تنیس؛ خلاصه بازی‌های روز چهارم مسترز شانگهای ۲۰۱۹
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

تنیس؛ خلاصه بازی‌های روز چهارم مسترز شانگهای ۲۰۱۹

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- روز چهارم مسابقات مسترز شانگهای به پایان رسید. در این خلاصه، صحنه هایی از بازی نواک جوکوویچ، دومینیک تیم، الکساندر زورف و استفانوس سیتسیپاس قرار داده شده است.

خبری: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خلاصه بازی بحرین ۱-۰ ایران (مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲)

طرفداریطرفداری8 ساعت قبل

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری18 ساعت قبل

طلسم تاریخی منامه شکسته می‌شود؟

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ سرمربی تیم ملی فوتبال، ویلموتس درباره تفاوت بازی با بحرین با بازی با مقابل کامبوج عنوان کرد: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است. ما دو بازی متفاوت داریم. اگر بازیکنان ما تصور کنند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبرو می‌شوند، باید به حریف احترام بگذاریم، ولی آمده‌ایم تاریخ را بالعکس کنیم. قطعا با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ سازی می‌کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
به نظر می‌رسد ایگور کولاکوویچ در هدایت تیم ملی والیبال ایران، چندان توجهی به آنالیز و برنامه‌ریزی ندارد. تیم ملی والیبال ایران در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در ۶۷ بازی و ۲۳۸ ست با هدایت کولاکوویچ به میدان رفت. حتی با بررسی همان ۲۰ ست هم می‌توان به این نتیجه رسید که سرمربی تیم ملی والیبال ایران، برنامه مشخصی ندارد. این موضوع سال‌هاست در والیبال ایران نادیده گرفته می‌شود و از زمانی که کولاکوویچ هم هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفت، هیچ‌گاه به آن توجه نکرد. مدت‌هاست فدراسیون والیبال شرایط باثباتی ندارد و کسی نیست که برای تیم ملی برنامه‌ریزی کند.

(ویدئو) توهین بی‌شرمانه بحرینی‌ها در زمان خواندن سرود ملی ایران

فراروفرارو5 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر