تخریب خانه قاجاری باغ ملک در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر

تخریب خانه قاجاری باغ ملک در تهران

مهرخبرگزاری مهر |
خانه باغ ملک یکی از آثار به جا مانده تاریخی در ری است. این خانه قاجاری که سبک زندگی شاهزادگان آن روزگار را به نمایش می‌گذارد در اثر بی‌توجهی رو به تخریب است.

در ادامه بخوانید

عاقبت پیاده سازی خلاقیت غیر اصولی روی خودروی نیسان + فیلم

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش رکنا،، حمل بار غیر اصولی و پیاده سازی خلاقیت روی خودروی نیسان، حادثه Incident ساز شد. راننده خودرو که قصد داشت بار میلگرد را با نیسان جابجا کند، که تلاش او ناکام ماند و آسیب شدیدی به خودرو وارد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

جولان موتورسواران بی قانون در پایتخت + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران10 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، تخلفات بی‌شمار راکبان موتورسیکلت درمعابر، مشکلات فراوانی را برای دیگر شهروندان به وجود آورده است. در فیلم زیر تعدادی از مهم‌ترین این تخلفات را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: بازگشت موتور سیکلت‌های توقیفی به خیابان‌ها + صوت
ایمناایمنا15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، عیسی آل کثیر بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان خبر جدایی از نفت آبادان را داد و در صفحه شخصی خود نوشت: «با عرض سلام خدمت شما هواداران پرشور آبادانی برخلاف میل باطنیم به علت برخی مشکلات دیگر قادر به همکاری نیستم، شما بهترین هستین»
مهرمهر52 دقیقه قبل
به گفته محمد پورگر رئیس ایرانی کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در آسیا و اقیانوسیه حداکثر تا ۱۰ روز آینده و از میان سه کشور عربی، میزبان جدید این دوره بازی‌های آسیایی مشخص خواهد شد. به گفته رئیس ایرانی کنفدراسیون آسیایی ورزش‌های ناشنوایان، هنگ کنگ امیدوار بود که با حل بحران سیاسی در کشورش و در ماه‌های آینده برگزار کننده بازی‌های آسیایی ناشنوایان شود اما با تصمیم کنفدراسیون امتیاز میزبانی این کشور به طور کامل لغو شد. وی در این رابطه گفت: مسئولان هنگ کنگ خواستار این بودند که در زمان دیگری و بعد از برگزاری کامل آرامش در کشورشان بازی‌های آسیایی ناشنوایان را برگزار کنند. رئیس ایرانی کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان در آسیا و اقیانوسیه تاکید کرد که حداکثر تا ۱۰ روز دیگر و از میان این سه کشور، میزبان جدید بازی‌های آسیایی مشخص می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، نهمین دوره بازی‌های آسیایی ناشنوایان - طبق برنامه ابتدایی - در ۱۲ رشته برگزار می‌شود.

تمرین سنگین علی کریمی در ۴۱ سالگی

تابناکتابناک22 ساعت قبل
این علی کریمی است در آستانه ورود به ۴۲ سالگی. علی هنوز یکی از آنهایی است که با پایان فوتبالش توانسته آمادگی بالای بدنی اش را حفظ کند و اضافه وزن نداشته باشد. می خواهید بدانید چرا؟ این تمرینات سنگین برای روی فرم بودن فقط از یکی مثل علی کریمی بر می‌آید.

نظرها

اخبار بیشتر