تجهیز «تهران من» به سرویس‌های هوشمند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

تجهیز «تهران من» به سرویس‌های هوشمند

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
امروز در مراسمی، سامانه اینترنتی تهران من به سرویس های هوشمند شهرسازی مجهز شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این سامانه امکاناتی همچون استعلام غیر حضوری، استعلام طرح تفصیلی و ده‌ها خدمت دیگر بدون مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک فراهم شده است. دسترسی به این امکانات، تخلف و رانت را از بین می‌برد و بخش‌های از سلامت اداری تضمین می‌شود. به گفته مسئولان امر، با الکترونیکی شدن فرایندها، امضاهای طلایی و تصمیمات فساد زا نیز حذف می‌شود. ارائه خدمات با چنین سامانه‌ای هوشمند می‌شود و امنیت اطلاعاتی سامانه نیز بالاست.

خبری: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

شهروندان با مراجعه به سامانه my. tehran. ir و ورود به بخش شهرسازی و معماری امکان بهره مندی از خدمات یاد شده را دارند.

شهر هوشمند ضرورت امروز و نیاز فرداست زیرا هدف آن ارائه خدمات بهتر با صرف انرژی کمتر است.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

رصد مداوم وضعیت گود برج میلاد

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
وی گفت: شایعاتی منتشر شد که حرکاتی در خاک این گود انجام شده و به این واسطه برج میلاد هم در کنار آن حرکت کرده و به این واسطه برج کج شده است. آقای صبوری دیلمی افزود: برج میلاد اصلا ربطی به این گود ندارد، زیرا فاصله آن تا گود بسیار زیاد است. وی افزود: تاکید می‌کنم که این گود هیچ ربطی به برج میلاد ندارد و پایش سلامت این برج همیشه در حال انجام است و فاصله‌اش با گود زیاد است. ولی فعلا هیچ حرکت غیرمجازی نداشتیم برای همین در سالن همایش‌های برج میلاد مراسم برگزار می‌شود. هم اکنون هم بر اساس نوع همکاری میان حوزه عمرانی و سازمان مشارکت‌های شهرداری انجام گرفته است.

دستگیری شرور شرق تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما شرورترین فرد در شرق تهران دستگیر شد که هفت نزاع و تخریب و سرفت و حمل اسلحه در کارنامه‌اش بوده. این سری هم اقدام به فحاشی و تخریب خودروهای مردم کرده است.

میوه فروشان مزاحم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مردم و کسبه منطقه ۱۵ نسبت به این موضوع اعتراض دارند و می‌گویند حدود ۴ سال است که میوه فروشان سیار مزاحم کسب درآمد شده‌اند. برخی شهروندان می‌گویند مکان‌های مناسبی برای ساماندهی میوه فروشان در این منطقه وجود دارد، اما متاسفانه تا الان اقدامی انجام نشده است. همچنین تردد خودرو‌های امدادی در این منطقه مشکل شده است.

فیلم | رئیسی: باید قدر شکوه و عظمت مثال زدنی راهپیمایی را دانست

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
شارژ ویلچر برقی‌اش تمام شده و یکی از اعضای «ستاد راهنمای زائر» ویلچر او را می‌راند. مدام می‌گوید مرا به خانه آن عراقی ببرید تا وسایلم را بردارم. همه آنها گم شده‌اند و به سوی کنسولگری ایران در کربلا می‌روند. او گفت: در ایام اربعین من و همکارانم روزی چند کاروان از زائران گمشده را تحویل کنسولگری داده‌ایم. ستاد مردمی راهنمای زائر از پنج سال پیش کارش را شروع کرده و تنها تشکل خصوصی است که پیگیر بازگرداندن زائران گمشده اربعین است.

فیلم/ عزاداری شیعیان نیجریه در کربلا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر