دشمن از موشک‌های نقطه‌زن نیروهای مسلح واهمه دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
دشمن از موشک‌های نقطه‌زن نیروهای مسلح واهمه دارد

دشمن از موشک‌های نقطه‌زن نیروهای مسلح واهمه دارد

مهرخبرگزاری مهر |
معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: امروز دشمن از موشک‌های نقطه‌زن نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران واهمه دارد و با شهامت و شجاعت نیروهای زمینی مرزهای کشور از امنیت مطلوبی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدعلی نوری نژاد در مراسم صبحگاه مشترک دانشگاه علوم انتظامی امین ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: هفته ناجا فرصتی برای تجدید عهد و پیمان با فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی و شهدای عرصه نظم و امنیت است.

وی ادامه داد: در هر جا مزار شهیدی مشاهده می‌کنیم آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ما نشان می‌دهند و به ما می‌گویند که ما برای برقراری نظم و امنیت این کشور رفتیم و شما که مانده‌اید باید به هوش و رهرو راه شهیدان باشید.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: در این هفته تلاش می‌شود به لحاظ ارتباط نزدیک مأموریت‌های نیروی انتظامی با مردم، اطلاع رسانی به نحو مطلوب صورت بگیرد؛ اگر همکاری‌های ملت نباشد، نیروی انتظامی، افسران و … در صحنه عمل موفق نخواهند بود.

سردار نوری نژاد در ادامه تأکید کرد: در هفته نیروی انتظامی تلاش می‌کنیم که در خدماتی که ارائه می‌دهیم بازنگری شود؛ هر ساله بیش از ۳۰ میلیون خدمت به مردم ارائه می‌شود که رسیدگی به پرونده‌ها، مشاوره‌های ضروری، خدمات انتظامی و … از جمله این خدمات رسانی هاست.

این مقام عالی انتظامی عنوان کرد: لازم است که در هفته نیروی انتظامی خدمت رسانی را به مردم ارتقاء دهیم همچنین اقتدار و شایستگی خود را نیز به منصه ظهور برسانیم و اگر هم نقصی وجود دارد آن را برطرف کنیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: امیدواریم که در هفته نیروی انتظامی با تلاش‌های صورت گرفته به اهداف خود برسیم و شما جوانان باید همکاران خود را در ناجا دعا کنید تا در مأموریت‌های خود به موفقیت برسند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی دارای مأموریت‌های پیچیده، متنوع، سخت و سنگین است چرا که با افراد، پرونده‌ها و جرم‌ها در ارتباط است بنابراین باید ملاحظات خود را نیز رعایت کند.

سردار نوری نژاد عنوان کرد: در این میدان جوانانی حضور دارند که فرماند هان آینده هستند و افتخار می‌کنند که وارد نیروهای مسلح شده‌اند.

در خبری بخوانید: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

وی همچنین به هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در دوران جنگ تحمیلی دشمن بعثی نقاط مختلفی از کشور را مورد حمله قرار داد اما انتظار نداشت تیزپروازان نیروی هوایی با ۱۴۰ فروند در عملیات کمان ۹۹، نقاط اساسی و اصلی دشمن را بمباران کنند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن از موشک‌های نقطه زن نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران واهمه دارد؛ نیروی دریایی در اقیانوس‌های دور دست از منافع ملی مقتدرانه دفاع می‌کند.

معاون هماهنگ کننده ناجا خاطر نشان کرد: نیروی زمینی نیز با شهامت، شجاعت و دلاوری در دوران دفاع مقدس کاری کرده که امروز دشمن قدرت ورود به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی ادامه داد: به دلیل رشادت‌ها و آمادگی همه جانبه نظامی نیروهای مسلح و زمینی امروز مرزهای ما از امنیت بالایی برخوردار است.

این مقام عالی انتظامی در ادامه عنوان کرد: شما جوانان باید افتخار کنید که به چنین نیروهای مسلحی ورود پیدا کرده‌اید که مقتدرانه خدمت می‌کنند و کشور را از هر گونه نقشه و فتنه شوم دشمنان مصون می‌دارند.

سردار نوری نژاد با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی مقتدرانه با اشرار و ناامن کنندگان امنیت برخورد می‌کند، تصریح کرد: در این کشور پهناور و با جمعیت فراوان، ناجا مقتدرانه در کنار مردم حضور دارد و بسیار هوشیار، هوشمند و فعال در صحنه عمل حاضر می‌شود به گونه‌ای که برق ترس را از چشمان کودکان، زنان و مردان این کشور دور می‌کند.

وی ادامه داد: با افزایش میزان خودروها تلفات ناشی از تصادفات افزایشی نداشته اما این میزان برای ما زیبنده نیست و برای کاهش آن تلاش دو چندان می‌کنیم.

