روحانی: شکست توطئه آمریکا در فشار حداکثری به ملت ایران +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

روحانی: شکست توطئه آمریکا در فشار حداکثری به ملت ایران +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
روحانی:دوران تاثیرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است. ملت بزرگ ایران با مقاومت حداکثری تروریسم اقتصادی دشمن را شکست.

حجم ویدیو: ۱۰٫۵۳M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۴۸دانلود ویدیو

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورود پلیس به بازار داروهای قاچاق ناصرخسرو +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
پلیس در این زمینه ۴۵ نفر را دستگیر کرد ۳۰ هزار انواع و اقسام داروهای تقلبی کشف و ضبط شد و با ۱۵۰ داروخانه که در این رابطه فعال بودند برخورد شد.

وضع حمل و نقل کشور، اقتصادی نیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، آقای خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما با تاکید بر لزوم ریلی کردن حمل و نقل ادامه داد: متاسفانه فقط حدود ۱۱ تا ۱۲ درصد بار از طریق ریلی حمل و نقل می‌شود که این باید افزایش یابد. وی با اشاره به اینکه ریل کشور در چشم انداز سال ۱۴۰۴ قرار است به ۲۵ هزار کیلومتر برسد، گفت: اکنون ۱۳ هزار و ۹۰۰ کیلومتر زیرساخت ریلی در کشور وجود دارد. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور گفت: مجموع اعتباری که در سال برای توسعه شبکه ریلی داده می‌شود حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است. رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم با حضور در این برنامه گفت: یکی از علل اصلی توسعه نیافتن حمل و نقل ریلی، جایگزینی اعتبارات است. او ادامه داد: اکنون ۸۹ درصد ارتباطات و حمل بار و مسافر، زمینی و یک درصد، هوایی و حدود ۱۰ درصد، ریلی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ساعت قبل
ایسناایسنا14 ساعت قبل
رییس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که اگر سازمان هواپیمایی استاندارد و صلاحیت پرواز آنتونوف‌های ۷۴ شرکت هواپیمایی پویا را صادر کرده است، مشکلی برای استفاده از آن‌ها در پروازهای مسافری وجود ندارد. این در حالی است که سال ۱۳۹۳ پرواز آنتونوف ۷۴ و ایران ۱۴۰ به دلیل ارتقای امنیت پرواز از سوی رییس‌جمهور ممنوع اعلام شده بود. به گزارش ایسنا، هواپیمای آنتونوف ۷۴ هواپیمایی با کاربری ترابری و نظامی است که اوکراینی‌ها برای این کاربری آن را ساختند اما در ادامه ایران این هواپیما را که بعدها به دلیل وجود نواقصی ساخته نشده و ارتقاء پیدا کرد را خریداری و در پروازهای مسافری خود استفاده کرد. اما در پی سوانح و سقوط‌هایی که برای آنتونوف‌های ۱۴۰ (ایران ۱۴۰) و آنتونوف‌ ۷۴ اتفاق افتاد رییس‌جمهور دستور داد تا پرواز آن‌ها بر فراز آسمان ایران ممنوع شود و این مسئله را محمد علی ایلخانی –مدیرعامل وقت شرکت فرودگاه‌ها- به ایسنا اعلام کرد. کاپیتان حسین خانلری –رییس اسبق سازمان هواپیمایی کشوری- در این باره به ایسنا گفت: اگر هواپیمای آنتونوف ۷۴ یا هر هواپیمای دیگری مجوز و صلاحیت پروازی خود را از سازمان هواپیمایی کشوری به عنوان نهاد حاکمیتی متولی در این زمینه بگیرد، مشکلی برای انجام پروازهای مسافری نخواهد داشت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
وحید مرندی‌مقدم، معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران، گفت: توجه به صنعت غذای حلال علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار اقتصاد ایران را متحول می‌کند. معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران ادامه داد: مبنای استاندارد حلال در بین کشورهای اسلامی توجه به اشتراک‌ها است و براساس این رویکرد این صنعت سالانه شاهد ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد دلار گردش مالی در جهان هستیم. مرندی‌مقدم با اشاره به گردش مالی محصولات غذایی استاندارد با نشان حلال در جهان، گفت: سالانه ۸۰۰ میلیارد دلار گردش مالی در بخش محصولات غذایی با نشان حلال در جهان ثبت می‌شود. وی اضافه کرد: بخش تولید و تجارت حلال ظرفیت مطلوب اقتصادی در کشور است که باید با توجه به زیرساخت‌ها برای رونق این بخش اقدام کرد. معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: برنامه‌ریزی کوتاه مدت برای جذب پنج درصد از گردش مالی استاندارد حلال در جهان برای ایران برنامه‌ریزی شده است که با اجرایی شدن این طرح اشتغال پایدار و رونق کسب و کار در کشور افزایش می‌یابد.

دلارهای آمریکا برای طلبه قلابی +عکس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام لبنان ایران نوشت: محمد علی ترشیشی طلبه قلابی وابسته به سفارت آمریکا که در تظاهرات لبنان همراه چند نفر دیگر، به نماد وحدت ادیان آمده بود مبالغ زیادی دلار تحویل گرفته. امروز در تظاهرات یک روحانی دیگر بین مردم پول توزیع می‌کرد. مردم هم عصبانی شده و از نیروهای امنیتی خواستند آنها را دستگیر کرده و تحقیق کنند این پولها را از کجا آورده و برای چه توزیع می‌کند. هر جا آخوند قلابی هست نام آمریکا می‌درخشد! توضیح: ترشیشی مدعی شده این پول را از یک عراقی گرفته تا برایش زمینی بخرد.

نظرها

اخبار بیشتر