زنجان در امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
زنجان در امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد

زنجان در امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان در بحث امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد، گفت: توسعه استان در گرو حمایت عملی از سرمایه گذاران است.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح الله حقیقی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران در محل فرمانداری شهرستان ایجرود، به جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: سرمایه گذار بزرگ‌ترین مولفه برای توسعه استان است و نباید برای حضور سرمایه گذار در استان مانع تراشی کنیم.

وی با بیان اینکه سرمایه گذار را بدون تکلیف نگذاریم، اظهار کرد: سرمایه گذار باید بداند در چه بستر و فرایندی سرمایه گذاری می‌کند و براساس این فرایند برنامه ریزی کند.

استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان در بحث امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم کشوری را دارد، گفت: باید از سرمایه گذار حمایت و پشتیبانی کرد چرا که ما به او نیاز داریم.

حقیقی با بیان اینکه پنجره واحد در استان زنجان ایجاد شده است، ابراز کرد: خوشبختانه بازه صدور استعلام کاهش یافته و این امر در جذب سرمایه گذار به استان موثر است چرا که تمام کارهای استعلام الکترونیکی شده است.

استاندار زنجان با بیان طی سال جاری واحد تولیدی تعطیل شده در استان زنجان نداریم، تصریح کرد: برگشت واحدهای تولیدی تعطیل‌شده به چرخه تولید از اولویت‌های مهم استان زنجان است.

حقیقی با بیان اینکه زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در استان زنجان فراهم است، گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۲ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان محقق شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نگرانی مردم لرستان از مناطق حادثه خیز استان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سیل فروردین ماه امسال خسارات زیادی به واحدهای مسکونی و زیرساخت‌های مناطق حادثه خیز استان لرستان وارد کرده است. اما با گذشت شش ماه از سیل امسال روند ساخت دیوارهای ساحلی رودخانه‌ها و رفع نقاط حادثه خیز استان به کندی صورت می‌گیرد. بیشتر بخوانید: سریع‌ترین روش ساخت سیل‌بند + فیلمانتهای پیام/مناطق حادثه خیز استان لرستان در مواجهه با بارندگی‌ها + فیلم

راه اندازی مراکز ترک اعتیاد به تلفن همراه در کره جنوبی

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
برخی از معتادان به تلفن همراه ساعت‌ها و شاید بیش از ده یا پانزده ساعت به صورت مستمر به کار با گوشی همراه مشغولند بدون آنکه خودشان متوجه باشند. از اینرو، کشوری همانند کره جنوبی تلاش‌هایی را برای کاهش میزان اعتیاد به تلفن همراه شروع کرده است. از اینرو، کشوری همانند کره جنوبی تلاش‌هایی را برای کاهش میزان اعتیاد به تلفن همراه شروع کرده است. کسانیکه به این مراکز ترک اعتیاد خاص می‌روند، روزانه دوازده ساعت بدون دسترسی به تلفن همراه خود سپری می‌کنند. بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال دو هزار و هجده، نود و هشت درصد نوجوانان در کره جنوبی از تلفن همراه استفاده می‌کردند.

فیلم | بازجویی علیرضا نوری‌زاده از شیرین نجفی: تو عاشق زم بودی؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.

فیلم/ واعظی: عذرخواهی «روح‌الله زم» اثری ندارد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

تمرین سنگین علی کریمی در ۴۱ سالگی

تابناکتابناک11 ساعت قبل
این علی کریمی است در آستانه ورود به ۴۲ سالگی. علی هنوز یکی از آنهایی است که با پایان فوتبالش توانسته آمادگی بالای بدنی اش را حفظ کند و اضافه وزن نداشته باشد. می خواهید بدانید چرا؟ این تمرینات سنگین برای روی فرم بودن فقط از یکی مثل علی کریمی بر می‌آید.

بازدید ظریف از کارخانه نوآوری آزادی

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این کارخانه یکی از بزرگترین مراکز فعالیت استارت‌آپ‌ها در خاورمیانه است. این مکان به منظور سهولت دسترسی تیم‌های کارآفرین به زیرساخت‌ها و همه امکانات مورد نیاز آن‌ها و هم‌افزایی فعالیت‌های استارتاپ‌ها برپا شده است تا در فضایی پویا به نوآوری و خلاقیت بپردازند. این کارخانه یکی از زیر مجموعه‌های شعب پارک فناوری پردیس است که تحت عنوان کارخانه‌های نوآوری در سطح شهر تهران فعالند و بستر ایده‌آلی برای جذب، پرورش و رشد تیم‌های نوپاست.

نظرها

اخبار بیشتر