حضور اردکانیان و اسلامی در کمیسیون اجتماعی به جلسات آینده موکول شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. سیاسی

حضور اردکانیان و اسلامی در کمیسیون اجتماعی به جلسات آینده موکول شد

ایلناخبرگزاری ایلنا |
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون تشکیل نشد.

حضور اردکانیان و اسلامی در کمیسیون اجتماعی به جلسات آینده موکول شد - 2

علی کرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، گفت: جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس برگزار نشد.

دستور جلسه امروز کمیسیون اجتماعی به شرح زیر بود:

۱- دعوت از وزیر نیرو جناب آقای اردکانیان بمنظور پاسخگویی به سوال جناب آقای سید حسین نقوی حسینی

۲- دعوت از وزیر راه و شهرسازی بمنظور پاسخگویی سید قاسم جاسمی نماینده محترم کرمانشاه

بر این اساس حضور اردکانیان و اسلامی در کمیسیون اجتماعی به هفته آینده موکول خواهد شد.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
نیروهای دموکراتیک سوریه یک روستای اشغال‌شده توسط ارتش ترکیه و تروریست‌های هم‌پیمان آن را آزاد کردند. اعتمادآنلاین| مرکز موسوم به دیده‌بان حقوق بشر سوریه نزدیک به مخالفان این کشور اعلام کرد نیروهای دموکراتیک (کردها) در درگیری شدیدی با ارتش ترکیه توانستند روستای «الیابسه» در منطقه «تل ابیض» را بازپس گیرند. درگیری‌های شدید میان ارتش ترکیه و تروریست‌های هم‌پیمان با کردهای سوریه در منطقه تل ابیض در استان الرقه و منطقه راس العین در استان الحسکه ادامه دارد. ارتش ترکیه بامداد «جمعه» از کشته شدن نخستین نظامی خود در این درگیری‌ها خبر داد، در حالی کردهای سوریه تعداد کشته‌های ترکیه و گروه‌های هم‌پیمان آن را بسیار بیشتر اعلام کرده‌اند. دیده‌بان حقوق بشر سوریه همچنین از سرقت و غارت اموال روستاییان سوری توسط نظامیان ترکیه در مناطق درگیری خبر می‌دهد.

ویدئو / نشست مطبوعاتی حسن روحانی و نخست وزیر پاکستان در سعدآباد

ایسناایسنا1 روز قبل
صبح امروز- ۲۱ مهرماه - عمران خان نخست وزیر پاکستان با حسن روحانی رئیس جمهوری در مجموعه سعد آباد دیدار کرد. مقامات پاکستانی پیش از این اعلام کرده بودند که هدف سفر عمران خان میانجیگری میان ایران و عربستان است. روحانی در این دیدار اظهارکرد که «ایران و پاکستان بر این نکته تأکید دارند که مسائل منطقه راه حل سیاسی دارد و باید از طریق گفت‌وگو میان کشورها مسائل کنونی را به حل و فصل نهایی رساند.» نخست وزیر پاکستان نیز تاکید کرد که «معتقدیم باید با مذاکره مشکلات حل شود و به جنگ منتهی نشود.»

المیادین: ارتش سوریه وارد منبج شد +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
به گزارش مشرق، ارتش سوریه برای به دست گرفتن ابتکار عمل در درگیری‌های شمال این کشور، وارد شهر «منبج» واقع در ریف شرقی حلب شد. شبکه خبری المیادین به نقل از یک منبع کرد گفته که نیروهای ارتش سوریه یکشنبه شب وارد شهر منبج شدند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلودهمزمان، تلویزیون دولتی سوریه نیز از حرکت ارتش سوریه به سمت شمال این کشور برای مقابله برای تجاوزات ارتش ترکیه خبر داد. نیروهای ارتش سوریه برای مقابله با تجاوزات ارتش ترکیه به سمت شمال شرقی سوریه حرکت کرده‌اند. ساعتی قبل، یک مسئول ارشد منطقه تحت کنترل کردها در شمال شرقی سوریه به شبکه روسیاالیوم گفته بود که ارتش سوریه امشب وارد شهر کوبانی (عین‌العرب) خواهد شد.
ایلناایلنا1 روز قبل
نماینده مردم تهران از عدم رعایت ترتیب مذاکرات نشست علنی مجلس انتقاد کرد و نایب رئیس مجلس در پاسخ ضرورت بررسی طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش را دلیل روند مذاکرات مجلس دانست. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سیده فاطمه ذوالقدر در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۱ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بااستناد به ماده ۹۹۹ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: براساس آیین نامه تشکیل جلسات و رعایت ترتیب مذاکرات و اجرای آیین نامه و حفظ نظم جلسه برعهده رئیس جلسه است. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان باید مطرح شود، زیرا نمایندگان مشکلاتی در حوزه‌های انتخابیه دارند که باید در تذکرات مطرح کنند، لذا هیات رئیسه باید توجه کند و ترتیب جلسه را رعایت کند. عبدالرضا مصری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر گفت: براساس ماده ۹۹ آیین نامه داخلی مجلس رعایت ترتیب مذاکرات مورد توجه قرار گرفته، اما ازآنجایی که به دنبال تعیین تکلیف طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش هستیم، پیشنهاد دادند بررسی طرح ادامه یابد. نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تایید این تذکر افزود: پس از رفع ابهام طرح مذکور ترتیب مذاکرات جلسه رعایت می‌شود، البته در ابتدای ماده ۹۹ آیین نامه بر رعایت ترتیبات تاکید شده است.
ایسناایسنا10 ساعت قبل
وزارت کشور پیشنهاد رفع ممنوعیت استفاده از مدیران و کارشناسان شهرداری‌ها در هیات مدیره موسسات، سازمان‌ها و شرکت‌ها وابسته به شهرداری را به دولت ارائه کرده است. از سوی دیگر عملیاتی نمودن ممنوعیت استفاده از مدیران و کارشناسان شهرداری‌ها در هیات مدیره موسسات، سازمانها و شرکتها وابسته به شهرداری منوط به اصلاح اساسنامه سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه بوده که خود، فرآیندی بسیار طولانی و زمان براست. وزارت کشور برای حل این مساله لایحه اصلاح جزء (۹) بند (ط) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کشور را به دولت ارائه کرده است. دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور مسئولیت بررسی و نظارت بر اجرای این حکم و پیگیری قانونی مربوط را دارند. این پیشنهاد در حال رسیدگی در کمیسیون اقتصاد هیئت دولت است.

نخستین تصاویر از حضور رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین (ع)

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر