برگزاری کارگاه مدیریت خطر سیل در ایران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

برگزاری کارگاه مدیریت خطر سیل در ایران

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
کارگاه همکاری‌های منطقه‌ای و جنوب - جنوب برای مدیریت خطر سیل در ایران در باغ نگارستان دانشگاه تهران برگزار شد
برگزاری کارگاه مدیریت خطر سیل در ایران - 0

رئیس دانشگاه تهران در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در حاشیه این کارگاه هدف از برگزاری آن را اشتراک دانش و ظرفیت سازی در خصوص همکاری‌ها میان کشور‌های منطقه آسیا - پاسفیک بیان کرد.

آقای محمود نیلی احمدآبادی افزود: پس از حکم رئیس جمهور درباره تشکیل هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها؛ ما متعهد شدیم که از همه ظرفیت‌های ملی و تخصصی برای بررسی در این باره استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه گروهی از متخصصان در این هیأت حضور دارند گفت: در بعد بین المللی نیز ما ارتباطات گسترده‌ای با کشور‌های مختلف برقرار کردیم تا موضوع سیلاب‌ها در ابعاد ملی و بین المللی ارزیابی شود.

در خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان | اخبار حوادث و جنایت

وی افزود: در این کارگاه متخصصان از کشور‌های مختلف حضور دارند و ضمن تبادل تجربیات در خصوص یافته‌ها و کار‌های پژوهشی توضیح می‌دهند.

آقای نیلی احمد آبادی افزود: جمع بندی این کارگاه به ارتقای کیفیت گزارش «هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها» کمک خواهد کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۱۶+ / فیلم تکاندهنده از لحظه شلیک ۸ گلوله مرگبار به جوان بوشهری

رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که شب ۲۴ مهرماه با شلیک اسلحه سبب مرگ شهروندی در شهر بوشهر شده بود بر اثر واژگونی خودرو در دیلم مجروح و در بیمارستان تحت درمان است. فیلم لحظه به قتل رسیدن به این مرد توسط دوربین‌های مداربسته ضبط شده برای شناسایی قاتلان به دست پلیس افتاد. این در حالیست که خودروی قاتلان مرد بوشهری هنگام فرار واژگون شد و دو قاتل مرد بوشهری در دم جان باختند و یک تن دیگر نیز در بیمارستان بستری شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا1 روز قبل

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

کشنده تریلی مرد دوچرخه سوار را نقش بر زمین کرد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک دستگاه کشنده تریلی هنگام ورود به جاده در ایلینوی آمریکا، مرد دوچرخه سواری را که از مقابل او عبور می‌کرد ندید و او را نقش بر زمین کرد. بیشتر بخوانید: برخورد موتورسیکلت با خودروی سواری در تقاطع + فیلمانتهای پیام/

جزئیات عملیات دستگیری روح‌الله زم در عراق

تابناکتابناک1 روز قبل
با وجود آنکه شیرین نجفی همدست مدیر آمدنیوز ادعا کرده بود او را در عراق داده و رسانه‌های عراقی از بازداشت زم در کردستان عراق خبر می‌دادند، اکنون شبکه بی بی سی در گزارشی به نقل از دستگاه اطلاعاتی عراق، جزئیات ادعایی خود را درباره نحوه دستگیری روح الله زم مدیر آمدنیوز منتشر کرده است. بر اساس این اطلاعات ادعایی، زم بر اساس قرارداد تبادل مجرمین میان ایران و عراق توسط دستگاه اطلاعاتی عراق بازداشت و پس از ۳۶ ساعت از طریق مرز زمینی به ایران منتقل شده است. این جزئیات را می‌بینید و می‌شنوید.

نظرها

اخبار بیشتر