مجلس هفته آینده در دو نوبت صبح و عصر تشکیل جلسه می‌دهد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی
مجلس هفته آینده در دو نوبت صبح و عصر تشکیل جلسه می‌دهد

مجلس هفته آینده در دو نوبت صبح و عصر تشکیل جلسه می‌دهد

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هفته آینده جلسات علنی مجلس در دو نوبت صبح و عصر و در روزهای یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود.

اعتمادآنلاین| اسدالله عباسی، با توجه به نزدیکی ایام اربعین حسینی و فشردگی جلسات مجلس و اهمیت رسیدگی سریع و به موقع به دستورات جلسات علنی مجلس هفته آینده صبح و عصر تشکیل جلسه خواهد داد و عملا کمیسیون‌ها در هفته آینده تشکیل نخواهند شد.

منبع: خانه ملت

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ترامپ: رئیس‌جمهور آمریکا بهتر از فرانسه است (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
دونالد ترامپ در سفر به تگزاس گرچه رئیس‌جمهوری فرانسه را شخصی «قابل اعتماد و ارزشمند» خطاب کرد، اما با کلماتی طعنه‌آمیز درباره نرخ بالای بیکاری در فرانسه سخن گفت. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا که برای افتتاح خط تولید محصولات «لویی ویتون» در تگزاس حضور داشت، با نرخ بیکاری در فرانسه شوخی کرد! او در پاسخ به سوالی درباره دلایل «کاهش تاریخی» نرخ بیکاری در آمریکا در مدح و ستایش خودش اظهار کرد: «شاید ما (آمریکا) رئیس‌جمهوری بهتری داریم. او در ادامه اظهار داشت که رئیس‌جمهوری فرانسه را خیلی دوست دارد. به تازگی «برونو لومر» وزیر دارایی فرانسه، آمریکا را تهدید کرد که در صورتی که تلاشی برای حل اختلافات درباره «ایرباس» انجام ندهد، کشورش و اتحادیه اروپا آماده هستند تا در اقدامی تلافی‌جویانه، واردات کالاهای آمریکایی را تحریم کنند.

دعوای رسانه‌ها بر سر دستگیری روح الله زم

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴ - حمله به ایران برای فرار از رکود از سوی ترامپ به دلیل فراراز رکود مالی بعدی درآمریکا یکیاز بحث برانگیز‌ترین پیش بینی‌های نشریه گاردین است که درشماره‌های تازه این نشریه درج شده است. در این شرایط، رکود جهانی دیگر می‌تواند ایتالیا و سایر کشورها را به خروج از منطقه یورو مصمم سازد. نهم، هنگامی که نرخ رشد اخیرا ۴ درصد بود، ترامپ در حال حمله به فدرال رزرو بود. البته لازم به گفتن نیست که این امر رکود جهانی جهانی را حتی شدیدتر می‌کند. احتمال سیاست‌های پولی غیر متعارف بیشتر با ترازنامه‌های ضعیف و عدم وجود آرا برای کاهش نرخ سیاست محدود خواهد شد.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب19 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از خبرگزاری فرانسه از سانتیاگو (شیلی)، یک منبع رسمی اعلام کرد رئیس جمهور شیلی در پی شورش‌های روز گذشته، در پایتخت این کشور وضع فوق العاده اعلام کرد. سانتیاگو، پایتخت شیلی روز جمعه صحنه رویارویی‌های خشونت آمیزی میان نیروهای امنیتی و تظاهر کنندگان مخالف با افزایش بهای بلیط وسائل حمل و نقل عمومی بود. این ناآرامی‌ها مقامات را مجبور کرد همه ایستگاه‌های مترو را مسدود کنند. به گزارش خبرگزاری فرانسه از سانتیاگو، پیش از مسدود کردن ایستگاه‌های مترو درخواست‌ها برای سوار شدن به قطارهای مترو بدون بلیط در اعتراض به افزایش بهای بلیط مترو از ۸۰۰ پزو به ۸۳۰ در ساعات شلوغی رفت و آمد منتشر شده بود. این افزایش بهای بلیط بعد از این که یک بار در ماه ژانویه گذشته ۲۰ پزو افزایش یافته بود، اعلام شده است.
فراروفرارو1 روز قبل
سید عطاالله مهاجرانی در واکنش به اعترافات جدید روح‌الله زم سرشبکه آمدنیوز در توئیتر خود نوشت: آمدنیوز شبکه خبری پوششی بوده است برای سرویس‌های امنیتی. ظاهرا خبرنگار آمدنیوز بوده، می‌دانسته که رصد می‌شود، پول می‌خواهد، پول پول! تا گزارش عملیات در سوریه را قبل از عملیات بدهد. کدام عملیات، کی و از کدام محور و نقطه؟ خبر؟! او هم‌چنین نوشت: از فرانسه و دستگاه امنیتی فرانسه باید پرسید، حفاظت سنگین و گارد محافظ سه نفره همیشگی برای زم به چه دلیل برقرار بوده است؟ رئیس دستگاه امنیتی فرانسه به قول مسئول فنی آمدنیوز، چرا در روز پرواز با زم ملاقات کرده است؟ آمد نیوز برای سرویس فرانسه چرا اهمیت درجه اول داشته است؟

نظرها

اخبار بیشتر