فیلم | مسیر ویژه ورود زنان به ورزشگاه آزادی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی

فیلم | مسیر ویژه ورود زنان به ورزشگاه آزادی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
گزارشی از گیت ورودی بانوان به ورزشگاه آزادی و آمادگی ورزشگاه برای میزبانی از بانوان می بینید.

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی بحرین ۱-۰ ایران (مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲)

طرفداریطرفداری7 ساعت قبل

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری16 ساعت قبل

دیشموک؛ شهری پر از رسم و رسوم‌های غلط

الفالف1 روز قبل
به گزارش فارس، بر اساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت دیشموک بیش از ۲۶ هزار نفر است و این شهر دارای ۹۰ روستا و ۳۸ دهیاری است. اما این منطقه کوچک در استان کهگیلویه و بویراحمد دارای مشکلات فراوانی است، مشکلاتی که هرازگاهی نام دیشموک را در کل ایران سر زبان‌ها می‌اندازد. سلمان بینا عضو شورای شهر دیشموک در همین خصوص به خبرنگار فارس گفت؛ مسوولان دیشموک بیشتر از آنکه به فکر مردم باشند بیشتر کارشکنی می‌کنند. عضو شورای شهر دیشموک بیان کرد: مدیران دیشموک در بسیاری حوزه‌ها خصوصا فرهنگی کارشکنی می‌کنند و کلی رسم و رسوم غلط در این منطقه است که امام جمعه به تنهایی در حال از بین رفتن این رسم و رسوم غلط کرد. وی با تشکر از همراهی رسانه‌ها در انعکاس رنج‌ها و محرومیت‌های دیشموک عنوان کرد: دیشموک نیازمند جاده، اب و برق و امکانات اولیه است ضمن اینکه در سفر عضو فراکسیون زنان مجلس به دیشموک اشتغالزایی زنان پیشنهاد داده شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
به گزارش مشرق، یک بازار سیاه تازه؛ امسال باید بازار آزاد یا همان بازار سیاه کتب درسی را هم به بازارهای سیاه موجود در کشور اضافه کنیم. بازار سیاهی که موجب شده تا با سپری‌شدن بیش از سه هفته از آغاز سال تحصیلی جدید هنوز بسیاری از دانش‌آموزان کتب درسی به دستشان نرسد و والدین ناگزیرشوند برای پیداکردن کتاب‌های درسی فرزندانشان راهی بازارهای آزاد شوند و کتاب‌های درسی را به چهار برابر قیمت اصلی تهیه کنند! بنا به تأکید رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور، شکل‌گیری این بازار سیاه هم مانند بازارهای سیاه دیگر از تخلفات برخی مسئولان حکایت دارد. در این میان مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از والدین می‌خواهد به سراغ بازار آزاد نروند. آمار ثبت‌نام‌ها و روند دریافت کتب درسی در سامانه مشخص است.
فردا نیوزفردا نیوز22 ساعت قبل
پسر جوان پس از سال‌ها زندگی در شرایط سخت، وقتی فهمید پدرش مردی ثروتمند بوده است به جست و جو پرداخت و توانست به ارثیه میلیاردی پدرش برسد. فریبا زن صیغه‌ای احمد شد و تنها خانواده زن جوان از این ماجرا با خبر بودند. سپس زندگی فریبا با توجه به ثروتمند بودن شوهرش وارد مرحله جدیدی شد. خانواده احمد نیز او را یک لحظه تنها نگذاشتند و در همه سفر‌ها همراه او بودند. ارثیه پدریآرش که در این سال‌ها بدون حمایت پدر و با دلسوزی‌های مادرش دانشجو شده بود، وقتی از او که در بستر بیماری بود شنید خانواده پدرش باعث جدایی آن‌ها شده‌اند تصمیم گرفت پدرش را ملاقات کند.

انگیزه ویلموتس برای تغییر تاریخ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین بازی خود از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملتهای آسیا میهمان بحرین است. بحرین، حریف سوم ایران؛ به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم ملی فوتبال کشورمان از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و انتخابی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ در منامه و با قضاوت والنتین کوالنکو میهمان بحرین است.

نظرها

اخبار بیشتر