این مقام عالی انتظامی همچنین عنوان کرد: ظرفیت نیروهای مسلح بهترین مکان برای خدمتگزاری و رسیدن به اهداف خود در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

معاون هماهنگ کننده ناجا به جوانان حاضر در میدان توصیه کرد که باید توانمندی حرفه‌ای و تخصصی خود را ارتقاء دهند همچنین به مسائل پیرامونی در کشور و دنیا نیز حساس باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-مرد جوان در کرج بر اثر برق گرفتکی و سقوط از داربست مرگ مغزی شد و همسرش برای اهدای اعضای بدن شوهرش شرط عجیبی داشت. شرط عجیب همسر بهروزامید برادر بهروز می‌گوید: من پرستار هستم به همین خاطر می‌دانم وقتی مرگ مغزی یک نفر اعلام شود یعنی به هیچ عنوان امیدی به بازگشت او به زندگی وجود ندارد. وقتی پزشکان از مرگ مغزی بهروز گفتندبه این فکر تا فرصت است اعضای بدن او را به بیماران نیازمند اهدا کنیم. امید می‌گوید: برادرم و همسرش عاشق و دلباخته همدیگر بودند، از وقتی هم دخترشان به دنیا آمد عشقشان به همدیگر چند برابر شد. هدیه بهروز به بیماران نیازمنددکتر ساناز دهقانی رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان سینا در این باره می‌گوید: با اعلام رضایت اولیای هماهنگی لازم جهت انتقال بیمار به بیمارستان سینا انجام شد. وی در ادامه گفت: درجریان عمل پیوند کبد بیمار مرگ مغزی به یک بیمار نیازمند اهدا شد.

۱۶+ / فیلم تکاندهنده از لحظه شلیک ۸ گلوله مرگبار به جوان بوشهری

رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که شب ۲۴ مهرماه با شلیک اسلحه سبب مرگ شهروندی در شهر بوشهر شده بود بر اثر واژگونی خودرو در دیلم مجروح و در بیمارستان تحت درمان است. فیلم لحظه به قتل رسیدن به این مرد توسط دوربین‌های مداربسته ضبط شده برای شناسایی قاتلان به دست پلیس افتاد. این در حالیست که خودروی قاتلان مرد بوشهری هنگام فرار واژگون شد و دو قاتل مرد بوشهری در دم جان باختند و یک تن دیگر نیز در بیمارستان بستری شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

جنگ خیابانی در مکزیک با سلاح‌های سنگین

تابناکتابناک23 ساعت قبل
پلیس آویدیو گوزمان لوپز فرزند خواکین ال چاپو گوزمن سلطان مواد مخدر را بازداشت کرد؛ اقدامی که منجر به اعلام جنگ کارتل‌‌های مواد مخدر مکزیک به دولت و نیروهای نظامی این کشور بود. در پی درگیری مسلحانه سنگین و جنگ خیابانی با سلاح‌های سنگین بین ماموران پلیس، نیروهای ارتش و اعضای کارتل‌های مواد مخدر در ایالت سیوالوا در مکزیک، دولت عقب نشینی کرد و فرزند ال چاپو را آزاد کرد؛ اقدامی که با پایان درگیری‌های پرتلفات خیابانی منجر شد. «تابناک» مجموعه تصاویر ثبت شده از آغاز تا پایان این درگیری‌های مسلحانه را کنار هم قرار داده که تصویری کامل از این رویارویی بی‌سابقه را نشان می‌دهد. این تصاویر را با این توضیح می‌بینید که در لحظاتی از آن جنازه برخی قربانیان مشاهده می‌شود و تماشای آن برای کودکان توصیه نمی‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
فرمانده نیروی انتظامی در بازدید از مرز چذابه با بیان اینکه تمام تلاش ما در مجموعه نیروی انتظامی فراهم آوردن تسهیلات لازم برای تردد زوار است؛ گفت: هم اکنون تردد در مرزهای چهارگانه به صورت روان انجام می‌شود. به گزارش ایسنا و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین اشتری در بازدید از مرز چذابه، اظهار داشت: امسال به دلیل افزایش زوار اربعین، گیت‌های ورودی و خروجی را افزایش داده‌ایم. وی افزود: برآورد ما نسبت به سال گذشته، این افزایش را نشان می‌داد، لذا تمهیدات ویژه‌ای در نیروی انتظامی برای این موضوع اندیشیده شد. اشتری با اعلام اینکه هم اکنون تردد در مرزهای چهارگانه به صورت روان انجام می‌شود، گفت: امسال از مرز چذابه حدود ۵۷۲ هزار نفر تردد داشته‌اند که این رقم نسبت سال گذشته ۵۶ درصد افزایش داشته است. لازم به ذکر است، فرمانده نیروی انتظامی همچنین از قسمت‌های مختلف این پایانه بازدید و ضمن خدا قوت و خسته نباشید به همکاران، توصیه‌های لازم را برای تسهیل در بازگشت زائران اعلام کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، اسپر روز جمعه به وقت محلی به خبرنگاران گفت: هیچ یک از نیروهای زمینی آمریکا در اجرای منطقه امن مشارکت نخواهند کرد اما با ترکیه و «نیروهای سوریه دموکراتیک» (قسد) در ارتباط خواهیم ماند. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد که خروج آمریکا از شمال شرقی سوریه ادامه خواهد یافت. ترکیه چهارشنبه ۱۷ مهرماه در عملیاتی با نام «چشمه صلح» به بخش‌های کردنشین شمال شرق سوریه حمله کرد. آنکارا هدف از این اقدام را مقابله با حزب کارگران کردستان (پ. ک. ک) و یگان‌های مدافع خلق (ی. پ. گ) و ایجاد منطقه امن برای بازگرداندن و اسکان آوارگان سوری عنوان کرده است. آمریکا و ترکیه به توافق رسیده‌اند تا طرف‌‌های درگیر در حمله شمال سوریه برای مدت پنج روز آتش‌ بس برقرار کنند.

نظرها

اخبار بیشتر