:: شجاعی - تیراندازی در آلمان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: شجاعی - تیراندازی در آلمان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سيما از برلین، در یک تیراندازی در شهر باله واقع در شرق آلمان دو نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین15 ساعت قبل
پیام خوزستان - آبادان - فرمانده هنگ مرزی خرمشهر گفت: ۳۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین به شهرهای مختلف در مرز شلمچه استقرار دارند. وی افزود: با هماهنگی انجام شده، ترمینال مسافربری موقت در بارانداز پایانه شلمچه راه اندازی شده و بیش از ۳۰۰ اتوبوس آماده انتقال زائران عزیز به شهرهای مرکزی کشور هستند. وی تصریح کرد: زائران برای خدمات رسانی و تسهیل تردد، با مرزبانان و نیروهای مستقر در پایانه شلمچه همکاری لازم را داشته باشند و صبر و حوصله پیشه کنند. حرکت زائران اربعین حسینی به سمت گذرگاه شلمچه در ۱۵کیلومتری غرب خرمشهر از روزهای آغاز ماه صفر شروع شد و در اربعین به اوج رسید. شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر مهمترین گذرگاه مرزی استان خوزستان برای تردد زائران اربعین حسینی است.

ماجرای عشق ادمین دوم آمدنیوز به روح الله زم + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
دعای ماه صفر: یا شدید القوی‏ ویا شدید المحال یا عزیز یا عزیز یا عزیز ذلت بعظمتک جمیع خلقک فاکفنی‏ شر خلقک یا محسن یا مجمل یا منعم یا مفضل یا لا اله الا انت سبحانک انی‏ کنت من الظالمین فاستجبنا له ونجیناه من الغم وکذلک ننجی المؤمنین وصلی الله علی‏ محمد و اله‏ الطیبین الطاهرین

مسیح علی‌نژاد را هم بگیرید تا جشن ملی اعلام شود/ روح‌الله زم یک افسرده تاریخ مصرف گذشته است

رکنارکنا1 روز قبل
آمدنیوز در بسیاری از اخبارش سعی در تحریک مردم و جریانات سیاسی کشور علیه یکدیگر داشت. مخاطبی درباره اخبار تفرقه‌آمیز آمدنیوز نوشت: «خیانتش دقیقا همین بود براش اصلاح طلب و اصولگرا و دولت و نظام و چپ و راست فرقی نداشت یه کاری می‌کرد همه رو علیه هم بشورونه». سیامک درباره دستگیری روح الله زم و ویژگی که آمدنیوز داشت نوشت: «قطعا کار آمدنیوز همین بود. فردی هم در پاسخ به او نوشت: مسیح علی نژاد را بگیرید تا جشن ملی اعلام شود. این دسته از کاربران معتقدند که باید مافیای اقتصادی را دستگیر کرد و تنها دستگیری روح‌الله زم که آن «یک فرد تاریخ مصرف گذشته» می‌دانند، مشکلات کشور را حل نمی‌کند.

رمزگشایی نافرجام دستگیری زم

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
در سریال رسانه‌های فارسی زبان در باره‌ی دستگیری روح الله زم، پای عشق شیرین در میان است! به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رسانه‌های فارسی زبان روایت‌های یکدیگر را در باره چگونگی دستگیری زم تکذیب کردند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| مسئولان حقوقی سازمان ملل بر ضرورت اجرای تحقیقات در خصوص اوضاع جسمانی سامر عربید، اسیر فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی و شکنجه این اسیر فلسطینی تاکید کردند. آنها ضمن ابراز نگرانی شدید نسبت به اخبار منتشرشده پیرامون شکنجه وحشیانه این اسیر فلسطینی در جریان بازجویی در زندان رژیم صهیونیستی، خواستار آغاز تحقیقاتی فوری و شفاف در این زمینه شدند. «سامر عربید» ۴۴ ساله دارای سه فرزند است. او ۲۵ سپتامبر گذشته در حالی که همراه خانواده‌اش بود، بازداشت شد و هم در جریان بازداشت و هم بعد از آن در جریان بازجویی مورد شکنجه شدید قرار گرفت و به خاطر بیهوشی و وخامت حالش به بیمارستان انتقال داده شد.
ایبناایبنا22 ساعت قبل
به گزارش ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک ملت، اطلاعات منتشر شده از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد حاکی از عزم این وزارتخانه برای ساماندهی شرکت‌های دولتی و ارتقای فعالیت‌های آنها دارد. حضور موثر در جلسات مجامع عمومی شرکت‌ها به عنوان نماینده دولت (سهام دار)، تهیه پیش نویس «لایحه نحوه اداره شرکت‌های دولتی» به عنوان چارچوب قانونی جامع و فراگیر برای شرکت داری دولتی، ارایه آیین نامه راهبری شرکتی در شرکت‌های دولتی برای تصویب در هیات وزیران از جمله این برنامه هاست. این گزارش می‌افزاید، وزارت اقتصاد با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور فهرست جامعی از شرکت‌های دولتی به منظور انجام حسابرسی عملیاتی و بررسی ادامه فعالیت شرکت‌های دولتی زیان ده تهیه و به هیات وزیران ارایه کرده است. براین اساس اطلاعات این شرکت‌ها در سامانه‌ای با عنوان سامانه یکپارچه اطلاعات شرکت‌های دولتی ثبت شده که تعداد این شرکت‌ها از ۳۰ شرکت در مرداد ۹۷ به ۷۲ شرکت در مرداد ۹۸ افزایش داشته است. مجموعه این اقدامات نوید روزهایی بهتر در عملکرد شرکت‌های دولتی و انجام ماموریت‌های آنها می‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر