰۰ نیرو از مجموعه پلیس پیشگیری برای ماموریت اربعین در آماده باش کامل و مستقر در مرزهای چهارگانه و مسیر تردد زوار هستند. علاوه بر این ۶۰۰ نیرو از یگان امداد در کنار نیروهایی از مراکز آموزشی و دانشگاهی پلیس پیشگیری ناجا به عنوان نیروی کمکی به استان‌های هدف (خوزستان، ایلام و کرمانشاه) اعزام شدند. این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: ۲۲۸ کلانتری، ۱۷۰ پاسگاه انتظامی و ۸۱ فرمانده انتظامی در بخش استانی در مسیر تردد زوار اربعین حسینی، خدمات انتظامی ارائه می‌دهند. رئیس پلیس پیشگیری ناجا در پاسخ به این سوال که آیا در مسیر تردد زوار یا پایانه‌های مرزی، نا امنی گزارش شده است، پاسخ داد: خیر، هیچ گزارشی مبنی بر ناامنی نداشته‌ایم و تردد زوار در نهایت امنیت صورت می‌گیرد. سردار شرفی در پایان تاکید کرد: لازم است زوار عزیز زمان بازگشت خود را به کشور مدیریت کنند.

نظرها

اخبار بیشتر