واکنش ایران به اقدام نظامی ترکیه در سوریه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی

واکنش ایران به اقدام نظامی ترکیه در سوریه

الفخبرگزاری الف |
اقدام نظامی احتمالی ترکیه در شمال سوریه با واکنش‌هایی از سوی مقامات ایران روبرو شده؛ از جمله اظهارات حسن روحانی رییس جمهوری در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت. روحانی از ترکیه خواسته در تصمیم خود تجدیدنظر کند

در ادامه بخوانید

مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - ساری - با امضای تفاهم نامه همکاری اصلاح نژاد دام برای نخستین بار در کشور، مازندران نخستین گام را برای تامین ۱۰ درصد از گوشت قرمز وارداتی کشور برداشته است. طبق آمار وزارت جهاد کشاورزی در حال حاضر تا ۹۰ درصد گوشت قرمز مورد نیاز در داخل کشور تامین و سالانه ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار این محصول به کشور وارد می‌شود. بر اساس برنامه مدیریت اصلاح نژاد دام وزارت جهاد کشاورزی تا پایان سال ۱۴۰۰ جمهوری اسلامی ایران باید به یکی از کشورهای صادر کننده گوشت قرمز تبدیل شود. همچنین گوشت قرمز از ۳۹۷ به ۸۶۰ هزار تن، گوشت مرغ از ۱۶۰ هزار تن با رشد بیش از ۱۵ برابری به مرز ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تن رسیده است. متوسط سرانه مصرف شیر در ایران ۱۱۵ کیلوگرم است و سرانه مصرف گوشت قرمز به ازای هر نفر ۱۲ کیلوگرم است.

ماجرای عشق ادمین دوم آمدنیوز به روح الله زم + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
دعای ماه صفر: یا شدید القوی‏ ویا شدید المحال یا عزیز یا عزیز یا عزیز ذلت بعظمتک جمیع خلقک فاکفنی‏ شر خلقک یا محسن یا مجمل یا منعم یا مفضل یا لا اله الا انت سبحانک انی‏ کنت من الظالمین فاستجبنا له ونجیناه من الغم وکذلک ننجی المؤمنین وصلی الله علی‏ محمد و اله‏ الطیبین الطاهرین

مسیح علی‌نژاد را هم بگیرید تا جشن ملی اعلام شود/ روح‌الله زم یک افسرده تاریخ مصرف گذشته است

رکنارکنا1 روز قبل
آمدنیوز در بسیاری از اخبارش سعی در تحریک مردم و جریانات سیاسی کشور علیه یکدیگر داشت. مخاطبی درباره اخبار تفرقه‌آمیز آمدنیوز نوشت: «خیانتش دقیقا همین بود براش اصلاح طلب و اصولگرا و دولت و نظام و چپ و راست فرقی نداشت یه کاری می‌کرد همه رو علیه هم بشورونه». سیامک درباره دستگیری روح الله زم و ویژگی که آمدنیوز داشت نوشت: «قطعا کار آمدنیوز همین بود. فردی هم در پاسخ به او نوشت: مسیح علی نژاد را بگیرید تا جشن ملی اعلام شود. این دسته از کاربران معتقدند که باید مافیای اقتصادی را دستگیر کرد و تنها دستگیری روح‌الله زم که آن «یک فرد تاریخ مصرف گذشته» می‌دانند، مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

رمزگشایی نافرجام دستگیری زم

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
در سریال رسانه‌های فارسی زبان در باره‌ی دستگیری روح الله زم، پای عشق شیرین در میان است! به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رسانه‌های فارسی زبان روایت‌های یکدیگر را در باره چگونگی دستگیری زم تکذیب کردند.

فیلم/ واعظی: عذرخواهی «روح‌الله زم» اثری ندارد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین14 ساعت قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر